صفحه 50 از 62 نخستنخست ... 404142434445464748495051525354555657585960 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 491 تا 500 , از مجموع 752

موضوع: حسابداری

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Junior Member

پیش فرض پاسخ : حسابداری

سلام
    دوستان با این رزومه امیدی به گرفتن فاند در امریکا و کانادا یا استرالیا در مقطع ارشد هست؟ تمایلم بیشتر به امریکا هست چون دانشگاهاش زیاد هستند.
    لیسانس ادبیات انگلیسی با معدل: 18
    تافل: 106
    وربال: 155 کوانت: 160 رایتینگ: 3
    تاپ بودن دانشگاه مهم نیست فقط فاند بدن. این رزومه فرضی هست میتونم این نمره ها رو بالاتر ببرم.
    یا بهتره ارشد حسابداری رو ایران خوند و برای دکترا رفت؟ آیا قبول میکنن کسی از زبان بره حسابداری بخونه؟
    ممنون
    ویرایش توسط Broken : August 22nd, 2016 در ساعت 07:13 PM

Senior Member MAHAN7 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Broken نمایش پست ها
    سلام
    دوستان با این رزومه امیدی به گرفتن فاند در امریکا و کانادا یا استرالیا در مقطع ارشد هست؟ تمایلم بیشتر به امریکا هست چون دانشگاهاش زیاد هستند.
    تاپ بودن دانشگاه مهم نیست فقط فاند بدن. این رزومه فرضی هست میتونم این نمره ها رو بالاتر ببرم.
    یا بهتره ارشد حسابداری رو ایران خوند و برای دکترا رفت؟ آیا قبول میکنن کسی از زبان بره حسابداری بخونه؟
    ممنون
    شما معدلتم فرضیه؟
    روی فروض که نمیشه چیزیو بنا کرد! شما برو این نمراتو بگیر. دوستان برات دانشگاهو پیدا میکنن. راستی GMAT بده اگر میخای تو دردسر نیفتی
    Stand on the shoulders of giants
    Life is like riding a bicycle, To keep your balance, you must keep moving
    بسیار سفر باید تا پخته شود خامی
    پستهای قبلیم رو برای درک عمیق از تفاوت امریکا و اروپا بخون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط MAHAN7 نمایش پست ها
    شما معدلتم فرضیه؟
    روی فروض که نمیشه چیزیو بنا کرد! شما برو این نمراتو بگیر. دوستان برات دانشگاهو پیدا میکنن. راستی GMAT بده اگر میخای تو دردسر نیفتی
    دوست عزیز در حال حاضر دارم کارشناسی میخونم و معدلم 18 هست. تلاش بکنم میتونم تا 18.5 بالا ببرم.
    رشته بنده ادبیات انگلیسی هست و تدریس هم میکنم. تافل و وربال رو بیشتر هم میتونم بگیرم. تافل 2 سال پیش دادم 105 شدم. شما فرض کنید این رزومه ام هست بنظرتون واسه ارشد شانس دارم؟ آیا بدون سابقه کار فاند میدن یا حتما باید سابقه کار داشته باشیم؟
    سخته برم یه کشور دیگه GMAT امتحان بدم.

دوست عزیز در حال حاضر دارم کارشناسی میخونم و معدلم 18 هست. تلاش بکنم میتونم تا 18.5 بالا ببرم.
    رشته بنده ادبیات انگلیسی هست و تدریس هم میکنم. تافل و وربال رو بیشتر هم میتونم بگیرم. تافل 2 سال پیش دادم 105 شدم. شما فرض کنید این رزومه ام هست بنظرتون واسه ارشد شانس دارم؟ آیا بدون سابقه کار فاند میدن یا حتما باید سابقه کار داشته باشیم؟
    سخته برم یه کشور دیگه GMAT امتحان بدم.
    بله میتونید با فاند پذیرش بگیرید. فک کنم بشه به کمیته گفت ایرانی جیمت نداره و ...
    یک سوال چرا حسابداری؟ حسابداری برای شما فکر کنم سخت بشه!

