صفحه 63 از 76 نخستنخست ... 13535455565758596061626364656667686970717273 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 621 تا 630 , از مجموع 752

موضوع: حسابداری

Senior Member

پیش فرض پاسخ : حسابداری

نقل قول نوشته اصلی توسط mamadelectron نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان.
    بنده قصد تحصیل در استرالیا یا آمریکا دارم.در حال حاضر کارشناسی حسابداری در دانشگاه علم و فرنگ میخونم و بجز این ترم 16 واحدم مونده.وبرای مستر میخام برم.(تاریخ امروز 11 آبان 95)
    معل بالای 16 هست الان ،البته میبرم بالای 17 اینشالا... .الان 24 سالمه و ترم 4 ام حسابداریم.(قبلا برق میخوندم ولی اومدم بیرون و تغیر رشته دادم)
    ناگفته نماند در حال حاضر مشغول مطالعه برای رشته مدیریت مالی برای ارشد هستم و تلاش برای دانشگاه تهران.
    همین سایتو خیلی زیاد مطالعه کردم.الان از مدارک زبان یا جی مت و تافل یا آیلتس چیزی ندارم.(زبانم خیلی خوبه میتونم نمره های زبان رو قابل قبول بگیرم)
    مشکل هزینه تحصیل هستش از اونجایی که ظاهرا فاند در مقطع مستر به ماها نمیرسه میخواستم دوستان باتجربه بنده رو راهنمایی کنند. اگر راهی هست که هزینه تحصیل رو مثلا وام بتونم بگیرم از بانک های مقصد یا غیره...
    با توجه به این که در استرالیا آشنا هم دارم.
    یک مورد دیگه اینکه قصدم خوندن فیلد مدیریت هست در زمینه مالی. بنده به مدیریت مالی علاقه مندم البته با توجه به تحقیقات خودم ظاهرا در خارج از کشور این رشته با اون که تو ایران درس میدن فرق میکنه یا اصلا ندارن.
    خیلی لطف میکنید بنده رو راهنایی بفرمایید که با این شرایط امکان تحصیل در خارج برام هست یا خیر. متشکرم.
    سلام
    در مورد استرالیا من تجربه ای ندارم، چون سیستم آموزشی کاملا متفاوتی داره اظهار نظر نمی کنم
    اما در آمریکا امکان گرفتن فاند کامل برای دانشجوی مستر حسابداری هست،
    مدیریت مالی ایران در واقع همون رشته finance در خارج از کشور هست برای مستر finance هم میشه فاند کامل گرفت.
    خیلی خیلی به ندرت به اینجا میام

نقل قول نوشته اصلی توسط AFTER نمایش پست ها
    سلام
    در مورد استرالیا من تجربه ای ندارم، چون سیستم آموزشی کاملا متفاوتی داره اظهار نظر نمی کنم
    اما در آمریکا امکان گرفتن فاند کامل برای دانشجوی مستر حسابداری هست،
    مدیریت مالی ایران در واقع همون رشته finance در خارج از کشور هست برای مستر finance هم میشه فاند کامل گرفت.
    ممنون از راهنمایی تون.
    یعنی درصورت پذیرش در یکی از بیزنس اسکول های آمریکا (حتی بهترینها) فاند هم دور از ذهن نیست و به راحتی امکان دریافتش هست؟چون من برعکس عرض شما تا الان فکر میکردم به دانشجویان متقاضی ارشد در خارج به سختی فاند یا دیگر کمک هذینه های تحصیلی میدن.مخصوصا اگر تحقیقی نباشه.
    یک مورد دیگه این که فاند کل هذینه تحصیل رو پوشش میده؟(TUITION)
    آیا علاوه بر توییشن هذینه ها دیگر هم پوشش میده؟
    آیا حتی اگر نوع تحصیل یامدرک تحقیقی نباشه (یعنی حرفه ای باشه)این فاند که فرمودین بهش تعلق میگیره؟
    با سپاس فراوان.

Senior Member

ممنون از راهنمایی تون.
    یعنی درصورت پذیرش در یکی از بیزنس اسکول های آمریکا (حتی بهترینها) فاند هم دور از ذهن نیست و به راحتی امکان دریافتش هست؟چون من برعکس عرض شما تا الان فکر میکردم به دانشجویان متقاضی ارشد در خارج به سختی فاند یا دیگر کمک هذینه های تحصیلی میدن.مخصوصا اگر تحقیقی نباشه.
    یک مورد دیگه این که فاند کل هذینه تحصیل رو پوشش میده؟(TUITION)
    آیا علاوه بر توییشن هذینه ها دیگر هم پوشش میده؟
    آیا حتی اگر نوع تحصیل یامدرک تحقیقی نباشه (یعنی حرفه ای باشه)این فاند که فرمودین بهش تعلق میگیره؟
    با سپاس فراوان.
    دوست عزیز من از راحتی صحبتی نکردم، گرفتن خود پذیرش برای مستر خیلی راحته ولی گرفتن فاند به این راحتی ها نیست. از خیلی جاها ممکنه پذیرش بگیرین ولی فاندی در کار نباشه، ممکنه، فقط بخشی از شهریه رو پوشش بدن، یا ممکنه تمام شهریه رو ببخشند، ممکنه هم شهریه رو ببخشن و هم مبلغی فاند برای هزینه زندگی به شما بدن.
    در مورد مدارک حرفه ای من تا الان نشنیدم که کسی فاند گرفته باشه. بعید هم می دونم امکان پذیر باشه، خصوصا که دانشگاه به دوره های حرفه ای به چشم یک منبع درآمد نگاه می کنه.

