صفحه 49 از 76 نخستنخست ... 394041424344454647484950515253545556575859 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 481 تا 490 , از مجموع 752

موضوع: حسابداری

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    حسابداری - دانشگاه آزاد اسلامی

پیش فرض پاسخ : حسابداری

نقل قول نوشته اصلی توسط Saaaaam نمایش پست ها
    دوست عزیز
    زیر پستهای من یک علامت شبیه کتاب هست کلیک کنید رزومه من میاد
    http://www.applyabroad.org/forum/adm...report&ar=2689
    در مورد مستر دوم:
    خدمت شما هم عرض کردم معدل لیسانس خیلی مهم هست خصوصا در رشته های حسابداری و مدیریت
    من وقتی نتونستم بورس دکتری بشم مستر دوم اپلای کردم و برنامه ریزی کردم که با معدل بالاتر و دانشگاه بهتر برای دکتری بعد از مستر دوم اقدام کنم کلا در اروپا مستر دوم متداول هست
    در مورد وضعیت مالی اینجا یعنی فنلاند همه کار می کنند از خانواده در ایران تا حد زیادی حداقل در شهر ترکو هزینه نمی گیرند اخه ما اگه وضعمون خوب بود که دکتری استرالیا یا کشورای دیگه که ئذیرش گرفتم می رفتم!!
    شما هم اراده کنی فنلاند می تونی اقدام کنی بیای
    سلام دوست عزیز برای پذیرش مقطع دکترا معدل دوره کارشناسی ارشد معیار هستش یا دوره کارشناسی؟
    کارشناسی من 17/5 بود اما کارشناسی ارشدُ 19/05 فارغ التحصیل شدم.

سلام میشه راهنمایی کنید با مدرک کارشناسی حسابداری دانشگاه شهید بهشتی برای اپلای کارشناسی ارشد به آمریکا شانس گرفتن فاند و همین طور بعد از اون پیدا کردن شغل چقدره؟ با داشتن مدرک GMAT و IELTS با نمره ی قابل قبول

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تمامی سوالات خود را درباره رشته حسابداری در این تاپیک مطرح کنید !

با سلام.من معدل لیسانسم 15.34 ا بیام نور هست..برای دکتری یا فوق امید بورسیه دارم؟به کدوم کشور؟کدوم دانشگاه؟25المه و تازه از خدمت مقددددددس سربازی اومدم.. سابه کار هم ندارم...و مقاله ای هم ننوشتم.قصد ماندن در اونجا رو دارم و زیاذ رنکینگ دانشگاه مهم نیس برام فقط بورسیه و هزینه مهمه برام و اینکه در طول تحصیل بتونم تا دوددی کار کنم....در صمن کشور سوئد چطوره؟ممنن که به سوالات با دقت جواب میدید..

Junior Member

با سلام. من 25 سالمه لیسانس حسابداری 15.34 از بیام نور دارم..برای ادامه تحصیل میتونم بورسیه بگیرم؟مقاله ای ندارم .اگه میتونم به کدم کشور؟کدوم دانشگاه؟قصد دارم هر جا رفتم همونجا بمونم بنابراین رنکینگ زیاد برام مهم نیس فقط بورسیه مهمه برام و اینکه بتونم همزینه هام رو با کار حین تحصیل تامین کنم.در صمن من علاقه زیادی به باستان شناسی و تاریخ دارم و چون در ایران حمایت مالی ازین رشته ها نمیشه نرفتم سراغ ین رشته.. می تونم بورسیه این رشته ها رو بگیرم؟ممنون که با حوصله جواب همه رو میدید..بسیار ممنونم

Junior Member

سلام
    من 30 سال دارم. لیسانس حسابداری از الزهرا با معدل 18.08 و دانشجوی ارشد علامه ام (روزانه) تا اینجا معدلم 18.10 هست. 5.5 سال هم تجربه کار اجرایی توی حسابداری دارم (با سابقه بیمه). مدرک زبان هنوز ندارم ولی فکر نمی کنم که به مشکل بخورم در این زمینه (البته امیدوارم)
    1) می خواستم ازتون بپرسم با توجه به اینکه ایران از لحاظ تعداد فارغ التحصیل های دکتری حسابداری هنوز اشباع نشده (البته تا جایی که من می دونم)، برای دکتری ایران اقدام کنم بهتره یا خارج؟ منظورم اینه که با توجه به رقابت بیشتری که احتمالا اونور هست آیا شانس خوبی برای کار دارم یا نه.
    2) من هنوز موضوع پایان نامه ام رو مشخص نکردم. به نظرتون موضوعی که انتخاب می کنم می تونه موثر باشه؟ و اگر بله، از کجا متوجه شم که چه زمینه هایی بهتر هستن؟
    3) فکر می کنید چقدر احتمال داشته باشه که با فاند از یک دانشگاه معتبر توی آمریکا یا کانادا پذیرش بگیرم؟
    4) احتمال داره سنم ایجاد محدودیت بکنه؟
    خیلی خیلی ممنون می شم اگر راهنماییم کنید.