Junior Member

بله میتونید با فاند پذیرش بگیرید. فک کنم بشه به کمیته گفت ایرانی جیمت نداره و ...
    والا اگه بتونم فاند بگیرم به دلیل تغییر رشته میترسم ویزا ندن.
    یکی از دوستان که پدرشون شرکت حسابرسی دارن بهم پیشنهاد دادن حسابداری بخونم. ایشون گفتن واسه شما رشته ی سختی نیست! منم یکم مطالعه کردم علاقمند شدم.
    موندم ارشد حسابداری ایران بخونم یا اپلای کنم. دوستان اگه نظری دارن لطف کنن بگن.
    خیلی ممنون
    ویرایش توسط Broken : August 22nd, 2016 در ساعت 08:16 PM

Junior Member

سلام عصرتون بخیر
    (فک کنم پیامم نرسیده دستتون )
    لطفا به پیام بالایی من جواب بدین اگه ایرادی نداشته باشه
    خیلی ممنون

ApplyAbroad Veteran

سلام
    ممنون
    خیلی امیدی نیست. میدونید چرا؟ اول از همه لیسانس غیر مرتبط. عدم سابقه کار. نمره GMAT؟ نمره رایتینگ کم هست. اصلا شما واحد calc گذروندید؟
    به نظرم ایران ارشد حسابداری بخونید برای دکترا اقدام کنید ولی حتما معدل رو 3.6 به بالا حفظ کنید.تافل و GRE رو حتما ارتقا بدید و GMAT+720
    قبول می کنند وقتی مینور ادبیات انگلیسی هست ماژور فاینانس مثلا. موفق باشید

Junior Member

سلام ممنون از راهنمايى هاى خوبتون من هنوز مدرک كارشناسى رو نگرفتم ولى از الان تصميم دارم به فكر تحصيل در كانادا يا امريكا براى دكترا باشم ولى با توجه به شكايت خيلى ها از سطح پايين حسابدارى در ايران ميخواستم بدونم اگه ارشد رو در كشورى مثل مالزى يا هند بخونم شانس بهترى براى دكتراى كانادا يا امريكا خواهم داشت؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Parsaeii نمایش پست ها
    سلام ممنون از راهنمايى هاى خوبتون من هنوز مدرک كارشناسى رو نگرفتم ولى از الان تصميم دارم به فكر تحصيل در كانادا يا امريكا براى دكترا باشم ولى با توجه به شكايت خيلى ها از سطح پايين حسابدارى در ايران ميخواستم بدونم اگه ارشد رو در كشورى مثل مالزى يا هند بخونم شانس بهترى براى دكتراى كانادا يا امريكا خواهم داشت؟
    کی گفته سطح حسابداری ایران پایینه؟ اتفاقا به نظر بنده علم الانه ایران در رشته هایی مثل معماری، حسابداری و مالی، رشته های برق و کامپیوتر و یکسری رشته های دیگه همگام با جهانه! درسته شاید عرصه حضور و به اصطلاح پیاده سازیش نباشه ولی علم تئوریکش همگامه!
    شما دانشگاه علامه قبول شید! تمام کتابهایی که در مقطع ارشد بهتون از روش درس میدن! همه 2016 امریکا (دانشگاه پنسیلوانیا واشنگتن، نیویورک و ... ) خواهد بود! اینو بی تردید میگم! بقیه دانشگاهاهم همینه غالبا!
    شما اگر فوق رو برید امریکای شمالی اونوقت میشه گفت راهتون راحتتره! ولی هند و مالزی و ... خیر! حداقل به نظر بنده!
    من مالی بودم ولی اساتید که حسابداری به ما درس دادن، یکیشون فوق لیسانس حسابداری از دانشگاه شیکاگو داشت! میدونی یعنی چی!؟!! یا استاد داشتیم دانشگاه آریزونا خونده بود!
    مهم منبعیه که شما میخونید! که همش 2016 هستش و بروز استاد تو مقطع ارشد درس نمیده!
    اتفاقا به نظر بنده شما ایران بخونی باز بهتره! (مالزیم فکر کنم اینططوری مثل ایران باشه) چون قوانین حسابداری ما، بعد حقوقی رو مدنظرمه خیییییییییلی شبیه انگلیس و آمریکاست! (تا جایی که اطلاع دارم!)
    مثلا الان تو بازار فرابورس، بورس ایده ها دارن (همین الان در حال انجام دادنشن!) قوانین بورس ایدهها و دارایی های فکری آمریکا رو ترجمه میکنن! چندتا دانشجویه مالی و اقتصاد و حقوق مالی گرفتن دارند ترجمه میکنند! من دیدم میگما! دوستم اونجاست!

