صفحه 61 از 76 نخستنخست ... 11515253545556575859606162636465666768697071 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 601 تا 610 , از مجموع 752

موضوع: حسابداری

Member MortezaBermoda آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    ACCOUNTING - University of Tehran

پیش فرض پاسخ : حسابداری

درود. برای آمریکا. کانادا و استرالیا که اطلاع دارم خیر. حسابداری رشته ی سختی برای پذیرش هست. بدرود
    نقل قول نوشته اصلی توسط salamsalam نمایش پست ها
    با شرایط زیر ایا شانسی برای پذیزش با فاند کامل در مقطع فوق لیسانس حسابداری دارم یا نه:
    لیسانس :مهندسی کامپیوتر 14.20
    فوق لیسانس اقتصاد 16.44
    ایتلس 7
    جی ار ای 165-3-145
    اگه شانس دارم بگید بهتره کدوم کشور ها اقدام کنم.
    واجب: معدل، TOEFL/IELTS ،GRE/GMAT مستحب: مقاله، سابقه کار، انتشار کتاب، رکمندیشن عالی مکروه: نبود تناسب بین عوامل (مثلا بالا بودن تعداد مقالات ولی پایین بودن نمره تافل) مباح: داشتن سوابق و انتشارات غیر مرتبط
    خواستن + برنامه ریزی = توانستن

سلام . من لیسانس حسابداری دارم و یکی از اشناهای ما در امریکاست که میتونه کمکم کنه ولی نمیدونم بهترین راه چیه. میخواستم ببینم برای پیدا کردن کار در امریکا مدرک ACCAکمک میکنه؟یا گرفتن ارشد ؟ یا اصلا تغییر رشته دادن برای من مناسب تره؟؟ ممنون میشم اگه راهنمایی کنید

Member MortezaBermoda آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    ACCOUNTING - University of Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط tinafarahanifa نمایش پست ها
    سلام . من لیسانس حسابداری دارم و یکی از اشناهای ما در امریکاست که میتونه کمکم کنه ولی نمیدونم بهترین راه چیه. میخواستم ببینم برای پیدا کردن کار در امریکا مدرک ACCAکمک میکنه؟یا گرفتن ارشد ؟ یا اصلا تغییر رشته دادن برای من مناسب تره؟؟ ممنون میشم اگه راهنمایی کنید
    درود
    قطعا داشتن ارشد در آمریکا خیلی کمک کننده برای کار هست. مخصوصا اینکه از همون ایالتی مستر بگیری که میخوای کار کنی. چون Big 4 ها خارجی سخت میگیرن و داشتن مستر همونجا خیلی موثر هست. مدرک ACCA توی ایران هم میشه گرفت اما وقتی شما مستر اونور میخونید و اگه دانشگاه مورد ظر کردیت AACSB رو پشتیبانی کنه شما بعد ارشد میتونید سر CPA آمریکا بشینید که خیلی خیلی ارزشمندتر از ACCA هست.
    بدرود
    واجب: معدل، TOEFL/IELTS ،GRE/GMAT مستحب: مقاله، سابقه کار، انتشار کتاب، رکمندیشن عالی مکروه: نبود تناسب بین عوامل (مثلا بالا بودن تعداد مقالات ولی پایین بودن نمره تافل) مباح: داشتن سوابق و انتشارات غیر مرتبط
    خواستن + برنامه ریزی = توانستن

سلام
    من قصد ادامه تحصیل در امریکا در رشته حسابداری مقطع ارشد دارم، شرایط من:
    سن 22 سال داری مدرک کاردانی حسابداری با معدل 15 از دانشگاه دولتی و مدرک کارشناسی حسابداری با معدل 16 از دانشگاه ازاد
    زبان در حد متوسط ولی مدرک ندارم البته دارم میخونم برای ایلتس
    هزینه دانشگاه هم خودم میتونم پرداخت کنم با هزینه شخصی

ایا با این شرایط امکان تحصیل در امریکا وجود داره برای؟
    و اینکه در حین تحصیل میتونم پروژه های برنامه نویسی از طریق اینترنت انجام بدم؟ اجازه کار دارم؟

Junior Member

سلام
    دوستان با این رزومه امیدی به گرفتن فاند در امریکا و کانادا یا استرالیا در مقطع ارشد هست؟ تمایلم بیشتر به امریکا هست چون دانشگاهاش زیاد هستند.
    لیسانس ادبیات انگلیسی با معدل: 18
    تافل: 106
    وربال: 155 کوانت: 160 رایتینگ: 3
    تاپ بودن دانشگاه مهم نیست فقط فاند بدن. این رزومه فرضی هست میتونم این نمره ها رو بالاتر ببرم.
    یا بهتره ارشد حسابداری رو ایران خوند و برای دکترا رفت؟ آیا قبول میکنن کسی از زبان بره حسابداری بخونه؟
    ممنون
    ویرایش توسط Broken : August 22nd, 2016 در ساعت 07:13 PM

