صفحه 54 از 76 نخستنخست ... 4444546474849505152535455565758596061626364 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 531 تا 540 , از مجموع 752

موضوع: حسابداری

پیش فرض پاسخ : حسابداری

با احترام
    دوستان عزیز مخصوصا جناب امیر خانی لطفا در مورد شانس پذیرش، نظر بدید

مقطع تحصیلی برای گرفتن پذیرش: PHD
    رشته مورد نظر: حسابداری
    معدل لیسانس: 18.36
    رشته لیسانس: حسابداری
    دانشگاه لیسانس: دانشگاه غیر انتفاعی (کارشناسی ناپیوسته- سه ترمه و رتبه اول دوره)

همچنین کادرانی حسابداری از آموزشکده فنی با معدل 18.90 (و رتبه دوم دوره)

معدل ارشد: 16.97

رشته ارشد: حسابداری
    دانشگاه ارشد: تربیت مدرس
    مدرک زبان انگلیسی: دارم برای آیلتس 6.5 تا 7 میخونم-بعدش جیمت امتحان میدم
    مقالات داخلی: 3 مقاله علمی پژوهشی
    سابقه کار: 3 سال حسابرسی با بیمه و 2سال تدریس در دانشگاه غیر انتفاعی
    دانشگاه مورد نظر برای پذیرش (پیشنهادی): انتخاب نکردم ولی ترجیحم دانشگاههای خوب آمریکا و بعدش کاناداست
    با تشکر از دوستان

من زمینه ای در حسابداری و حسابرسی ندارم.مدرکم اقتصاده.البته سنم هم بالاست 32 سالمه.میخواستم بدونم ایا گذراندن دوره های acca میتونه برای من مفید باشه؟بیشتر برای بازار کار میخوام.ایا میتونم با توجه به سنم بعد از گرفتن این مدارک کار پیدا کنم داخل یا خارج ایران (ترجیحا خارج ایران) .حداقل مدت زمان برای گذراندن این دوره ها چقدره؟تو ایران کدوم اموزشگاه بهتره؟مجموع دوره ها (حداقل) چند ساعته؟

سلام من تازه عضو این فرووم شدم
    از اطلاعاتی که قرار دادین واقعا استفاده کردم.
    و چند تا سوال داشتم...

بنده لیسانس حسابداری رو تازه تموم کردم. از یه دانشگاه غیر انتفاعی و با معدل 19.10
    سابقه ی پژوهشی و سابقه ی کار ندارم.
    برای خوندن زبان و Gmat یا GRE هم مشکلی ندارم.

میخواستم بدونم برای پذیرش در مقطع ارشد و دکتراِی حسابداری( بورس کامل) از دانشگاه های آمریکا و کانادا یا استرالیا چیکار باید بکنم؟
    ویرایش توسط nimaK : August 27th, 2015 در ساعت 09:50 PM

سلام دوستان.
    یه سوال دیگه داشتم و اینکه چقدر در رشته ما احتمال داره کسی که از یکی از دانشگاههای آمریکا پذیرش میگیره، بعد از اتمام تحصیلش بتونه استاد بشه در همون دانشگاه؟ چقدر میشه روش حساب کرد اگر نه آیا برای ورود به بازار کار باید حتما cpa داشته باشیم؟ اگر اینطور باشه باید بعد دکتری کلی هم زمان گذاشت تا cpa گرفت و این خیلی کار رو سخت میکنه.
    ممنون از دوستانی که اطلاعاتشون رو در اختیار دیگران قرار میدن.

Junior Member

با سلام، من لیسانس اقتصاد نظری از آزاد تهران مرکزی با معدل 14/85 و ارشد اقتصاد انرژی از همانجا با معدل 17/5 و ده سال سابقه کار حسابذاری با بیمه دارم. مقاله ندارم. تافل و جی آر ای یا جی مت هم هنوز ندارم. میخواستم بدونم شانس گرفتن فاند برای ارشد حسابداری تو امریکارو دارم؟در ضمن گرین کارت هم دارم. ممنون میشک منو راهنمایی کنین

سلام دوستان....
    من حدود 7 یا 8 ماه دیگه اقامتم در کانادا درسته می شه و به اونجا مهاجرت می کنم. چند تا سوال از دوستانی که در این زمینه اطلاعات دارن داشتم. من لیسانس مهندسی شیمی دارم ولی الان 5 ساله کار حسابداری فروش می کنم و به یکی از نرم افزارهای حسابداری مسلط هستم. کلا از مفاهیم حسابداری دور نیستم و به خاطر علاقه ای که داشتم در این زمینه مطالعه کردم . مسئله اینه که برای ادامه زندگی در کانادا می خوام همین فیلد حسابداری و مالی رو ادامه بدم.... پیشنهاد شما چیه؟ آیا گرفتن مدارک بین المللی حسابداری مثل IFRS یا ACCA امکان پذیره و آیا این مدارک می تونه برای کار یا ادامه تحصیل در این رشته در کانادا به درد من بخوره؟
    از راهنماییتون متشکرم