Senior Member

کی گفته سطح حسابداری ایران پایینه؟ اتفاقا به نظر بنده علم الانه ایران در رشته هایی مثل معماری، حسابداری و مالی، رشته های برق و کامپیوتر و یکسری رشته های دیگه همگام با جهانه! درسته شاید عرصه حضور و به اصطلاح پیاده سازیش نباشه ولی علم تئوریکش همگامه!
    شما دانشگاه علامه قبول شید! تمام کتابهایی که در مقطع ارشد بهتون از روش درس میدن! همه 2016 امریکا (دانشگاه پنسیلوانیا واشنگتن، نیویورک و ... ) خواهد بود! اینو بی تردید میگم! بقیه دانشگاهاهم همینه غالبا!
    شما اگر فوق رو برید امریکای شمالی اونوقت میشه گفت راهتون راحتتره! ولی هند و مالزی و ... خیر! حداقل به نظر بنده!
    من مالی بودم ولی اساتید که حسابداری به ما درس دادن، یکیشون فوق لیسانس حسابداری از دانشگاه شیکاگو داشت! میدونی یعنی چی!؟!! یا استاد داشتیم دانشگاه آریزونا خونده بود!
    مهم منبعیه که شما میخونید! که همش 2016 هستش و بروز استاد تو مقطع ارشد درس نمیده!
    اتفاقا به نظر بنده شما ایران بخونی باز بهتره! (مالزیم فکر کنم اینططوری مثل ایران باشه) چون قوانین حسابداری ما، بعد حقوقی رو مدنظرمه خیییییییییلی شبیه انگلیس و آمریکاست! (تا جایی که اطلاع دارم!)
    مثلا الان تو بازار فرابورس، بورس ایده ها دارن (همین الان در حال انجام دادنشن!) قوانین بورس ایدهها و دارایی های فکری آمریکا رو ترجمه میکنن! چندتا دانشجویه مالی و اقتصاد و حقوق مالی گرفتن دارند ترجمه میکنند! من دیدم میگما! دوستم اونجاست!
    آتفاقا برعکس وضع حسابداری ایران توی مقطع ارشد اصلا جالب نیست، این رو من میگم که خودم دارم حسابداری می خونم، و این فقط حرف من نیست، چند نفر ایرانی هایی که میشناسم ایران قبلا حسابداری خوندن و الان آمریکا و کانادا دکتری می خونند، همین رو میگن!
    خیلی درسهای ارشد که توی دانشگاه های آمریکای شمالی تدریس میشه، اصلا توی ایران وجود نداره
    سطح آموزش آمار و اقتصادسنجی توی ایران بسیار پایینه، حتی توی بهترین دانشگاه ها هم توی ایران خیلی چیزهایی که اینجا درس میدن رو نمی گن، مثل روشهای برخورد با endogeneity
    از همه اینها مهمتر اینکه قراره در دوره ارشد دانشجو با شیوه پژوهش کردن آشنا بشه، که این هم به طور واضح وضعش در ایران خیلی خرابه، ببنید سالی چند تا مقاله در ژورنالهای تاپ حسابداری چاپ میشه؟ معمولا هیچی
    خیلی چیزها که اصلا در ایران وجود نداره، که روش تحقیق بشه مثل CSR، مثل ارزش منصفانه ابزارهای مشتقه مالی و...
    در مورد هند، من اطلاعاتی ندارم، ولی با توجه به اینکه توی ژورنالهای خوب حسابداری چیزی از هند ندیدم، تصور نمی کنم که هند هم قوی باشه در این زمینه.
    از مالزی مقاله دیدم، ولی فقط اندکی سطح تحقیق مالزی توی حسابداری خوبه. به هیچ عنوان حرفی برای گفتن در قیاس با کشورهای اروپایی و آمریکای شمالی و چین نداره.
    البته فارغ التحصیل ایران می تونه خودش رو به سطح اول جهانی در زمینه حسابداری برسونه، ولی واقعیت تلخ عقب افتادگی حسابداری در ایران که نمونه اش تعداد پابلیکیشن توی ژورنالهای خوب هست رو نباید نادیده گرفت، امیدوارم روزی شرایط خیلی بهتر بشه.
    خیلی خیلی به ندرت به اینجا میام

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)