دوست عزیز من از راحتی صحبتی نکردم، گرفتن خود پذیرش برای مستر خیلی راحته ولی گرفتن فاند به این راحتی ها نیست. از خیلی جاها ممکنه پذیرش بگیرین ولی فاندی در کار نباشه، ممکنه، فقط بخشی از شهریه رو پوشش بدن، یا ممکنه تمام شهریه رو ببخشند، ممکنه هم شهریه رو ببخشن و هم مبلغی فاند برای هزینه زندگی به شما بدن.
    در مورد مدارک حرفه ای من تا الان نشنیدم که کسی فاند گرفته باشه. بعید هم می دونم امکان پذیر باشه، خصوصا که دانشگاه به دوره های حرفه ای به چشم یک منبع درآمد نگاه می کنه.
    خیلی ممنون که واضح پاسخ دادین.
    با توجه به مواردی که در مورد فاند فرمودید و مشکلاتش ممنون میشم اگه در مورد امکان دریافت وام از بانک های کشور مقصد اگر مطلع هستید بنده رو راهنمایی بفرمایید.
    با تشکر.

Senior Member

خیلی ممنون که واضح پاسخ دادین.
    با توجه به مواردی که در مورد فاند فرمودید و مشکلاتش ممنون میشم اگه در مورد امکان دریافت وام از بانک های کشور مقصد اگر مطلع هستید بنده رو راهنمایی بفرمایید.
    با تشکر.
    روی گرفتن وام حساب نکنید، وام تحصیلی برای سیتیزنها و کسانی هست که اقامت دائم دارند، نه دانشجویان بین المللی.
    برای ویزای تحصیلی هر کشوری هم بخواین اقدام بکنید باید از همون اول ثابت کنید که به لحاظ مالی می تونید هزینه های خودتون رو پوشش بدین، اگه فاند نداشته باشید باید تمکن مالی خودتون رو خیلی خوب نشون بدین. من تا الان نشنیدم دانشجوی اینترنشنال وام بگیره، اگه همچین فرصت خاصی هم در جایی فراهم باشه، قطعا مشکل ویزا هست.

Member
    رشته و دانشگاه
    UCLA: BA, Business Economics | Harvard: JD, Law

البته برای مدارک حرفه‌ای می‌شه بورس (یا همون scholarship) گرفت که مقدارش بستگی به دانشگاه و جذابیت کاندیدا داره (مثلا کسی‌ با معدل و نمره GMAT یا GRE بالا) و میتون تا ۱۰۰% شهریه رو هم پوشش بده.

نقل قول نوشته اصلی توسط jd13 نمایش پست ها
    البته برای مدارک حرفه‌ای می‌شه بورس (یا همون scholarship) گرفت که مقدارش بستگی به دانشگاه و جذابیت کاندیدا داره (مثلا کسی‌ با معدل و نمره GMAT یا GRE بالا) و میتون تا ۱۰۰% شهریه رو هم پوشش بده.
    ممنون از راهنماييتون
    اسكولارشيپ رو همزمان با پذيرش بايد درخواست بديم يا نياز به دخواست نيست و با توجه به جذابيت كانديدا خود دانشگاه تصميم ميگره بده يا نه؟ و يه مورد ديگه اينكه وقتى جواب پذيرش مياد اعلام ميكنند كه كانديدا مشمول اسكولار شيپ شده يا خير و در طول تحصيل ميدن؟
    يه سوال ديگه هم داشتم در مورد تفاوت اعتبار مدارك حرفه اى و تحقيقى كه از ديد بازار كار متفاوت اند يا خير؟
    خيلى ممنون از راهنماييتون