Senior Member KavehKaveh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MBA - University of Toronto

نقل قول نوشته اصلی توسط ghoolmagic نمایش پست ها
    سلام دوستان....
    من حدود 7 یا 8 ماه دیگه اقامتم در کانادا درسته می شه و به اونجا مهاجرت می کنم. چند تا سوال از دوستانی که در این زمینه اطلاعات دارن داشتم. من لیسانس مهندسی شیمی دارم ولی الان 5 ساله کار حسابداری فروش می کنم و به یکی از نرم افزارهای حسابداری مسلط هستم. کلا از مفاهیم حسابداری دور نیستم و به خاطر علاقه ای که داشتم در این زمینه مطالعه کردم . مسئله اینه که برای ادامه زندگی در کانادا می خوام همین فیلد حسابداری و مالی رو ادامه بدم.... پیشنهاد شما چیه؟ آیا گرفتن مدارک بین المللی حسابداری مثل IFRS یا ACCA امکان پذیره و آیا این مدارک می تونه برای کار یا ادامه تحصیل در این رشته در کانادا به درد من بخوره؟
    از راهنماییتون متشکرم
    دوست عزیز
    شما بهتره یه سری مدارک بین المللی داشته باشین و اگه دیدین تو چند ماه اول کار پیدا نمیکنین شاید بهتر باشه یه دانشگاه برین و یه فوق بگیرین !
    من معروفترین مدرکی که دیدم CPA هست که کارگشا هست و خیلی جاها کاربرد داره. ولی مشکل اینه که خیلی ها مدرک CPA یا CA دارن و کار پیدا کردن یه جورایی به کانکشن زدن وصله. اگر هم بخواین کانکشن داشته باشین بیشتر اوقات بهترین گزینه دانشگاه هست !

این لینک رو هم بخونین:

https://en.wikipedia.org/wiki/Charte...nal_Accountant
    تازه تصمیم گرفتین -کانادا- اپلای کنین؟ دوست دارین ببینین رشته شما در کدوم دانشگاه های -کانادا- ارائه میشه؟
    1. این پست برای شروع
    2. این سایت برای جستجو بین تمام دانشگاه ها

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Accounting - Shahid Beheshti University

[QUOTE=Amir1979;2045582]سلام دوستان

من امسال دکترای حسابداری فول فاند از دانشگاه Washington State University پذیرش گرفتم و میخواستم تجربه ای خودم تو این مسیر به دست آوردم را در اختیار دوستان قرار بدم انشالله که بتونه بخشی از سولاتون را جواب بده.

سلام بر آقای کوروش امیرخانی عزیز
    از صمیم قلب تبریک میگم بهتون خیلی زحمت کشیدید و جوابشو به خوبی گرفتید.
    تو اگر سخت به من ميگيري،با خبر باش که پژمردن من آسان نيست،گرچه دلگيرتر از ديروزم،گر چه فرداي غم انگيز مرا ميخواند،ليک باور دارم دلخوشيها کم نيستزندگي بايد کرد.

سلام دوستان
    یه سوال اساسی برام پیش اومده امیداوارم دوستانی که در جریان هستند از اطلاعاتشون من رو بی نصیب نذارن.
    فرض کنیم موفق به گرفتن پذیرش اونهم فول فاند در مقطع دکتری در یکی از دانشگاههای آمریکا شدیم بعد از اینکه فارغ التحصیل شدیم میشه چیکار کرد؟ اصلا
    چقدر در رشته ما احتمال داره فرد بعد از اتمام تحصیلش بتونه استاد بشه در همون دانشگاه؟ چقدر میشه روش حساب کرد اگر نه برای ورود به بازار کار که باید مدرک Cpa داشت یعنی بعد از دکتر باید بشینم تقریبا دو سال هم cpa بخونیم؟ کلا از نظر کار و درآمد بعد دکتر چه وضعیتی خواهم داشت؟
    بی صبرانه منتظرم. ممنون از دوستانی که اطلاعاتشون رو در اختیار دیگران قرار میدن.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    رشته حسابداری-پیام نور

با سلام
    من 26 سالمه لیسانس حسابداری از دانشگاه پیام نور هستم
    کسی میدونه الان کدوم کشور با کمترین هزینه میشه ادامه تحصیل داد؟
    البته قصدم اینه که همونجا بمونم
    جایی میشه راحت فاند گرفت؟
    خییییییییلی ممنون
    لطفا راهنماییم کنید
    حداقل هزینش چقدره؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)