صفحه 6 از 76 نخستنخست 1234567891011121314151656 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 752

موضوع: حسابداری

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تمامی سوالات خود را درباره رشته حسابداری در این تاپیک مطرح کنید !

توی آمریکا حسابداری بهتره یا MBA؟
    ویرایش توسط sonia : November 15th, 2009 در ساعت 09:05 PM

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تمامی سوالات خود را درباره رشته حسابداری در این تاپیک مطرح کنید !

سلام می خواستم ببینم که آیا لیسانس از دانشگاه غیر انتفاعی را در آمریکا قبول دارند؟چه دانشگاهی برای پذیرش بهتره؟البته از نظر راحتتر پذیرش دادن

Member
    رشته و دانشگاه
    حسابداری Accounting

sonia سلام
    لیسانس غ انتفایی هم قبول میکنن.
    جز تافل بستکی به دانشگاهیی که میری داره و requirement هاشو نگاه کن.
    ضمنا پست های پشت سر هم مخالف مقررات سایته.

با سلام و تشکر از دوستانی که با تاپیک ههای خوبشون دارند به اهداف روشن و آرمانی ما سرعت و جهت می دن
    من دانشجوی ارشد حسابدرای هستم و تا چند ماه دیگه تمام هستم، به نظرم اومد دوستان بهتره بیشتر وارد جزئیات بشن و برای ما که رشته ی حسابدرای هستیم و خواهیم بود بهتره که موراد دیگه ای هم جز اونچه که تا به حال گفته شده عنوان بشه
    مثل سابقه کار که تا اونجایی که من می دونم خیلی مهمه و تاثیر زیادی داره
    در مورد مقالات ISI اطلاعی ندارم که تا چه اندازه تاثیر داره(منظورم برای رشته حسابداری هست) اما من شخصاً پیگیرش هستم
    در مورد تحصیل در آمریکا هم مسلما بهترین انتخاب هست اما اگر از روی شناخت باشه چون آمریکا هم شرایط و سختی های خودش رو داره
    اما شرکت در کنفرانس های بین المللی هم توصیه می شه و در FUND گرفتن می تونه موثر باشه
    خوشحال می شم این تبادل ارتباط بین بچه های حسابداری وجود داشته باشه تا من هم بیشتر استفاده کنم(علت کم بودن دوستان در این فروم به علت حسابدار بودنشون هست می دونید که دو حسابدار مثل دو شاه توی یک کشور هستند)

نقل قول نوشته اصلی توسط mdaastani نمایش پست ها
    با سلام و تشکر از دوستانی که با تاپیک ههای خوبشون دارند به اهداف روشن و آرمانی ما سرعت و جهت می دن
    من دانشجوی ارشد حسابدرای هستم و تا چند ماه دیگه تمام هستم، به نظرم اومد دوستان بهتره بیشتر وارد جزئیات بشن و برای ما که رشته ی حسابدرای هستیم و خواهیم بود بهتره که موراد دیگه ای هم جز اونچه که تا به حال گفته شده عنوان بشه
    در مورد مقالات ISI اطلاعی ندارم که تا چه اندازه تاثیر داره(منظورم برای رشته حسابداری هست) اما من شخصاً پیگیرش هستم
    در مورد تحصیل در آمریکا هم مسلما بهترین انتخاب هست اما اگر از روی شناخت باشه چون آمریکا هم شرایط و سختی های خودش رو داره
    اما شرکت در کنفرانس های بین المللی هم توصیه می شه و در FUND گرفتن می تونه موثر باشه
    خوشحال می شم این تبادل ارتباط بین بچه های حسابداری وجود داشته باشه تا من هم بیشتر استفاده کنم(علت کم بودن دوستان در این فروم به علت حسابدار بودنشون هست می دونید که دو حسابدار مثل دو شاه توی یک کشور هستند)
    سلام رئيس
    به نظر من دليل خلوت بودن اينجا اينه كه بچه هاي حسابداري بعد ليسانس احتياج زيادي به ادامه تحصيل ندارن. چون با همون ليسانسم اگه كار بلد باشه چند برابر 1 دكترا دآرمد داره. رشته هاي ديگه محكومن به ادامه تحصيل. نمرديم 1 بار شانس آورديم

