صفحه 52 از 76 نخستنخست ... 2424344454647484950515253545556575859606162 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 511 تا 520 , از مجموع 752

موضوع: حسابداری

Member MortezaBermoda آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    ACCOUNTING - University of Tehran

پیش فرض پاسخ : حسابداری

نقل قول نوشته اصلی توسط hadi_q_acc نمایش پست ها
    درود به همه دوستان
    لیسانس حسابداری از موسسه غیر انتفاعی با معدل 16.5
    فوق لیسانس حسابداری از دانشگاه مازندران (روزانه) با معدل 16.17
    دوتا مقاله علمی-پژوهشی
    5سال سابقه تدریس
    تو آزمون دکترا هم یه بار 175 و یه بار 125 آوردم
    تافل و جی آر ای هنوز امتحان ندادم
    دوتا سوال داشتم از حضور دوستان
    1- برای گرفتن فول فاند از دانشگاه های آمریکا چقد شانس دارم
    2- به نظر دوستان بشینم اینجا دکترا بخونم بهتره یا واسه آمریکا وقت بذارم (الیته جواب این سوال سلیقه ای هست ولی میخوامم نظر و دلیل دوستان رو بدونم)
    درود
    1. چرا که نه؟؟ شما 2 پارامتر اصلی رو باید براش تلاش کنید (GRE و TOEFL) و این 2 عامل و معدل در درجه ی اول نقش تعیین کننده دارن.
    2. نظر شخصی من و برخی از دوستان که حتی بهم توصیه کرده بودن مستر رو هم ایران نخونم چون هدر دادن عمر محسوب میشه ولی بازم میگم سلیقه ای هست.
    بدرود
    واجب: معدل، TOEFL/IELTS ،GRE/GMAT مستحب: مقاله، سابقه کار، انتشار کتاب، رکمندیشن عالی مکروه: نبود تناسب بین عوامل (مثلا بالا بودن تعداد مقالات ولی پایین بودن نمره تافل) مباح: داشتن سوابق و انتشارات غیر مرتبط
    خواستن + برنامه ریزی = توانستن

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    حسابداری دانشگاه علوم تحقیقات

پیش فرض ضمن سلام و ادب و احترام

اخیرا به عضویت مجموعه شما درومدم،، قریب به صدها پرسش و پاسخ رو در این فروم مطالعه کردم! در موضوعات گوناگون! حالا میخوام اولین سوالم رو بپرسم امیدوارم جواب جامعی بگیرم!
    برای فردی با لیسانس فیزیک (معدل۱۷) و ارشدحسابداری دانشگاه تهران (معدل۱۸) با ۲توصیه نامه
    (یکی از استاد فیزیکم و دیگری حسابداری) و بدون مقاله بین المللی و درصورت کسب نمرات تافل و gre خوب و gmat قابل قبول

چه میزان شانس فول فاند حسابدا ی از دانشگاههای تاپ آمریکا قائلید؟

خواهش دارم هرکدومتون نظری دارید،بفرمایید \\ یک دنیا سپاس

فقط استدعای عاجزانه دارم خوشبینانه نباشه! حتی ترجیح میدم بدبینانه باشه!

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تمامی سوالات خود را درباره رشته حسابداری در این تاپیک مطرح کنید !

سلام سه دانشگاه اول کانادا ایا رشته حسابداری دارن؟

ApplyAbroad Hero

پیش فرض پاسخ : تمامی سوالات خود را درباره رشته حسابداری در این تاپیک مطرح کنید !

نقل قول نوشته اصلی توسط sine نمایش پست ها
    سلام سه دانشگاه اول کانادا ایا رشته حسابداری دارن؟
    کدوما هستند این سه تا دانشگاه؟
    inactive account

ApplyAbroad Hero

پیش فرض پاسخ : ضمن سلام و ادب و احترام

نقل قول نوشته اصلی توسط shapori_ نمایش پست ها
    اخیرا به عضویت مجموعه شما درومدم،، قریب به صدها پرسش و پاسخ رو در این فروم مطالعه کردم! در موضوعات گوناگون! حالا میخوام اولین سوالم رو بپرسم امیدوارم جواب جامعی بگیرم!
    برای فردی با لیسانس فیزیک (معدل۱۷) و ارشدحسابداری دانشگاه تهران (معدل۱۸) با ۲توصیه نامه
    (یکی از استاد فیزیکم و دیگری حسابداری) و بدون مقاله بین المللی و درصورت کسب نمرات تافل و gre خوب و gmat قابل قبول

