صفحه 55 از 76 نخستنخست ... 5454647484950515253545556575859606162636465 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 541 تا 550 , از مجموع 752

موضوع: حسابداری

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    حسابداری

پیش فرض پاسخ : حسابداری

سلام به همه.آقا من سال آخر لیسانس حسابداری از دانشگاه غیر انتفاعی دارم.تا الان معدلم 17.85 هست.میخاستم ببینم با این تفاسیر من میتونم امید داشته باشم به گرفتن پذیرش و کمک مالی(ترجیحا از کشور کانادا)؟در ضمن توصیه نامه های قوی هم دارم.
    ممنون میشم دوستانی ک تجربه دارن منو در این زمینه کمک کنند.چه توی این تاپیک،چه پیام خصوصی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Accounting

با سلام و خسته نباشید به تمام دوستان ... من نشستم تمام 55 صفحه را خواندم . دسته تمام دوستان درد نکند بابت سوال ها و پاسخ ها . اما یک چیز را من نتونستم پیدا کنم . اینکه این
    رکمندیشن را هر کی برای من میتونه بنویسه؟ مثلا یه استادی از یه دانشگاه دیگه؟ یا یه کارفرمای دیگه؟

Senior Member KavehKaveh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MBA - University of Toronto

نقل قول نوشته اصلی توسط parisa_sh1368 نمایش پست ها
    با سلام و خسته نباشید به تمام دوستان ... من نشستم تمام 55 صفحه را خواندم . دسته تمام دوستان درد نکند بابت سوال ها و پاسخ ها . اما یک چیز را من نتونستم پیدا کنم . اینکه این
    رکمندیشن را هر کی برای من میتونه بنویسه؟ مثلا یه استادی از یه دانشگاه دیگه؟ یا یه کارفرمای دیگه؟
    ریکامندیشن رو کسی میتونه بنویسه که به نوعی با شما تو یه مرحله ای کار کرده یا شناخت حرفه ای از شما داره. مثلا استادی که 2-3 تا درس باهاش داشتین ، یا مدیری که مستقیما با شما کار میکرده. کسی که بتونه بگه من تا این سطح با ایشون کار کردم و این خوبی ها رو داره. تو محیط آکادمیک ترجیح این هست که استاد برای شما بنویسه ، کسی که مثلا باهاش تز داشتین و مثلا 2 تا درس هم داشتین یا کسی که مثلا باهاش 3 تا درس داشتین و کلی شما رو میشناسه.
    اگه خارج از اینها هم هست باید مشخص باشه چطوری شده که شما رو میشناسه ، مثلا با یه استادی 3 سال روی یه موضوعی تحقیق میکردین ، نه تز دادین باهاش و نه درس باهاش داشتین ولی طرف شما رو میشناسه ، لذا شما باید یه داستان خیلی خوبی داشته باشین تا باور کنن.
    تازه تصمیم گرفتین -کانادا- اپلای کنین؟ دوست دارین ببینین رشته شما در کدوم دانشگاه های -کانادا- ارائه میشه؟
    1. این پست برای شروع
    2. این سایت برای جستجو بین تمام دانشگاه ها

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Accounting

نقل قول نوشته اصلی توسط KavehKaveh نمایش پست ها
    ریکامندیشن رو کسی میتونه بنویسه که به نوعی با شما تو یه مرحله ای کار کرده یا شناخت حرفه ای از شما داره. مثلا استادی که 2-3 تا درس باهاش داشتین ، یا مدیری که مستقیما با شما کار میکرده. کسی که بتونه بگه من تا این سطح با ایشون کار کردم و این خوبی ها رو داره. تو محیط آکادمیک ترجیح این هست که استاد برای شما بنویسه ، کسی که مثلا باهاش تز داشتین و مثلا 2 تا درس هم داشتین یا کسی که مثلا باهاش 3 تا درس داشتین و کلی شما رو میشناسه.
    اگه خارج از اینها هم هست باید مشخص باشه چطوری شده که شما رو میشناسه ، مثلا با یه استادی 3 سال روی یه موضوعی تحقیق میکردین ، نه تز دادین باهاش و نه درس باهاش داشتین ولی طرف شما رو میشناسه ، لذا شما باید یه داستان خیلی خوبی داشته باشین تا باور کنن.

