صفحه 48 از 76 نخستنخست ... 383940414243444546474849505152535455565758 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 471 تا 480 , از مجموع 752

موضوع: حسابداری

Junior Member

پیش فرض پاسخ : حسابداری

ممنونم ... برن چندتا سوال پیش اومد
    اول اینکه ریز نمرات رو مگه میخوان ...؟؟؟ریز نمرات کدوم مقاطه مثلا من مقطع کاردانی رو واقعا گند زدم معدل 12.70 خوب این دیگه کارم تمومه ؟؟؟ کارشناسی ناپیوسته رو دارم میخونم تا 17 سعی میکنم برسونم ...
    GMAT آزمون رباضی هست ؟؟؟ خیلی خسته ؟؟ GRE چطور ؟؟
    سابقه کار چقدر تاثیر داره ؟؟؟ سنم الان 27 ساله .... میشه امیدی دشات با این سن ای بتونم 3 سال دیگه دست و پام رو جمع کنم

مقالات isi رو الان همه میدن ترجمه میکنن براشون .. این اشکال داره یعنی ... چون همه زبانشون ضعیفه قبل اقدام به رفتن .. یعنی اونا به این چیزا توجه میکنن
    من میخوام برای مستر اقدام کنم و الان دانشگاه ازادم و خدمت سربازی رو هم باید برم که دو سال طول میکشه ..امیدی برای فاند گرفتن هست ..

راستی تعداد ترم ها ها براشون مهمه .. اخه من کاردانیم 6 ترم طول کشیده ...

Member MortezaBermoda آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    ACCOUNTING - University of Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط tatu نمایش پست ها
    ممنونم ... برن چندتا سوال پیش اومد
    اول اینکه ریز نمرات رو مگه میخوان ...؟؟؟ریز نمرات کدوم مقاطه مثلا من مقطع کاردانی رو واقعا گند زدم معدل 12.70 خوب این دیگه کارم تمومه ؟؟؟ کارشناسی ناپیوسته رو دارم میخونم تا 17 سعی میکنم برسونم ...
    GMAT آزمون رباضی هست ؟؟؟ خیلی خسته ؟؟ GRE چطور ؟؟
    سابقه کار چقدر تاثیر داره ؟؟؟ سنم الان 27 ساله .... میشه امیدی دشات با این سن ای بتونم 3 سال دیگه دست و پام رو جمع کنم

مقالات isi رو الان همه میدن ترجمه میکنن براشون .. این اشکال داره یعنی ... چون همه زبانشون ضعیفه قبل اقدام به رفتن .. یعنی اونا به این چیزا توجه میکنن
    من میخوام برای مستر اقدام کنم و الان دانشگاه ازادم و خدمت سربازی رو هم باید برم که دو سال طول میکشه ..امیدی برای فاند گرفتن هست ..

راستی تعداد ترم ها ها براشون مهمه .. اخه من کاردانیم 6 ترم طول کشیده ...

بله ریز نمرات رو می خوان
    هم کاردانی و هم کارشناسی
    GMAT یکی از بخشاش ریاضی هست که فکر نکنم خیلی سخت باشه (البتهد نمی دونم چقدر پایه ریاضیتون قویه)
    GRE هم تقریبا همینطوره و منابع GRE خیلی زیاد و پراکنده هست.
    سابقه کار تاثیر خودشو داره.
    گفتم ممکنه شک برانگیز بشه اگه تعداد مقالات زیاد باشه و نمره ی TOEFL (رایتینگ و ریدینگ) کم باشه. بالاخره باید از منابع مختلفی مطالعه داشته باشید که بتونید مقاله بنویسید.
    برای مستر اقدام کردن (برای شما) فکر کنم ریسکی باشه (در صورت انتخاب های آمریکا، کانادا و استرالیا) ولی کشورهای اروپایی گزینه ی مناسبی خواهد بود.
    تعداد ترم مهم نیست اصلا.
    بدرود
    واجب: معدل، TOEFL/IELTS ،GRE/GMAT مستحب: مقاله، سابقه کار، انتشار کتاب، رکمندیشن عالی مکروه: نبود تناسب بین عوامل (مثلا بالا بودن تعداد مقالات ولی پایین بودن نمره تافل) مباح: داشتن سوابق و انتشارات غیر مرتبط
    خواستن + برنامه ریزی = توانستن

Junior Member

سلام دوستان
    من کاردانی و کارشناسی رو آموزشکده های فنی و حرفه ای گرفتم
    و ایشالا از مهر 93 هم دانشجوی ارشد حسابداری میشم
    به نظرتون اگه برای آزمونهای TOFEL و GRE تلاش کنم و بخونم که نمره بالایی بگیرم ، و از طرفی معدل ارشدم رو بالا بیارم و مقاله کار کنم ، به نظرتون شانس پذیرش در دانشگاههای آمریکا مثل نیویورک و کالیفرنیا رو دارم ؟
    بعدش با همین شرایط بهم فول فاند هم تعلق میگیره؟؟