چه میزان شانس فول فاند حسابدا ی از دانشگاههای تاپ آمریکا قائلید؟

خواهش دارم هرکدومتون نظری دارید،بفرمایید \\ یک دنیا سپاس

فقط استدعای عاجزانه دارم خوشبینانه نباشه! حتی ترجیح میدم بدبینانه باشه!
    هر دو تا مدرکتون دانشگاه تهران؟

منظورتون از تاپ چی هست؟ top 10 یا top 30 یا top 50 یا top 100؟

ضمن اینکه فقط یکی از دو آزمون GMAT یا GRE کافیه. تا جایی که دیدم و یادم میاد برای جسابداری معمولا GMAT می خوان
    inactive account

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط sysco نمایش پست ها
    هر دو تا مدرکتون دانشگاه تهران؟

منظورتون از تاپ چی هست؟ top 10 یا top 30 یا top 50 یا top 100؟

ضمن اینکه فقط یکی از دو آزمون GMAT یا GRE کافیه. تا جایی که دیدم و یادم میاد برای جسابداری معمولا GMAT می خوان

خیر مدرک فیزیکم از دانشگاه تهران نیست،،(البته یکی از دانشگاههای تهرانه و البته روزانه! )
    جسارتا چون بعضی از دانشگاها gre ‌و بعضی gmat میخوان حدس زدم بهتره هردو رو داشت! ضمن اینکه گمان کردم داشتن هردو این مدارک پوئن مثبتی باشه! اینطور نیست؟؟؟

منظورم از تاپ ،، رتبه خاصی نیست! مقصودم این بود که جزو دانشگاههای کوچک (مثل برخی دانشگاههای ایالتی) نباشه! بعنوان نمونه دانشگاه اوکلاهاما کیس معقولیه! ((هرچند نمیدونم اوکلاهاما رشته accounting داره یا نه!))

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط shapori_ نمایش پست ها
    خیر مدرک فیزیکم از دانشگاه تهران نیست،،(البته یکی از دانشگاههای تهرانه و البته روزانه! )
    جسارتا چون بعضی از دانشگاها gre ‌و بعضی gmat میخوان حدس زدم بهتره هردو رو داشت! ضمن اینکه گمان کردم داشتن هردو این مدارک پوئن مثبتی باشه! اینطور نیست؟؟؟

منظورم از تاپ ،، رتبه خاصی نیست! مقصودم این بود که جزو دانشگاههای کوچک (مثل برخی دانشگاههای ایالتی) نباشه! بعنوان نمونه دانشگاه اوکلاهاما کیس معقولیه! ((هرچند نمیدونم اوکلاهاما رشته accounting داره یا نه!))

معدل لیسانس شما خوبه، یا بهتره بگم بهتر از خوب. این یکی از امتیاز های مهم شماست، که نشون میده درسخون بودید. احیانا جزو نفرات برتر دوره نبودید؟ مثلا جزو 10 درصد بالای معدل کلاس یا اینطور چیزی؟ که نشون بده شما در بین همدوره ای ها چه مقامی داشتید؟

نه داشتن هر دو نمره Gre و gmat امتیاز خاصی ایجاد نمی کنه. مهم اینه که نمرتون بالا باشه، حالا در هر کدوم. معمولا هم کسی هر دو را امتحان نمیده با هم. اما مثلا ممکنه کسی برای gre آماده بشه و امتحان بده ولی نتیجه اش بد بشه بعد بره برای gmat آماده بشه و gmat امتحان بده یا بر عکس. یا کسی ممکنه چندین بار gre یا Gmat شرکت کنه، تا بتونه نمره ای که می خواد را کسب کنه.
    در نهایت مهم بالا بودن نمره است و نه داشتن مثلا هر دو نمره gre و gmat پایین.