ممنونم آقای kavehkaveh . من لیست پذیرفته شدگان رو هم یه نگاه کردم . متاسفانه یا خوشبختانه ! کسی رو ندیدم برای حسابداری کشور آمریکا پذیرفته شده باشه . دو حالت داره . دوستان حسابدار اقدامی نکردن یا اقدام کردن نشده ... حالا من موندم شانسی برای پذیرش گرفتن هست یا نه

Member apocalypse2022 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Finance

نقل قول نوشته اصلی توسط parisa_sh1368 نمایش پست ها
    ممنونم آقای kavehkaveh . من لیست پذیرفته شدگان رو هم یه نگاه کردم . متاسفانه یا خوشبختانه ! کسی رو ندیدم برای حسابداری کشور آمریکا پذیرفته شده باشه . دو حالت داره . دوستان حسابدار اقدامی نکردن یا اقدام کردن نشده ... حالا من موندم شانسی برای پذیرش گرفتن هست یا نه
    معمولا برای حسابداری کمتر از ایران اپلای میکنن ولی همین امسال یکی از دوستای خودم و البته از همکارانم دکترای حسابداری برای Washington State University پذیرش گرفتن و الان دوماهه که رفتن. نمره تافل 107 و جیمت 710 داشتن. ارشد هم تربیت مدرس خونده بودن. کلا تو بیزینس اسکولهای آمریکای شمالی ایرانیها خیلی کم هستن و فایننس و حسابداری این عدد به صفر نزدیک میشه ;-) ...
    * و من یتوکل علی الله فهو حسبه *

The problem with the world is that the intelligent people are full of doubt while the stupid one's are full of confidence

Member MortezaBermoda آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    ACCOUNTING - University of Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط hooloofi نمایش پست ها
    سلام به همه.آقا من سال آخر لیسانس حسابداری از دانشگاه غیر انتفاعی دارم.تا الان معدلم 17.85 هست.میخاستم ببینم با این تفاسیر من میتونم امید داشته باشم به گرفتن پذیرش و کمک مالی(ترجیحا از کشور کانادا)؟در ضمن توصیه نامه های قوی هم دارم.
    ممنون میشم دوستانی ک تجربه دارن منو در این زمینه کمک کنند.چه توی این تاپیک،چه پیام خصوصی
    درود
    برای اینکه دوستان بتونن بیشتر کمک کنن لطفا رزومه ای کامل از خودتون بذارید و در تاپیک شانس پذیرش هم پست بذارید بد نیست.
    اگه اطلاعاتتون کامل باشه حرفی تضمینی نمیشه گفت ولی شما کامل تر ارائه کنید تا بشه نظر داد.
    بدرود
    واجب: معدل، TOEFL/IELTS ،GRE/GMAT مستحب: مقاله، سابقه کار، انتشار کتاب، رکمندیشن عالی مکروه: نبود تناسب بین عوامل (مثلا بالا بودن تعداد مقالات ولی پایین بودن نمره تافل) مباح: داشتن سوابق و انتشارات غیر مرتبط
    خواستن + برنامه ریزی = توانستن

Member MortezaBermoda آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    ACCOUNTING - University of Tehran

درود
    این بخشی از ایمیل یکی از دوستان به من که الان آمریکا هستن و تجربه ی زیادی دارن هست:
    براي دكترا هيچوقت دير نيست. تو تا ٤٠ سالگيت هم براي دكترا اقدام كني دير نيست. چون براي دكترا سابقه ي كار اهميت داره. الان من جزو جوان ترين دانشجوهاي دكتراي حسابداري دانشگاه خودمون هستم. از ١٢ تا دانشجويي كه كلا تو دپارتمانمون هستن ٦ تاشون بالاي ٣٥ سالشونه.