ممنون

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط bamdad69 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من کاردانی و کارشناسی رو آموزشکده های فنی و حرفه ای گرفتم
    و ایشالا از مهر 93 هم دانشجوی ارشد حسابداری میشم
    به نظرتون اگه برای آزمونهای TOFEL و GRE تلاش کنم و بخونم که نمره بالایی بگیرم ، و از طرفی معدل ارشدم رو بالا بیارم و مقاله کار کنم ، به نظرتون شانس پذیرش در دانشگاههای آمریکا مثل نیویورک و کالیفرنیا رو دارم ؟
    بعدش با همین شرایط بهم فول فاند هم تعلق میگیره؟؟

ممنون
    درود
    سوالتون کاملا کلیشه ای هست و معلومه که تازه اول راه هستید. پیشنهاد می کنم اول ویکی رو مطالعه کنید.
    اگه بخوام پاسختونو بدم باید بگم بله امکانپذیر هست.
    واجب: معدل، TOEFL/IELTS ،GRE/GMAT مستحب: مقاله، سابقه کار، انتشار کتاب، رکمندیشن عالی مکروه: نبود تناسب بین عوامل (مثلا بالا بودن تعداد مقالات ولی پایین بودن نمره تافل) مباح: داشتن سوابق و انتشارات غیر مرتبط

Junior Member

سلام
    من کلا دو دلم
    اینکه دنبال دکترای خارج باشم یا نه!!
    من مهر دانشجوی ارشد حسابداری میشم . یکی میگه اگه واقعا پولداری و بابات مایه داره برو خارج دکترا بخون. میگه تو ارشدو بخون بعدش بچسب به کار حسابداری. کلا بیخیال دکترا گرفتن شو.چه داخل چه خارج!!
    خانواده من در سطح متوسط به پایین هستن. با خودم میگم تلاش خودمو بکنم و بتونم یه جایی دکترای فول فاند حسابداری بگیرم
    حالا فوقش ترم اول رو خانواده کمک کنه.ولی بعدش یه کار 20 ساعتی واسه خودم پیدا کنم و حدااقل خرج خودمو در بیارم
    واقعا موندم
    خیلی علاقه دارم که دکترای خارج رو بگیرم و بعدشم همونجا برای کار بمونم
    ولی یکی میگه نمیخاد. نرو. برو دنبال کار و از این حرفا

شماها نظرتون چیه؟ شماها که حسابدارین نظرتون چیه؟؟
    ممنون میشم

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط bamdad69 نمایش پست ها
    سلام
    من کلا دو دلم
    اینکه دنبال دکترای خارج باشم یا نه!!
    من مهر دانشجوی ارشد حسابداری میشم . یکی میگه اگه واقعا پولداری و بابات مایه داره برو خارج دکترا بخون. میگه تو ارشدو بخون بعدش بچسب به کار حسابداری. کلا بیخیال دکترا گرفتن شو.چه داخل چه خارج!!
    خانواده من در سطح متوسط به پایین هستن. با خودم میگم تلاش خودمو بکنم و بتونم یه جایی دکترای فول فاند حسابداری بگیرم
    حالا فوقش ترم اول رو خانواده کمک کنه.ولی بعدش یه کار 20 ساعتی واسه خودم پیدا کنم و حدااقل خرج خودمو در بیارم
    واقعا موندم
    خیلی علاقه دارم که دکترای خارج رو بگیرم و بعدشم همونجا برای کار بمونم
    ولی یکی میگه نمیخاد. نرو. برو دنبال کار و از این حرفا

شماها نظرتون چیه؟ شماها که حسابدارین نظرتون چیه؟؟
    ممنون میشم
    درود
    روند اپلای یک روندی هست که نیاز به اراده ی قوی داره تا قدرتمند به سمت هدفت بری.
    اپلای دودلی نمیشناسه چون یک تصمیم کوچیکی نیست.
    همین که شما نمی دونید که دکتری بخونید و یا برای چی دکتری بخونید خودش کافیه که اصلا از این مقوله بیاید بیرون.
    چون یکی از مهمترین مدارکی که می فرستید SOP هست پس کسی که مثل شما نمیدونه دکتری بگیره یا نه و یا اصلا دکتری واسه چی بگیره نمیتونه یک SOP درست و حسابی بر مبنای صداقت بنویسه.
    به عقیده ی من شما باید در درجه ی اول یک هدف خاصی رو انتخاب کنید و بعد تصمیم بگیرید که چکار کنید. چندین راه برای رسیدن به یک هدف وجود داره که بسته به شرایط انتخاب میشن.
    روی 20 ساعت کار کردن هم به نظر من نباید حساب باز کرد چون هم ریسکی هست و هم در نهایت شاید هزینه های جزئی تونو پوشش بده.
    بازم میگم، روند اپلا شوخی بردار نیست، شما نبین که انقدر پذیرش گرفتن پس منم پذیرش می گیرم و یا حتی عکش یعنی نبین که توی حسابداری از آمریکا پذیرش خیلی کمی بوده پس تو هم رد میشی.
    باید واقع گرایانه و با قدرت هرچه تمام تر به سمت هدف حرکت کنید.
    بدرود

