صفحه 5 از 76 نخستنخست 12345678910111213141555 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 752

موضوع: حسابداری

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تمامی سوالات خود را درباره رشته حسابداری در این تاپیک مطرح کنید !

با سلام
    دوستان من تازه عضو این سایت شدم. سئوالی داشتم
    من برای فوق لیسانس حسابداری میخواهم برم استرالیا . کسی می دونه کدام دانشگاه خوبه؟ و یا کدام شهر؟
    اگر کسی وضعیت منو داره اگه مایل بود پیغام بگذاره اطلاعاتمونو با هم شیر کنیم.

ممنون

Member
    رشته و دانشگاه
    PhD Accounting - Florida Atlantic

پیش فرض پاسخ : تمامی سوالات خود را درباره رشته حسابداری در این تاپیک مطرح کنید !

نقل قول نوشته اصلی توسط merton نمایش پست ها
    با سلام
    دوستان من تازه عضو این سایت شدم. سئوالی داشتم
    من برای فوق لیسانس حسابداری میخواهم برم استرالیا . کسی می دونه کدام دانشگاه خوبه؟ و یا کدام شهر؟
    اگر کسی وضعیت منو داره اگه مایل بود پیغام بگذاره اطلاعاتمونو با هم شیر کنیم.

ممنون
    سلام؛
    خوش اومدی.
    این لینک ها به درت می خورن:
    http://en.wikipedia.org/wiki/List_of...s_in_Australia
    http://en.wikipedia.org/wiki/List_of...f_universities
    http://www.4icu.org/au/

Junior Member

سلام vhamidreza
    ممنون
    ولی میدونی کداماشون برای فوق حسابداری بهترن. والا گیج شدم؟

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط merton نمایش پست ها
    سلام vhamidreza
    ممنون
    ولی میدونی کداماشون برای فوق حسابداری بهترن. والا گیج شدم؟
    والا من اصلا از استرالیا سررشته ای ندارم... شرمنده.

Junior Member metty آواتار ها

Lightbulb نظر خواهی

درود بر همه دوستان عزیز...
    دوستان من برا ادامه تحصیل(مستر) دررشته حسابداری یا مدیریت فاینانس یا هر رشته مرتبط در نروژ میخوام اقدام کنن.چه دانشگاههایی رو پیشنهاد میکنین؟؟
    از دوستانی که مطلع هستند یا در این زمینه تحقیق کرده اند میخوام نظر خودشون رو بدن...
    ممنون

سلام
    ممنون از اطلاعات مفصلي كه دادي. راستش يكي از بستگان ما كه آمريكاس ميگفت كه پذيرش گرفتن از دانشگاهاي اونجا جديدا خيلي سخت شده . تا اونجايي كه من پستاتو ديدم شما هنوز ايران هستي. اگه درست ميگم آيا اونجا اپلي دادي؟ جواب دادن؟
    مرسي

نقل قول نوشته اصلی توسط hesabdar نمایش پست ها
    سلام.اطلاعات خیلی خیلی کاملی دادید.ازتون ممنونم.شما خودت میخواهی کروم دانشگاه را اقدام کنی؟میشه بگید شرایط خودتون چطوره؟معدل تافل gmat?ممنون میشم.
    سلام vhamidreza
    منم یکی از تازه واردام. هنوز قلق کار دستم نیومده. خواستم بپرسم گرفتن ویزا از دانشگاهای آمریکا کار آسونی نیست. (من آمار چند ماه پیش رو دارم). کسی هست که اپلی داده باشه و قبول کرده باشن؟

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط pezhman1450 نمایش پست ها
    سلام vhamidreza
    منم یکی از تازه واردام. هنوز قلق کار دستم نیومده. خواستم بپرسم گرفتن ویزا از دانشگاهای آمریکا کار آسونی نیست. (من آمار چند ماه پیش رو دارم). کسی هست که اپلی داده باشه و قبول کرده باشن؟
    سلام آقای پژمان،
    راستش توی رشته ی ما، یعنی حسابداری و فایننس، یکم پذیرش گرفتن از آمریکا سخته، ولی من کسی رو می شناسم که امسال از Stanford Business School پذیرش گرفت با full Scholarship.... این یعنی کاملا امید هست...