Member
    رشته و دانشگاه
    PhD Accounting - Florida Atlantic

نقل قول نوشته اصلی توسط mdaastani نمایش پست ها
    درود بر شما!
    شما برای دکترا می خوای اپلای کنی نه؟
    برای مستر مقاله به اندازه دکترا مهم نیست. یعنی مثل سابقه کار، اصلاً حتی جزو requirement اکثر دانشگاه ها نیست.
    ولی برای دکترا هست.
    ولی برای مستر هرچی از این امتیازها مثل سابقه کار و مقاله و از این دست کارها (که برای رشته های دیگه شاید اجباری باشه شاید نه)، داشته باشی احتمال قبولی خودت رو می بری بالا!
    در کل کاملا موافقم با حرفات.
    چیز های دیگه که می تونه تاثیر مثبت داشته باشه، گواهینامه های شرکت در دوره های انجمن حسابدران خبره است.
    یا مثلا اگر عضو انجمن حسابداران خبره هستید پس یک آدم شاخ هستید!
    منظورم جامعه حسابداران رسمی نیستا! اون که دیگه تو شاخیت شکی نیست
    دیگه اینکه آقا GMAT واقعاً مهمه! چون قسمت Business مغز آدم رو کاملا به challenge می کشه..
    وقتی بتونی GMAT بالای 650 -700 بیاری یعنی الکی توی دانشگاه وقت گذرانی نکردی...
    دیگه اینکه بازم درود بر شما!

pezhman1450
    سلام، پس با این احتساب معلوم نشد شما خوش شانسی یا بدشانس که توی این فروم شرکت کردی، اما به نظر من خوش شانسی، مسلما فارغ التحصیل شدن از دانشگاه های معتبر دنیا در حسابداری یا مرتبط با اون به هیچ وجه از نظر مالی قابل قیاس با یک لیسانسه ی زرنگ ایرانی(مورد مثال شما) نیست.

vhamidreza
    درود و سپاس از محبت شما
    همونطور که اشاره کردید پست من در رابطه با عزیزان ارشد یا دانشجوی ارشد بود، در رابطه با GMAT یا GRE حق با شماست دوست عزیز و مسلما اگر کسی معدل(GPA) خوبی نداشته باشه می تونه کمک خوبی باشه برای پذیرش و فاند.
    و باز هم درود بر شما

Junior Member

سلام
    من و دوستم هر دو ارشد حسابداري هستيم و امسال داريم اپلاي مي كنيم . هدفمون امريكا و كانادا است ولي به اروپا هم فكر مي كنيم. ميخواستم از بچه ها خواهش كنم كساني كه شزايطشون مثل ماست و مي خوان براي دكترا اقدام كنن اطلاعاتمون راجع به دانشگاهها رو با هم شير كنيم.

سلام دوستان

لطف كنيد من رو راهنمايي كنيد. لطفا اطلاعاتي راجع به فاينانس و حسابداري و آينده شغلي هر كدوم و اينكه چه كساني با چه بك گرندي تو هر كدوم موفق تر هستند ارائه بفرماييد و اينكه ادامه تحصيل در كدام يك اون يكي ديگر رو هم ساپورت ميكنه يا به عبارتي كدوم جامع تر هست؟؟

پيشاپيش ممنون

Member
    رشته و دانشگاه
    PhD Accounting - Florida Atlantic

Wink پاسخ : تمامی سوالات خود را درباره رشته حسابداری در این تاپیک مطرح کنید !

نقل قول نوشته اصلی توسط 7aseman نمایش پست ها
    سلام دوستان

لطف كنيد من رو راهنمايي كنيد. لطفا اطلاعاتي راجع به فاينانس و حسابداري و آينده شغلي هر كدوم و اينكه چه كساني با چه بك گرندي تو هر كدوم موفق تر هستند ارائه بفرماييد و اينكه ادامه تحصيل در كدام يك اون يكي ديگر رو هم ساپورت ميكنه يا به عبارتي كدوم جامع تر هست؟؟

پيشاپيش ممنون
    به نظر من حسابداری جامع تر از فایننس هست با چند توضیح که در اینجا بعضی هاشو میگم. شما با حسابداری می تونید بعداً وارد کارهای مالی بشید ولی با فایننس نمی تونی وارد حسابداری بشی. در ضمن شرکت در آزمون CPA سخت تر خواهد بود. چون یکی از شرایط نشستن سر امتحان CPA داشتن سرتیفیکت از یکی از دانشکده های بیزینس اکردیت AICPA هستش که بگه شما 150 ساعت اون واحدهایی که برای CPA لازمه رو خوندی..
    که با این تفاسیر واقعا فرق می کنه وارد فایننس بشی یا حسابداری...
    می دونی منظورم چیه؟
    به کل گرایشت از حسابداری فاصله می گیره...
    کلاً حسابدار ها آدمای باحال ترین!

ولی جدا از شوخی اگه واقعا قسمت مدیریت و نظریه های مدیریتی و اقتصاد به صورت کلان در سطح جهانی و مملکتی رو بیشتر می پسندی و دوست داری دنیا رو تحلیل کنی برو فایننس و غول شو و تا دکترا هم برو. و برو توی این نظریه ها و تئوری های مالی و با همونا زندگی کن..

در ضمن یادت باشه یک رشته ای هست به نام MBA in Accounting. و MBA finance هم که حتما شنیدی قبلاً که واقعا مباحث مالیه قوی داره...
    تحقیق کن تا کشف کنی کدوم یکی از گرایش های زیر رو دوست داری:
    Master of Science in Accounting
    Master of Science in Finance
    Master of Business administration in Accountin/ Finance

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)