كلا براي حقوق دكترا وقتي آفر ميگيري بين سالي ١٥٠٠٠ تا ٣٥٠٠٠ دلار حقوق ميگيري. مثلا دانشگاه رايس و جورج واشنگتن به ترتيب ٣٥٠٠٠ دلار و ٣٠٠٠٠ دلارحقوق بهت ميدن. و مثلا دانشگاه ايالتي VCU ويرجينيا سالي ٢٠٠٠٠ دلارميده.
    حقوق ساليانه فقط براي مخارج خودته. يعني همه دانشگاه ها شهريه ات رو خودشون كاور ميكنن. يعني شهريه لازم نيست بدي.
    حالا بسته به شهري كه توش زندگي كني از اين حقوق هايي كه ميگيري شايد همه اش خرج شه. شايد هم يه چيزي اضافه بمونه. ولي اصولا حقوق دكترا كاور ميكنه.

براي ورود به بيگ فور بايد با معدل بالا مثل خودت. وارد دانشگاه هايي بشي كه تو اون شهر بيگ فور هست. و بايد دانشجوي خوب باقي بموني.
    اگر تو اون شهري كه درس خوندي بيگ فور نباشه مثل من ، با توجه به اينكه استخدام خارجي ها يه سري مراحل اضافه داره، احتمال استخدام مياد پايين. چون امريكايي هايي كه درسخون باشن كم نيستن.

اگر مستر دوم ميخواد كسي بخونه و ماليات دوست داره، با خوندن مستر تكس، احتمالش بيشتره كه در زمينه تخصصيه تكس تو شهري كه بيگ فور هست كار بيگ فور گير بياره. ولي اگه مستر دوم حسابداري هم بخونه ميتونه شانسش رو داشته باشه.
    يك نكته ي ديگه هم اينكه كسي كه امتحانات CPA رو داده باشه، باز هم يك مزيت داره واسه ورود به بيگ فور. حتي اگه فقط يكي از ٤ تا امتحان رو بده.
    ولي هيچي در مورد بيگ فور تضميني نيست.

---
    امیدوارم کمک کنه بهتون
    بدرود
    واجب: معدل، TOEFL/IELTS ،GRE/GMAT مستحب: مقاله، سابقه کار، انتشار کتاب، رکمندیشن عالی مکروه: نبود تناسب بین عوامل (مثلا بالا بودن تعداد مقالات ولی پایین بودن نمره تافل) مباح: داشتن سوابق و انتشارات غیر مرتبط
    خواستن + برنامه ریزی = توانستن

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Accounting

با سلام به دوستان . من برای apply کردن به آمریکا گیج شده ام . به یک مشاوره احتیاج دارم . اگه کسی هست کمکم کنه که ممنون میشم . اگه موسسه ای هست تو پیام خصوصی به من بگید . ممنون

Junior Member

سلام
    دوستان کسی که لیسانس ادبیات انگلیسی داره و ارشد حسابداری خونده و برای دکترای حسابداری از امریکا فاند گرفته ممکنه سفارت امریکا به دلیل تغییر رشته ای که در مقطع ارشد داده گیر بدن؟ میدونم نمیشه قطعی گفت ولی بنظرتون احتمال گرفتن ویزا در این موقعیت کمه یا زیاده؟!
    ممنون میشم راهنمایی کنید.

Senior Member KavehKaveh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MBA - University of Toronto

نقل قول نوشته اصلی توسط Broken نمایش پست ها
    سلام
    دوستان کسی که لیسانس ادبیات انگلیسی داره و ارشد حسابداری خونده و برای دکترای حسابداری از امریکا فاند گرفته ممکنه سفارت امریکا به دلیل تغییر رشته ای که در مقطع ارشد داده گیر بدن؟ میدونم نمیشه قطعی گفت ولی بنظرتون احتمال گرفتن ویزا در این موقعیت کمه یا زیاده؟!
    ممنون میشم راهنمایی کنید.
    نه ، تا وقتی که پذیرش از یه دانشگاه معقول داشته باشین و شرایطتون منطقی باشه اصلا ریجکتتون نمیکنن. مشکل اونجاس که یکی از یه دانشگاه خیلی داغون پذیرش میگیره و میره سفارت اونها هم در دم ریجکت میکنن چون میفهمن که هدفتون درس خوندن نیست !
    تازه تصمیم گرفتین -کانادا- اپلای کنین؟ دوست دارین ببینین رشته شما در کدوم دانشگاه های -کانادا- ارائه میشه؟
    1. این پست برای شروع
    2. این سایت برای جستجو بین تمام دانشگاه ها

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)