Senior Member MAHAN7 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Broken نمایش پست ها
    سلام
    دوستان با این رزومه امیدی به گرفتن فاند در امریکا و کانادا یا استرالیا در مقطع ارشد هست؟ تمایلم بیشتر به امریکا هست چون دانشگاهاش زیاد هستند.
    لیسانس ادبیات انگلیسی با معدل: 18
    تافل: 106
    وربال: 155 کوانت: 160 رایتینگ: 3
    تاپ بودن دانشگاه مهم نیست فقط فاند بدن. این رزومه فرضی هست میتونم این نمره ها رو بالاتر ببرم.
    یا بهتره ارشد حسابداری رو ایران خوند و برای دکترا رفت؟ آیا قبول میکنن کسی از زبان بره حسابداری بخونه؟
    ممنون
    شما معدلتم فرضیه؟
    روی فروض که نمیشه چیزیو بنا کرد! شما برو این نمراتو بگیر. دوستان برات دانشگاهو پیدا میکنن. راستی GMAT بده اگر میخای تو دردسر نیفتی
    Stand on the shoulders of giants
    Life is like riding a bicycle, To keep your balance, you must keep moving
    بسیار سفر باید تا پخته شود خامی
    پستهای قبلیم رو برای درک عمیق از تفاوت امریکا و اروپا بخون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط MAHAN7 نمایش پست ها
    شما معدلتم فرضیه؟
    روی فروض که نمیشه چیزیو بنا کرد! شما برو این نمراتو بگیر. دوستان برات دانشگاهو پیدا میکنن. راستی GMAT بده اگر میخای تو دردسر نیفتی
    دوست عزیز در حال حاضر دارم کارشناسی میخونم و معدلم 18 هست. تلاش بکنم میتونم تا 18.5 بالا ببرم.
    رشته بنده ادبیات انگلیسی هست و تدریس هم میکنم. تافل و وربال رو بیشتر هم میتونم بگیرم. تافل 2 سال پیش دادم 105 شدم. شما فرض کنید این رزومه ام هست بنظرتون واسه ارشد شانس دارم؟ آیا بدون سابقه کار فاند میدن یا حتما باید سابقه کار داشته باشیم؟
    سخته برم یه کشور دیگه GMAT امتحان بدم.

دوست عزیز در حال حاضر دارم کارشناسی میخونم و معدلم 18 هست. تلاش بکنم میتونم تا 18.5 بالا ببرم.
    رشته بنده ادبیات انگلیسی هست و تدریس هم میکنم. تافل و وربال رو بیشتر هم میتونم بگیرم. تافل 2 سال پیش دادم 105 شدم. شما فرض کنید این رزومه ام هست بنظرتون واسه ارشد شانس دارم؟ آیا بدون سابقه کار فاند میدن یا حتما باید سابقه کار داشته باشیم؟
    سخته برم یه کشور دیگه GMAT امتحان بدم.
    بله میتونید با فاند پذیرش بگیرید. فک کنم بشه به کمیته گفت ایرانی جیمت نداره و ...
    یک سوال چرا حسابداری؟ حسابداری برای شما فکر کنم سخت بشه!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط MAHAN7 نمایش پست ها
    بله میتونید با فاند پذیرش بگیرید. فک کنم بشه به کمیته گفت ایرانی جیمت نداره و ...
    یک سوال چرا حسابداری؟ حسابداری برای شما فکر کنم سخت بشه!
    والا اگه بتونم فاند بگیرم به دلیل تغییر رشته میترسم ویزا ندن.
    یکی از دوستان که پدرشون شرکت حسابرسی دارن بهم پیشنهاد دادن حسابداری بخونم. ایشون گفتن واسه شما رشته ی سختی نیست! منم یکم مطالعه کردم علاقمند شدم.
    موندم ارشد حسابداری ایران بخونم یا اپلای کنم. دوستان اگه نظری دارن لطف کنن بگن.
    خیلی ممنون
    ویرایش توسط Broken : August 22nd, 2016 در ساعت 08:16 PM

والا اگه بتونم فاند بگیرم به دلیل تغییر رشته میترسم ویزا ندن.
    یکی از دوستان که پدرشون شرکت حسابرسی دارن بهم پیشنهاد دادن حسابداری بخونم. ایشون گفتن واسه شما رشته ی سختی نیست! منم یکم مطالعه کردم علاقمند شدم.
    موندم ارشد حسابداری ایران بخونم یا اپلای کنم.
    خیلی ممنون
    یک پیشنهاد!
    شما مثلا بتونی بری جاهایی مثل فک کنم! بلژیک یا نروژ یا آلمان و .... که ازتون شهریه نمیگرند! خیلی خوبه! بخصوص اینکه اونجا خیلی خوب پول میدن! من یادم میاد، خیلی نزدیک بود که برم دانشگاه گنت برای دکتری ولی.... اینا دوتا دانشجو میخاستن برای جمع آوری داده! ساعتی هم 12 یورو میدادن! که مبلغ بالایی هستش! کار پیدا کردن ، به نوعی کار تو دانشگاه هم پول زندگیتو که اگر خودت تنهایی باشی مثلا میشه 600-700تا که کمتر میشه حتی با 500 تا زندگی رو چرخوند تو لوون بلژیک!
    اینو میخام بگم برو این جور کشورا! پذیرش راحتتر!!!! رنک دانشگاه خیلی خوب! ولی درس بلد نیستن بدن یه مقدار خاص هستن! ولی یکی دوسال بیشتر نیست بعدشم میتونی بری آمریکا برای دکتری و حتی کار!
    ولی ایران نمون! به نظرم! به هیچ وجه ممکن! من که اون همه نلاش کردم برای ارشد و رفتم علامه و نصف بیشتر کلاس شریف و امیرکبیری بودن و مهندس! اون تلاشو میزارشتم برای پذیرش خیلی بهتر نتیجه میگرفتم! حتی میرفتم فنلاند و یخ میزدم بهتر از ایرانه!
    ولی آره با اون مفروضات برای آمریکا هم شانس داری. ولی رشته سختی میشه براتون و بنظرم ااگر یک مقدار جنرال تر باشه رشتت بهتره! مثل بزنس خالی یا منیجمت خالی! حسابداری سخته! ظاهرشو نبینید! بخصوص اینکه قانون هر کشوری توش خیییییییییلی اثر میزاره!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)