سعیت رو بکن و پیگیر باش. یعنی یا 100% تصمیم بگیر که بری یا اصلاً از فکرش بیا بیرون. چون آمریکا مثل انگلیس و کلاً اروپا نیست که بشه به عنوان یک گزینه ی دوم بهش نگاه کرد. مثلاً اگر بخوای این فکر رو بکنی که شد شد نشد نشد، مطمئن باش نمیشه!!
    جدی می گم... یک مقدار پشتکار و پیگیری لازم داره... باید بگردی دانشگاه پیدا کنی.
    اگر درس خونی و نمره ها و رزومه خوبی داری کارت آسون تره. ولی اگر نه یکم کارت سخته. ولی همه به هر حالی یک راهی دارن و بگرد راحش رو پیدا کن.

یک چیز دیگه اینکه هر دانشگاهی اپلای کنی و پذیرش بگیری، ممکنه سر ویزا گرفتن از رفتن باز بمونی!! چون کسی که در مورد ویزا تصمیم میگیره که دانشگاه نیست...
    من امسال 2 تا از دوستام به آسونی ویزا دانشجویی گرفتن و رفتن آمریکا...
    یکیشون رفت North Dakota، یکی رفت California..
    یکیشون مرداد رفت، یکی دیگه هم مهر...
    خلاصه اینکه به موارد حاشیه فکر نکن... به هدفت فکر کن...
    جسارتاً خیلی نصیحت کردم!

هر کمکی خواستی بگو...
    من که خودم تا 50 روز دیگه اپلیکیشن هامو میفرستم...
    حالا ببینیم نتیجه چی می شه...!

نقل قول نوشته اصلی توسط vhamidreza نمایش پست ها
    سلام آقای پژمان،
    راستش توی رشته ی ما، یعنی حسابداری و فایننس، یکم پذیرش گرفتن از آمریکا سخته، ولی من کسی رو می شناسم که امسال از Stanford Business School پذیرش گرفت با full Scholarship.... این یعنی کاملا امید هست...

سعیت رو بکن و پیگیر باش. یعنی یا 100% تصمیم بگیر که بری یا اصلاً از فکرش بیا بیرون. چون آمریکا مثل انگلیس و کلاً اروپا نیست که بشه به عنوان یک گزینه ی دوم بهش نگاه کرد. مثلاً اگر بخوای این فکر رو بکنی که شد شد نشد نشد، مطمئن باش نمیشه!!
    جدی می گم... یک مقدار پشتکار و پیگیری لازم داره... باید بگردی دانشگاه پیدا کنی.
    اگر درس خونی و نمره ها و رزومه خوبی داری کارت آسون تره. ولی اگر نه یکم کارت سخته. ولی همه به هر حالی یک راهی دارن و بگرد راحش رو پیدا کن.

یک چیز دیگه اینکه هر دانشگاهی اپلای کنی و پذیرش بگیری، ممکنه سر ویزا گرفتن از رفتن باز بمونی!! چون کسی که در مورد ویزا تصمیم میگیره که دانشگاه نیست...
    من امسال 2 تا از دوستام به آسونی ویزا دانشجویی گرفتن و رفتن آمریکا...
    یکیشون رفت North Dakota، یکی رفت California..
    یکیشون مرداد رفت، یکی دیگه هم مهر...
    خلاصه اینکه به موارد حاشیه فکر نکن... به هدفت فکر کن...
    جسارتاً خیلی نصیحت کردم!

هر کمکی خواستی بگو...
    من که خودم تا 50 روز دیگه اپلیکیشن هامو میفرستم...
    حالا ببینیم نتیجه چی می شه...!
    سلام حميدرضا جان
    ممنون از نصيحتات، راستش من فعلا مشغول خدمت مقدس هستم .
    هنوز كمي شك دارم ولي تا اين كارم تموم بشه اونم تبديل به يقين ميشه(رفتنم).
    دعا مي كنم كه كار تو هم درست بشه، فقط ما رو يادت نره (-:

Junior Member

کسی میدونه آمریکا چه قدر از واحد های لیسانس ما رو قبول داره؟به جز TOEFL امتحان دیگه هم باید بدیم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)