صفحه 59 از 76 نخستنخست ... 9495051525354555657585960616263646566676869 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 581 تا 590 , از مجموع 752

موضوع: حسابداری

Senior Member MAHAN7 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : حسابداری

نقل قول نوشته اصلی توسط MortezaBermoda نمایش پست ها
    درود دوستان.
    تحقیقات خودمو برای این منظور که GMAT بدیم یا GRE برای حسابداری ادامه دادم و به این نتیجه رسیدم:
    ممکنه یک دانشگاه ترجیحش روی جی آر ای باشه که اگه جی مت بدید ریسک کردید (مثل UCLA و استنفورد) برای همین به همه ی دانشگاه هایی که قراره اپلای کنی ایمیل بزنید تا مطمئن بشید. اونجا حساب شده هست کاراشون و مثل ما نیست که کارمندای ادمیشنشون در جریان اپلیکانت ها نباشن. بنابراین GMAT یا GRE دادن بسته به رشته و دانشگاهی هست که می خواید اقدام بکنید.
    بدرود
    رفیق تو این چند وقت که اپلای میکردم و بالای 100 تا دانشگاه از سراسر جهانو دیدم، میتونم بگم بالای 80 درصد و حتی بیشتر صرفا GMAT میخان یا تمایلشون روی GMATهستش برای دکتری حسابداری!
    منطقش مشخصه چون جنس حسابداری ریاضی نیست و اصول هست (حسابداری علم نیست!)
    Stand on the shoulders of giants
    Life is like riding a bicycle, To keep your balance, you must keep moving
    بسیار سفر باید تا پخته شود خامی
    پستهای قبلیم رو برای درک عمیق از تفاوت امریکا و اروپا بخون

Senior Member

درود دوستان.
    تحقیقات خودمو برای این منظور که GMAT بدیم یا GRE برای حسابداری ادامه دادم و به این نتیجه رسیدم:
    ممکنه یک دانشگاه ترجیحش روی جی آر ای باشه که اگه جی مت بدید ریسک کردید (مثل UCLA و استنفورد) برای همین به همه ی دانشگاه هایی که قراره اپلای کنی ایمیل بزنید تا مطمئن بشید. اونجا حساب شده هست کاراشون و مثل ما نیست که کارمندای ادمیشنشون در جریان اپلیکانت ها نباشن. بنابراین GMAT یا GRE دادن بسته به رشته و دانشگاهی هست که می خواید اقدام بکنید.
    بدرود
    اسننفورد یک دانشگاه استثنایی هست و معیارهاش هم همین طور، خیلی خوبه که به دانشگاهی مثل استنفورد فکر کنید، اما منطقی این هست که روی یک گروه بزرگتری از دانشگاه ها برنامه ریزی کنید که در این صورت جیمت امتحان بهتری هست
    یک چیز رو هم بگم، اتفاقا سیستم اداری و کارمندهای این دانشگاه ها خیلی هاشون کاملا پرت هستند و جوابهای بی ربط خیلی وقتها به آدم میدن، ان شالله که یک روز که پذیرش گرفتین و اومدین اینجا خودتون به چشم خودتون وضعیت رو می بینید
    خیلی خیلی به ندرت به اینجا میام