Junior Member

سلام به همگی ، من لاتاری برنده شدم و تا 5 ماه دیگه راهی امریکا احتمالا" هیوستون هستم ، لیسانس حسابداری دارم و قصد ادامه تحصیل ، به نظر دوستان اهل فن بهترین گرایش برای فوق (از نظر بازار کار) چیه؟ شنیدم بعد از 1 سال که instate باشی شهریه دانشگاه خیلی کمتر میشه ، آیا باز هم نیاز به مدرک تافل هست برای ورود به دانشگاه مثلا" هیوستون؟
    کدوم دانشگاه رو برای فوق (رشته حسابداری ) خصوصا" در تگزاس و هیوستون پیشنهاد میکنید؟

Junior Member

درود بر دوستان
    من ترم 4 کارشناسی حسابداری هستم. معدلم تا اینجا حدود 16 هس. و بنا به دلایلی در ترم های 2 و 3 نتونستم خوب درس بخونم و اونها رو با معدل 12/65 و 14/23 پاس کردم ک ناگفته نمونه درم ترم 3 ریاضی رو افتادم. دانشگام یه دانشگاه غیر انتفاعیه که اصلا ازش راضی نیستم و قصد دارم برا ترم 6 به یه دانشگاه بهتر منتقل بشم. تا هم توی درسا قوی بشم هم بتونم مقاله و کارای پژوهشی ارائه بدم. این قصد رو هم دارم که یه جا مشغول کار بشم تا بتونم سابقه کار ب دست بیارم. با این اوصاف من میتونم توی یکی از دانشگاه های کره جنوبی بورس بشم؟ البته رنک دانشگاه برام مهم نیس. سوال دیگه اینکه اگه انتقالی بگیرم میتونم توصیه نامه مناسبی از دانشگاهی که بهش منتقل میشم بگیرم؟
    این رو هم اضافه کنم من تافل ندارم و بخاطر استعداد خیلی خوبی که تو زبان دارم به صورت خصوصی دارم زبان یاد میگیرم و اگه خدا بخواد تا دو سه سال دیگه تافل میگیرم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    accounting university of mazandaran

سلام حسابدارای درستکار
    من کارشناسی حسابداری ار دانشگاه شمال آمل معدل 16.17
    ارشد دانشگاه مازندران با معدل 16.5 دارم
    مدرک زبان هم هنوز ندارم، دارم میخونم
    یک مقاله داخلی دارم.میخواستم بدونم شانسی واسه گرفتن فول فاند از دانشگاه های آمریکا دارم؟
    در ضمن اراده ی بسیار قوی دارم اگه شانسش وجود داره واسه چه کاهایی برنامه ریزی کنم؟
    ممنون که وقت با ارزشتونو میذارید و جواب میدید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    حسابداری - دانشگاه آزاد اسلامی

نقل قول نوشته اصلی توسط tatu نمایش پست ها
    آقا بازم تشکر

اووووووووووه کو تا دوسال دیگه که از خدمت برگردم ... اصلن معلوم نیست تا اون موقع شل شده باشم و یادم بره همه چی ...

شرایط اقتصادی مالی درست درمون که نداریم ... وضعیت علمی درست درمونی هم نداریم ..و لی تا دلت بخواد هوای و هوس رفتن داریم ..داریم اصلن ؟؟؟
    دوست عزیز من سربازم. 28 روز دیگه م سربازیم تموم میشه. توی دوران سربازی روی هیچ چیز حساب نکن. اینکه زبان بخونی و ... چون گیر یه مشت آدم عقده ای و .... میافتی ک تنها رسالتشون اینه ک تورو 2 سال از زندگی عقب بندازن و تو بیشتر انرژیت صرف این میشه ک بخاطر این موضوع بجنگی. در مورد اون قسمت م که گفتی دوره 45 روزه بری و .... برای راحتی کار پیشنهاد میکنم برو چون من هم آموزشی رفتم هم 45 روزه، این دو اصلا با هم قابل مقایسه نیست. در مورد اینکه سرباز سپاه باشی موقع ویزا گرفتن شرایط سخت میشه یا نه باید بگم بله سخت میشه اما غیر ممکن نیست، یکی از دوستان من 4 هفته پیش سفارت امریکا در ترکیه بود و این سئوال برای من از کنسول پرسیده بود، در جواب گفته بودن چک fbi ش طولانی تر میشه و سخت تر.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)