سلام
    من کارشناس ارشد رشته حسابداری و مدیریت از دانشگاهی با رنکینگ 50 هستم. اگر کسی تمایل داره میتونم در آماده سازی مقاله خارجی کمک کنم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط fafari نمایش پست ها
    سلام
    من کارشناس ارشد رشته حسابداری و مدیریت از دانشگاهی با رنکینگ 50 هستم. اگر کسی تمایل داره میتونم در آماده سازی مقاله خارجی کمک کنم.

سلام دوست و هموطن عزیر
    لطفا بفرمایید با چه رزومه ای و از کدام دانشگاه جهان پذیرش گرفته اید با بورس بوده یا غیر بورس ضمنا اگر ممکنه آدرس ایمیل خود را بگذارید یا از طریق پیام خصوصی برای حقیر ارسال بفرمایید جهت همکاری در تهیه مقاله من 2 تا مقاله آی اس سی دارم.
    با تشکر از شما و کلیه ی هموطنان جویای علم در حوزه ی حسابداری و مدیریت

Member MortezaBermoda آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    ACCOUNTING - University of Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط Hamavard نمایش پست ها
    سلام
    من 30 سال دارم. لیسانس حسابداری از الزهرا با معدل 18.08 و دانشجوی ارشد علامه ام (روزانه) تا اینجا معدلم 18.10 هست. 5.5 سال هم تجربه کار اجرایی توی حسابداری دارم (با سابقه بیمه). مدرک زبان هنوز ندارم ولی فکر نمی کنم که به مشکل بخورم در این زمینه (البته امیدوارم)
    1) می خواستم ازتون بپرسم با توجه به اینکه ایران از لحاظ تعداد فارغ التحصیل های دکتری حسابداری هنوز اشباع نشده (البته تا جایی که من می دونم)، برای دکتری ایران اقدام کنم بهتره یا خارج؟ منظورم اینه که با توجه به رقابت بیشتری که احتمالا اونور هست آیا شانس خوبی برای کار دارم یا نه.
    2) من هنوز موضوع پایان نامه ام رو مشخص نکردم. به نظرتون موضوعی که انتخاب می کنم می تونه موثر باشه؟ و اگر بله، از کجا متوجه شم که چه زمینه هایی بهتر هستن؟
    3) فکر می کنید چقدر احتمال داشته باشه که با فاند از یک دانشگاه معتبر توی آمریکا یا کانادا پذیرش بگیرم؟
    4) احتمال داره سنم ایجاد محدودیت بکنه؟
    خیلی خیلی ممنون می شم اگر راهنماییم کنید.
    درود
    1. اینور دانشگاه های محدودی وجود داره (منظورم دانشگاه تاپ هست) و از طرفی آزمونش سخت تر از آزمون GMAT/GRE و TOEFL هست (فرض بر اینکه در زبان از سطح خوبی برخوردار باشید و قصدتون در دکتری داخل دانشگاه خوب باشه) که البته یک مسئله ی نسبیه و نمیشه نظر کلی داد که اونور دکتری پذیرش راحت تره.
    2. می تونید به سایت دانشگاه های هدفتون مراجعه و به زمینه و رزومه ی اساتید آیندتون نگاهی بندازین
    3. چون معدلتون ، سابقه کار و دانشگاهتون خوب هست قطعا شانستون بالا هست ولی باز بستگی به نمره GMAT و تافلتون داره که من اینو در یکی از مصاحبه هایی که دانلود کردم به عینه شاهد بودم که ادمیشن دانشگاه کلومبیا (نیویورک) می گفت که:
    ما وقتی یک دانشجو ببینیم نمره جی متش پایینه بدون تامل میندازیمش کنار و یا مثلا جی متش 750 هست ولی معدلش کم هست بازم میندازیمش کنار.
    مگر اینه یک ویژگی های خیلی خاصی توی رزومش باشه که چشم ما رو بگیره.
    دقت کنید که اونا همه ی اپلیکانت رو بررسی می کنن و حق کسی ضایع نمیشه.
    4. نه سن محدودیت نیست. چون به عینه در یکی از دانشگاه های کانادا که داشتم دانشجوهای حسابداریشو نگاه می کردم (چون ایرانی توش بود و در رشته ی فاینانس چندین ایرانی وجود داشت) میدیدم که افراد با سن بالا از کشور های مختلف پی اچ دی کندیدیت شدن.