Member MortezaBermoda آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    ACCOUNTING - University of Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط AFTER نمایش پست ها
    اسننفورد یک دانشگاه استثنایی هست و معیارهاش هم همین طور، خیلی خوبه که به دانشگاهی مثل استنفورد فکر کنید، اما منطقی این هست که روی یک گروه بزرگتری از دانشگاه ها برنامه ریزی کنید که در این صورت جیمت امتحان بهتری هست
    یک چیز رو هم بگم، اتفاقا سیستم اداری و کارمندهای این دانشگاه ها خیلی هاشون کاملا پرت هستند و جوابهای بی ربط خیلی وقتها به آدم میدن، ان شالله که یک روز که پذیرش گرفتین و اومدین اینجا خودتون به چشم خودتون وضعیت رو می بینید
    درود دوست عزیز
    من سوالمو با یکی از دوستانی که همیشه همراهم هست و ارشد حسابداری آمریکا خوند و الان دکترای حسابداری هم آمریکا (فلوریدا) می خونه در میون گذاشتم و در جواب بهم اینو گفتن:
    والا مرتضي جان من نميدونم اصلا اين كه گفتي يعني چي. چون معمولا كسي كه جواب تورو تو ايميل ميده همون كسيه كه اپليكيشنت رو در مرحله اول اكسپت ميكنه.
    اگه تو سايت نوشتن جفتشو اكسپت ميكنن يعني ميكنن.
    حتي شايد اگه تو سايت هم ننوشتن كه جي ار اي قبول ميكنن اگه بهشون توضيح بدي كه نميتوني تو ايران جي مت بدي ازت جي ار اي قبول كنن.
    اگه ميخواي مطمئن شي البته ميتوني باهاشون تماس بگيري.
    اگر دانشگاهي نوشته جي ار اي قبول ميكنن يعني ميكنن.
    مخصوصا ميتوني تو اپليكيشنت اگر لازم ميدوني درج كني كه جي ار اي دادي چون جيمت دادن برات مقدور نبوده به خاطر محدوديت ها كشوري يا غيره.
    در كل وقتي تافل و جي ار اي بالا و معدل بالا و فعاليت هاي درخشان داري كسي ديگه به اين جزييات دقت نميكنه. مگر اينكه واقعا دانشگاه جي ار اي قبول نكنه.
    در ضمن حتما چك كن كه براي همه رشته ها جي ار اي قبول ميكنن. چون بعضي اوقات فقط براي فايننس جي ار اي قبول ميكنن واسه حسابداري جيمت.
    واجب: معدل، TOEFL/IELTS ،GRE/GMAT مستحب: مقاله، سابقه کار، انتشار کتاب، رکمندیشن عالی مکروه: نبود تناسب بین عوامل (مثلا بالا بودن تعداد مقالات ولی پایین بودن نمره تافل) مباح: داشتن سوابق و انتشارات غیر مرتبط
    خواستن + برنامه ریزی = توانستن

Senior Member

درود دوست عزیز
    من سوالمو با یکی از دوستانی که همیشه همراهم هست و ارشد حسابداری آمریکا خوند و الان دکترای حسابداری هم آمریکا (فلوریدا) می خونه در میون گذاشتم و در جواب بهم اینو گفتن:
    من و دوست دیگه امون که بحث رو دنبال می کردیم ما هم نگفتیم که جی آر ای رو قبول نمی کنند، حرف ما این بود که همه جیمت بدین، و ترجیح دانشگاه ها با جیمت هست،
    البته این حرف درسته که اگه کسی همه چیزش خوب باشه، کسی به جزئیات توجه نمی کنه، ولی خوب این شرایط ایده آل هست و جی آر ای خیلی بالا هم جزیی از این شرایط هست. من شخصا برای شرایط ایده آل و نمره خیلی بالا برنامه نریختم و محتاط بودم.

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط AFTER نمایش پست ها
    من و دوست دیگه امون که بحث رو دنبال می کردیم ما هم نگفتیم که جی آر ای رو قبول نمی کنند، حرف ما این بود که همه جیمت بدین، و ترجیح دانشگاه ها با جیمت هست،
    البته این حرف درسته که اگه کسی همه چیزش خوب باشه، کسی به جزئیات توجه نمی کنه، ولی خوب این شرایط ایده آل هست و جی آر ای خیلی بالا هم جزیی از این شرایط هست. من شخصا برای شرایط ایده آل و نمره خیلی بالا برنامه نریختم و محتاط بودم.
    درود.
    خیلی خوبه که تصمیم بقیه براتون اهمیت داره. ازشون پرسیدم که آیا با جی آر ای دادن ریسک بالا میره یا نه گفتن نه.
    ولی به نظرتون با در نظر گرفتن کلیه ی بحثها و با توجه به اینکه GMAT دادن دردسرهای خاص خودشو داره و هزینه ی هنگفتی هم داره و از طرفی باید این احتمال رو هم بدیم که نمره ی خوب نیاریم و دوباره امتحان بدیم که سرسام آور میشه و اگه Cost-Benefit کنیم، پیشنهاد شما بازم همون GMAT هست؟ یه سوال توی پرانتز بپرسم (GMAT سخت بود برای شما؟)
    بدرود
    واجب: معدل، TOEFL/IELTS ،GRE/GMAT مستحب: مقاله، سابقه کار، انتشار کتاب، رکمندیشن عالی مکروه: نبود تناسب بین عوامل (مثلا بالا بودن تعداد مقالات ولی پایین بودن نمره تافل) مباح: داشتن سوابق و انتشارات غیر مرتبط

