صفحه 57 از 76 نخستنخست ... 7474849505152535455565758596061626364656667 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 561 تا 570 , از مجموع 752

موضوع: حسابداری

پیش فرض پاسخ : حسابداری

You can try GMAT Club to find a clear answer

Junior Member

دوستان من یک سال دیگه کارشناسی حسابداری از دانشگاه آزاد رو میگیرم و معدلمم معمولی بوده تا حالا حدود 16 و تا یکسال آینده برای اینکه شانسم رو برای پذیرش در دانشگاه های امریکا بالا ببرم می خواستم راهنماییم کنید که چیکار کنم.و من زبانم در حد پایه هست می خواستم ببینم شانس گرفتن پذیرش تو این رشته تو دانشگاه هایی که تافل نخواد رو دارم که در زمان تحصیل در دانشگاه زبان رو هم همونجا بخونم؟و یک سوال دیگه اینکه در زمان تحصیل امکان کارکردن رو داریم؟

Member MortezaBermoda آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    ACCOUNTING - University of Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط elinn نمایش پست ها
    دوستان من یک سال دیگه کارشناسی حسابداری از دانشگاه آزاد رو میگیرم و معدلمم معمولی بوده تا حالا حدود 16 و تا یکسال آینده برای اینکه شانسم رو برای پذیرش در دانشگاه های امریکا بالا ببرم می خواستم راهنماییم کنید که چیکار کنم.و من زبانم در حد پایه هست می خواستم ببینم شانس گرفتن پذیرش تو این رشته تو دانشگاه هایی که تافل نخواد رو دارم که در زمان تحصیل در دانشگاه زبان رو هم همونجا بخونم؟و یک سوال دیگه اینکه در زمان تحصیل امکان کارکردن رو داریم؟
    درود دوست عزیزم
    فقط خیلی هیلی تلاش کن معدل کارشناسی رو ببری بالا حتی تلاش این این ترمای آخر همش معدل 20 بشی. از هیچ تلاشی برای نمره خوب گرفتن دریغ نکن.
    دانشگاه های آمریکایی کمی هستن که برای تافل کنار بیان. واسه همین حتما زبانتو تقویت کن. برای ارشد فاند کم هست. اگه با هزینه ی خودتون می خواین برین بگید تا راهنمایی متفاوتی ارائه بدم. برای کار در آمریکا با ویزای دانشجویی فقط 20 ساعت در هفته می تونید کار کنید. اصلا برای مخارج جاری روی کار حساب نکنید.
    بدرود
    واجب: معدل، TOEFL/IELTS ،GRE/GMAT مستحب: مقاله، سابقه کار، انتشار کتاب، رکمندیشن عالی مکروه: نبود تناسب بین عوامل (مثلا بالا بودن تعداد مقالات ولی پایین بودن نمره تافل) مباح: داشتن سوابق و انتشارات غیر مرتبط
    خواستن + برنامه ریزی = توانستن

Junior Member

سلام دوستان من تمام 57 صفحه رو خوندم و از نظرات تمام دوستان استفاده کردم
    من لیسانس از دانشگاه دولتی دارم با معدل 17/60 و میخوام برای ادامه تحصیل برم کانادا یا آمریکا. شرایطم طوری نیست که بتونم با هزینه خودم برم پس حتما فاند لازم دارم و از اونجا که برای مستر فاند سخت گیر میاد و از طرفی من هنوز از نظر زبان و جی مت آماده نیستم پس میخام ارشد همین جا بخونم.
    1-اما مشکلاتی دارم که کلا نا امیدم میکنه و مهمترین اونا پایه ی ضعیف ریاضیم هس.من دبیرستان رشته انسانی بودم و میترسم هزینه مالی و زمانی که برای این کار میکنم بی فایده باشه.پیشنهاد دوستان چیه؟
    خوشبختانه زبانم خوبه.خودم با احتساب ارشد خوندن و آمادگی جی مت به نظرم 5 سالی طول میکشه.و تا اون موقع میشه سی سالم.
    2-سابقه پژوهشی هم ندارم اما خیلی به کارای پژوهشی علاقه دارم و لی نمی دونم از کجا و چه طوری شروع کنم؟؟؟؟؟؟ کسی میتونه در این زمینه هم راهنماییم کنه؟؟
    3-کلا تا زمان اپلای و اسقرار حدودا چقدری باید هزینه کنم(با احتساب هزینه آمادگی برای جی مت)؟؟
    4-با توجه به شرایطم کلا بی خیالش بشم یا نه؟؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط MortezaBermoda نمایش پست ها
    درود دوست عزیزم
    فقط خیلی هیلی تلاش کن معدل کارشناسی رو ببری بالا حتی تلاش این این ترمای آخر همش معدل 20 بشی. از هیچ تلاشی برای نمره خوب گرفتن دریغ نکن.
    دانشگاه های آمریکایی کمی هستن که برای تافل کنار بیان. واسه همین حتما زبانتو تقویت کن. برای ارشد فاند کم هست. اگه با هزینه ی خودتون می خواین برین بگید تا راهنمایی متفاوتی ارائه بدم. برای کار در آمریکا با ویزای دانشجویی فقط 20 ساعت در هفته می تونید کار کنید. اصلا برای مخارج جاری روی کار حساب نکنید.
    بدرود
    ممنونم از راهنماییتون فاند هم نداشته باشیم مهم نیست اما کار هم حتما باید بکنیم و این که هزینمون حدودا در سال چقدر میشه؟

رشته و دانشگاه

ممنونم از راهنماییتون فاند هم نداشته باشیم مهم نیست اما کار هم حتما باید بکنیم و این که هزینمون حدودا در سال چقدر میشه؟
    هرچند بستگی به ایالت داره ولی برای یک نفر ماهی 1600 دلار برای مخارج (به غیر از شهریه دانشگاه) کافیه.
    واجب: معدل، TOEFL/IELTS ،GRE/GMAT مستحب: مقاله، سابقه کار، انتشار کتاب، رکمندیشن عالی مکروه: نبود تناسب بین عوامل (مثلا بالا بودن تعداد مقالات ولی پایین بودن نمره تافل) مباح: داشتن سوابق و انتشارات غیر مرتبط

Junior Member

هرچند بستگی به ایالت داره ولی برای یک نفر ماهی 1600 دلار برای مخارج (به غیر از شهریه دانشگاه) کافیه.
    فکر میکنید هزینه دانشگاهمون حدودا چقدر میشه؟

رشته و دانشگاه

فکر میکنید هزینه دانشگاهمون حدودا چقدر میشه؟
    اصلا به فکرش نباش. خیلی گرونه. توی سایتشون شهریه زدن. دانشگاه به دانشگاه متفاوته.

Junior Member

اصلا به فکرش نباش. خیلی گرونه. توی سایتشون شهریه زدن. دانشگاه به دانشگاه متفاوته.
    خوب حداقلش و حداکثز؟

سلام دوستان
    من کارشناسی حسابداری از دانشگاه صنعت نفت دارم (معدل 17.51) و الان هم دانشجوی ارشد دانشگاه تهرانم (تا الان معدل 19.31)
    اولا میخواستم بدونم اصن امیدی هست به پذیرش واسه دکترا تو امریکا؟ (اخه خیلی از استاتید میگن که اونا اصن حسابداری و مدیریت ما رو قبول ندارن)
    دوما معدل کارشناسی هم مهمه؟ یا صرفا معدل ارشد؟
    سوما اکثر دانشگاه های امریکایی GRE میخوان یا GMAT؟ رو کدومش وقت بذارم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)