اول بگم که با گرایش حسابداری به صورت تخصصی آشنا نیستم و بیشتر در مورد گرایش های مدیریت مثل OB و استراتژی و نظایر اونها اطلاعات دارم. اما با چیزهایی که می دونم با داشتن نمره تافل 100 و gmat ی در حدود 700:

شانستون را اینطور ارزیابی می کنم:

رده دانشگاه شانس شما
    1-30 خیلی ضعیف
    30-50 ضعیف
    50-100 متوسط
    100 به بالا بیش از متوسط

رنکینگ ها را در داخل آمریکا محسوب کردم: 50-100 یعنی دانشکده های مدیریت در رتبه 50 تا 100 آمریکا. ضمن اینکه رنکینگ کلی دانشگاه مد نظرم نیست، بلکه رنکینگ Business School یا دانشکده مدیریت اون در مقطع دکترا را لحاظ کردم.
    inactive account

Junior Member
    رشته و دانشگاه

جناب sysco ی عزیز بابت پاسخ واقعا ممنونم!

سایر دوستان هم اگر نظری دارن بفرمایند

ضمنا یک سوال بنیادی: اساسا مزیت تحصیل دکترا حسابداری در خارج (نسبت به داخل) چیه؟؟ البته فارغ از بازارکار و رفاه آتی!

واقعا برتری فاحشی نسبت به دانشگاه تهران ، وجود داره؟؟؟

Member MortezaBermoda آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    ACCOUNTING - University of Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط sysco نمایش پست ها

تا جایی که دیدم و یادم میاد برای جسابداری معمولا GMAT می خوان
    درود
    صحیح نیست. اکثرا GRE میخوان و GMAT هم قبول میکنن و فکر کنم یکی دوتا به چشمم خوردن که فقط GMAT می خواستن.
    بدرود
    واجب: معدل، TOEFL/IELTS ،GRE/GMAT مستحب: مقاله، سابقه کار، انتشار کتاب، رکمندیشن عالی مکروه: نبود تناسب بین عوامل (مثلا بالا بودن تعداد مقالات ولی پایین بودن نمره تافل) مباح: داشتن سوابق و انتشارات غیر مرتبط
    خواستن + برنامه ریزی = توانستن

پیش فرض پاسخ : حسابداری

نقل قول نوشته اصلی توسط hadi_q_acc نمایش پست ها
    درود به همه دوستان
    لیسانس حسابداری از موسسه غیر انتفاعی با معدل 16.5
    فوق لیسانس حسابداری از دانشگاه مازندران (روزانه) با معدل 16.17
    دوتا مقاله علمی-پژوهشی
    5سال سابقه تدریس
    تو آزمون دکترا هم یه بار 175 و یه بار 125 آوردم
    تافل و جی آر ای هنوز امتحان ندادم
    دوتا سوال داشتم از حضور دوستان
    1- برای گرفتن فول فاند از دانشگاه های آمریکا چقد شانس دارم
    2- به نظر دوستان بشینم اینجا دکترا بخونم بهتره یا واسه آمریکا وقت بذارم (الیته جواب این سوال سلیقه ای هست ولی میخوامم نظر و دلیل دوستان رو بدونم)
    1- اوضای معدلتون نسبتا خوبه. بقیش به نمره جیمت یا جی آر ای بستگی داره. جیمت بالای 700 شانستون را خیلی زیاد میکنه
    2- دوستانی ک ایران دکترا میخونن شدیدا ناراضین(حداقل 2-3 نفری ک من باهاشون صحبت کردم).تو ایران در ایده آل ترین حالت استاد دانشگاه میشید!
    نظر شخصیم اینه ک آمریکای شمالی برای دکترا بهتره مخصوصا کانادا ک شانس اقامتش خیلیه!
    کلا رفاه اونجا کلی بالاتره خیلی و استاندارد تره زندگی و صد البته به درد آدمای سخت کوش و با انگیزه میخوره!
    موضوع اپلای فرای داستان ادامه تحصیل خیلی فاکتورهای مهم زندگی را هم باید در نظر بگیرید!
    به نظرم ب مقداری ک از شرایط ایرانتون ناراضی هستید میتونید اونجا زندگی خوشحالتری داشته باشید!
    موفق باشید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)