صفحه 56 از 76 نخستنخست ... 6464748495051525354555657585960616263646566 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 551 تا 560 , از مجموع 752

موضوع: حسابداری

پیش فرض پاسخ : حسابداری

سلام دوستان.
    میخواستم بدونم کسی که فول فاند میگیره از آمریکا حدودا در هنگام ورود به این کشور چقدر پول باید داشته باشه تا خرج های غیر مترقبه پیش اومده و یا هر خرج معمولی دیگه ای که فاند نمیتونه پوشش بده در 4 یا 5 سال دکتری رو از پسش بربیاد؟ ممنون از دوستانی که راهنمایی میکنند.

Senior Member KavehKaveh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MBA - University of Toronto

نقل قول نوشته اصلی توسط rafiee1991 نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    میخواستم بدونم کسی که فول فاند میگیره از آمریکا حدودا در هنگام ورود به این کشور چقدر پول باید داشته باشه تا خرج های غیر مترقبه پیش اومده و یا هر خرج معمولی دیگه ای که فاند نمیتونه پوشش بده در 4 یا 5 سال دکتری رو از پسش بربیاد؟ ممنون از دوستانی که راهنمایی میکنند.
    این فول فاند که یه عدد ثابت نیست که ! دانشگاه با دانشگاه و شهر به شهر فرق میکنه ، لذا ممکنه یه نفر فول فاند بشه ولی تو خرج ماهانه اش بمونه ، یکی ممکنه فول فاند بشه و بتونه Save هم بکنه !
    معمولا کسی که یه حقوق بخور نمیری از دانشگاه میگیره باید بتونه یه 2-3 هزار دلار برای هزینه های غیرمترقبه کنار بذاره ، مثلا 2 سالی 3 هزار تا ، بشه 4 سالش 6-7 هزار دلار. (به عقیده من)
    تازه تصمیم گرفتین -کانادا- اپلای کنین؟ دوست دارین ببینین رشته شما در کدوم دانشگاه های -کانادا- ارائه میشه؟
    1. این پست برای شروع
    2. این سایت برای جستجو بین تمام دانشگاه ها

نقل قول نوشته اصلی توسط parisa_sh1368 نمایش پست ها
    با سلام به دوستان . من برای apply کردن به آمریکا گیج شده ام . به یک مشاوره احتیاج دارم . اگه کسی هست کمکم کنه که ممنون میشم . اگه موسسه ای هست تو پیام خصوصی به من بگید . ممنون

شما اصن به هیچ موسسه ای نیاز ندارید..این موسسات همگی افرادی بیسواد هستن و فقط کلیت قضیه رو میدونن و با یکم رسمی بازی مشتری جمع میکنن.. شما اگه وقت بذارید و این سایت رو خوب بخونی نیازی به کمک هیچ موسسه ای نداری..دوستان هم همه اینجا پاسخ گو هستن

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Accounting

نقل قول نوشته اصلی توسط soubasa نمایش پست ها
    شما اصن به هیچ موسسه ای نیاز ندارید..این موسسات همگی افرادی بیسواد هستن و فقط کلیت قضیه رو میدونن و با یکم رسمی بازی مشتری جمع میکنن.. شما اگه وقت بذارید و این سایت رو خوب بخونی نیازی به کمک هیچ موسسه ای نداری..دوستان هم همه اینجا پاسخ گو هستن

خیلی سپاسگذارم . یه چند وقتی هست دارم تو این سایت میگردم . اطلاعات خوبی گیرم اومد . هم امیدوار کننده هم نا امید کننده ... متاسفانه بچه های علوم انسانی زیاد فکر رفتن نیستن . بیشتر بچه های مهندسی هستن ... حالا هم سر دو راهی موندم . ایران ارشد بخونم یا اقدام کنم برم؟اگه اقدام کنم آیا کمک هزینه گیرم میاد یا نه ... تصمیم گرفتن خیلی سخته

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط parisa_sh1368 نمایش پست ها
    خیلی سپاسگذارم . یه چند وقتی هست دارم تو این سایت میگردم . اطلاعات خوبی گیرم اومد . هم امیدوار کننده هم نا امید کننده ... متاسفانه بچه های علوم انسانی زیاد فکر رفتن نیستن . بیشتر بچه های مهندسی هستن ... حالا هم سر دو راهی موندم . ایران ارشد بخونم یا اقدام کنم برم؟اگه اقدام کنم آیا کمک هزینه گیرم میاد یا نه ... تصمیم گرفتن خیلی سخته
    در مقطع ارشد خیلی سخت میشه برای رشته های مدیریتی فاند گرفت. بیشتر اوقات حداکثر فاند جزئی یا در بهترین حالت شهریه را برای شما حذف می کنند. خیلی باید رزومه خوبی داشته باشید که فاندی علاوه بر اینها بگیرید.
    اگر مشکل مالی ندارید، برای فوق بروید و بعدش برای دکترا بهتر می تونید اپلای کنید.
    اگر حتما نیاز به فاند دارید که فوقتون را همینجا بگیرید و زبانتون را تقویت کنید و سعی کنید در یک زمینه خاص پژوهشی و publication داشته باشید تا بتونید پذیرش خوبی برای دکترا بگیرید.

Junior Member

دروود.دوستان آیا میشه در دانشگاه های آلمان که میگن مجانیه تو کارشناسی یا ارشدش پذیرش گرفت و خوند و مورد تایید وزارت علوم باشه ؟ یعنی به جز هزینه دانشگاه مابقی رو خودمون متقبل بشیم ؟
    مثل پزشکی که بعد از 5 سال خود آلمان اقامت دائم میده تو این رشته هم صدق میکنه ؟ دوستان خواهش میکنم کامل جواب بدید ممنون

Junior Member

دوستان لطفاجواب بدید درسته سوال خام هست اما ممنون میشم جواب بدید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    accounting at shahid beheshti university

نقل قول نوشته اصلی توسط iMAp نمایش پست ها
    دوستان لطفاجواب بدید درسته سوال خام هست اما ممنون میشم جواب بدید
    المان یرای فوق لیسانس خیلی بورس نمیکنه.یعنی هزینه های زندگی بر عهده ی خودتونه.همه ی دانشگاه ها ۲۰۰-۳۰۰ یورو در ترم باید پول بدید برای بلیط اتوبوس و این جور مسائل....تا اونجایی که من میدونم با درس خوندن بهتون اقامت دائم نمیدن.مگر این که دوره ی تحصیلتون مثل شغل باشه.مثل بعضی از دوره های دکترا که شغل محسوب میشه و شما باید مالیات هم بدید.
    اکثر دانشگاه ها مورد تایید وزارت علوم هستند.توی سایت وزارت علوم لیست این دانشگاه ها وجود داره

Junior Member

سلام من ارشد حسابداری دانشگاه تهرانم ترم اولم ومی خوام برای گرفتن فاند دکتری ازدانشگاه های آمریکا یاکانادا ازالان کارکنم تاشانسمو افزایش بدم. به هرحال اینم یه جو ر رقابته و منم اهل رقابتم می خواستم راهنمائیم کنید آیا بایدبرای آیلتس یاتافل تحقیق ومطالعه کنم درمورد جی آر ئی یاجی مت چطور و کلن هرکاری که به نظرتون باید انجام بدم تاشانسمو افزایش بده روبهم بگید.ممنون که تجربیاتتونو دراختیارم قرار میدید

Junior Member

سلام بهتون تبریک میگم من دانشجوی ارشد حسابداری دانشگاه تهرانم میشه لطف کنیدو بهم بگید برای جی مت بهترین منبع چیه وچی بایدبخونم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)