Senior Member

درود.
    خیلی خوبه که تصمیم بقیه براتون اهمیت داره. ازشون پرسیدم که آیا با جی آر ای دادن ریسک بالا میره یا نه گفتن نه.
    ولی به نظرتون با در نظر گرفتن کلیه ی بحثها و با توجه به اینکه GMAT دادن دردسرهای خاص خودشو داره و هزینه ی هنگفتی هم داره و از طرفی باید این احتمال رو هم بدیم که نمره ی خوب نیاریم و دوباره امتحان بدیم که سرسام آور میشه و اگه Cost-Benefit کنیم، پیشنهاد شما بازم همون GMAT هست؟ یه سوال توی پرانتز بپرسم (GMAT سخت بود برای شما؟)
    بدرود
    منظور جمله اول رو متوجه نشدم، ولی به هر حال من اینجا برای کمک کردن هستم نه برای جنگ با کسی

اگه هزینه رو لحاظ بکنیم و در نظر بگیریم که به لحاظ مالی در تنگنا هستیم، و این رو هم در نظر بگیریم که بیشتر از یک امتحان جیمت، ممکنه لازم باشه، بله قطعا جی آر ای بهتر از جیمت هست

جیمت برای من سخت نبود، خوبیش همین بود که من کار هم می کردم و وقت آزاد کمی داشتم، و فقط SC مطالب جدید برام بود و 680 شدم که برام کافی بود، سفر ترکیه هم فال و هم تماشا.

رشته و دانشگاه

درود دوستان.
    قصد دارم اکانت یک ساله ی US NEWS رو خریداری کنم تا اطلاعات اضافی درباره ی پذیرش بیزنس اسکولها (lمعدل و نمره های داوطلبان جی مت در رشته و مقطع و دانشگاه های مورد نظر و میزان کمک های مالی مثل بورسیه که دریافت کردند و کلی اطلاعات دیگه) بگیرم و از این طریق انتخابهای دانشگاه رو تسهیل کنم و نمره های هدف رو تعیین کنم. چون دانشگاه های زیادی توی آمریکا وجود داره. اگه کسی تمایل داره به پی وی بنده پیام بده تا هماهنگی های لازم انجام بدم. (دقت کنید که رشته ی بیزنسی فقط (مثل حسابداری، مدیریت مالی، بازاریابی، MBA و ...) برای تعداد هم قصد دارم حدود 4 نفر بشیم نه بیشتر چون هزینش زیاد نیست حدود 30 دلار هست. همین. بدرود

Junior Member

با سلام
    من فارغ التحصیل رشته حسابداری دانشگاه مازندران با معدل 15 و دارای شش سال سابقه بیمه مرتبط هستم
    ایا امکان تحصیل در مقطع ارشد در کانادا برایم وجود دارد . دارم برای ایلتس میخونم . صرفا قصد گرفتن اقامت دارم و رنک دانشگاه زیاد مهم نیست و مهم هزینه تحصیله
    لطفا راهنمایی بفرمایید

Junior Member

با سلام
    من تو سایت دانشگاه های کانادا گشتم ولی چیز مشخصی برا ارشد حسابداری پیدا نکردم !!
    لطفا اگر کسی در مورد ارشد حسابداری تو کانادا ((انتاریو)) اطلاعاتی داره بگه!
    رنک دانشگاه مهم نیست و واسه اقامت میخوام!
    معدل کارشناسی 16.5

Junior Member

سلام دوستان
    من کارشناسی ارشد حسابداری دانشگاه آزاد میخونم، کارشناسی هم آزاد بودم
    حالا یه سری سوال داشتم که اگه جواب بدید بسیار ممنون میشم
    اینکه کدوم دانشگاه های آمریکا احتمال داره بورس کنن برای دکتری حسابداری
    و اینکه آیا دانشگاه آزاد بودن من تاثیری داره روی پذیرشم ؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)