بدرود
    واجب: معدل، TOEFL/IELTS ،GRE/GMAT مستحب: مقاله، سابقه کار، انتشار کتاب، رکمندیشن عالی مکروه: نبود تناسب بین عوامل (مثلا بالا بودن تعداد مقالات ولی پایین بودن نمره تافل) مباح: داشتن سوابق و انتشارات غیر مرتبط
    خواستن + برنامه ریزی = توانستن

Junior Member

دوستان سلام
    من لیسانس حسابداری با معدل 13.66 از یکی از واحدهای دانشگاه آزاد شهرستان دارم (فارغ التحصیل سال 1383) و در حال حاضر ترم پایانی مقطع کارشناسی ارشد رشته مدیریت بازرگانی ( بازاریابی) دانشگاه آزاد واحد علوم و تحقیقات شهرستان در واقع فقط پایان نامه دارم با دو مقاله کنفرانس بین المللی داخلی معدل سه ترم قبل من 16.80 که امیدوارم با 6 واحد پایانامه آنرا تا سطح 17.20 ارتقاء بدهم از انجایی که از 3 سال پیش برنامه ریزی کردم این رشته (مدیریت= لطفا نفرمایید اینجا تاپیک رشته حسابدلری است من مخصوصا اینجا پرسیدم چون لیسانسم حسابداری است در واقع شالوده و بیس کار من حسابداری است) را به منظور اخذ پذیرش در مقطع دکترا با بورس از دانشگاه های آمریکا (اولویت اول) و کانادا (دوم) در مقطع فوق در ایران شروع به تحصیل نمایم با هدف ماندن در آمریکا (اقامت) پس از فارغ اتحصیلی اعم از کار استادی و صنعتی و همچنین مطلع هستم که بایستی تافل در حد 110 آی بی تی و جی آر ای بالای 165 در دو مهارت و 4 در مهارت سوم البته جی مت برای رشته های بیزینس در اولویت اول است و مقاله آی اس آی داشته باشم با سایر موارد .... در اینجا سوالم را از دوستان عزیز بدین شکل مطرح می نمایم...

که آیا احتمالش هست شخصی مانند من که با معدل لیسانس 13.66 و فوق را هم معدل 17 در نظر بگیریم آیا امکانش هست من در دانشگاههای رنک پایین آمریکا یا کانادا پذیرش با بورس داشته باشم ؟؟ اگر آره چگونه میسر است با توجه به اینکه من الان 38 سال سن دارم ؟ آیا اصلا این راهو ادامه بدهم امیدی هست یا پس از 3 سال هدف را کنار گذاشته و به دنبال راه دیگری برای آینده ام باشم چون یکی از مهمترین اهداف اخذ اسکالرشیپ یا فول فاند است چرا که اصلا توان مالی پرداخت مخارج تحصیل را ندارم .
    ضمنا دوستان اگر شایسته دانستید به این آدرس ایمیل مطالب خصوصی را ارسال بفرمایید.
    .........
    با تشکر
    ویرایش توسط nimaK : January 19th, 2015 در ساعت 08:25 PM دلیل: ايميل

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تمامی سوالات خود را درباره رشته حسابداری در این تاپیک مطرح کنید !

سلامها من ترم 3 حسابداریم دانشگاه علوم اقتصادی مقطع کارشناسی
    قصدم اینه که ارشد MBA گرایش مالی بخونم ترجیحا آمریکا یا کانادا
    می خواستم یه راهنمایی بدید که از الان باید چی کار کنم.شرایط دانشگاه ها چیه؟
    برای فاند باید چه کارهایی بکنم
    ممنون از راهنماییتون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)