Member
    رشته و دانشگاه
    UCLA: BA, Business Economics | Harvard: JD, Law

ممنون از راهنماييتون
    اسكولارشيپ رو همزمان با پذيرش بايد درخواست بديم يا نياز به دخواست نيست و با توجه به جذابيت كانديدا خود دانشگاه تصميم ميگره بده يا نه؟ و يه مورد ديگه اينكه وقتى جواب پذيرش مياد اعلام ميكنند كه كانديدا مشمول اسكولار شيپ شده يا خير و در طول تحصيل ميدن؟
    يه سوال ديگه هم داشتم در مورد تفاوت اعتبار مدارك حرفه اى و تحقيقى كه از ديد بازار كار متفاوت اند يا خير؟
    خيلى ممنون از راهنماييتون
    بستگی داره به منبع مالی‌ و یک سری فاکتور‌های دیگه. بورس‌هایی‌ که از بودجه عمومی‌ خود دانشگاه تامین می‌شه معمولان احتیاج به اقدام جداگانه نداره و همه بطور اتوماتیک بررسی میشن برای گرفتنشون. بورس‌هایی‌ که از منابع دیگه تامین می‌شه اقدام جدا احتیاج داره. Website دانشگاه معمولان این جزئیات رو داره، از جمله مدارک اضافی که ممکن لازم باشه یا deadline متفاوت برای کاندیداهای بورس (معمولاً کمی‌ جلوتر از deadline عمومی‌).

تفاوتِ مدرک هم بستگی به مسیر شغلی‌ داره. مثلا برای مدارک مدیریت، اگر هدف ورود به بازار کاریه MBA باید گرفت (و گرفتن دکترا شانس قبولی برای اون کار هارو حتا کاهش میده)، ولی‌ اگر هدف کار اکدمیکه دکترا. برای حسابداری هم اگر هدف ورود به بازار کار CPA حتا لیسانس هم کافیه (تو ایالت‌هایی‌ که CPA میدان با ۴ سال تحصیل). تنها دلیلی‌ که فوق لیسانس حسابداری تو بازار کار زیاد اینه که خیلی‌ از ایالت‌ها برای گرفتن CPA احتیاج به ۵ سال تحصیلات دانشگاهی دارن، برای همین دانشگاه‌ها یک دوره ۵ سال درست می‌کنن و لیسانس و مستقیم فوق میدن.

ویرایش: به عنوانه مثال میتونی‌ صفحه کمک‌های تحصیلی‌ فوق حسابداری دانشکده مدیریت NYU رو ببینی‌: http://www.stern.nyu.edu/programs-ad...d/scholarships
    ویرایش توسط jd13 : November 3rd, 2016 در ساعت 07:45 PM

Junior Member

سلام
    من محمود اصلانی هستم لیسانس حسابداری
    میخاستم بدونم کار بعد از دکتری حسابداری هم مثل کار الان لیسانس حسابداری استاتیک و خشک هست یا نه بعد از دکتری داینامیک و پویا هست
    منظورم اینه که میشه کلا تو رشته حسابداری مثلا اختراعی (نظریه ) یا چیزی شبیه به این انجام داد یا اخرش میاییم میشینیم پشت میز تا ازمون کارهای تکراری بخواهند
    در واقع میخوام یه ذهنیت داشته باشم که بعد از دکتری چه جور کاری انجام میدیم؟
    ممنون میشم جواب سوالمو بدید

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Aslan1368 نمایش پست ها
    سلام
    من محمود اصلانی هستم لیسانس حسابداری
    میخاستم بدونم کار بعد از دکتری حسابداری هم مثل کار الان لیسانس حسابداری استاتیک و خشک هست یا نه بعد از دکتری داینامیک و پویا هست
    منظورم اینه که میشه کلا تو رشته حسابداری مثلا اختراعی (نظریه ) یا چیزی شبیه به این انجام داد یا اخرش میاییم میشینیم پشت میز تا ازمون کارهای تکراری بخواهند
    در واقع میخوام یه ذهنیت داشته باشم که بعد از دکتری چه جور کاری انجام میدیم؟
    ممنون میشم جواب سوالمو بدید
    سلام
    دوره لیسانس و دوره دکتری و بعد از دکتری رو که قابل مقایسه با هم نیستند، دوره لیسانس حسابداری شما رو برای بازار کار آماده می کنه که یک حسابدار خوب بشین، بعد از دکتری حسابداری شما قراره استاد بشین، استاد که بشین وظیفه تون پژوهش و تدریس هست، حالا بعضیها بیشتر به پژوهش می پردازند و کمتر به تدریس، یا بعضی ها بیشتر روی تدریس متمرکز هستند تا پژوهش. حد وسط هم هست. پژوهش هم در حسابداری قطعا کار تکراری نیست، ازش یک ریسرچ خوب به میزان novel بودنش بستگی داره، ولی خوب اختراع patent هم مثل مهندسی توی حسابداری نداریم. هستن تحقیق هایی در حسابداری که مدل برای اندازه گیری ابداع می کنند، اما مطمئن نیستم عنوان اختراع مناسب این جور تحقیق ها هم باشه.
    این بحث خشک بودن یا دینامیک بودن بیشتر تا حدود زیادی به خود آدم بستگی داره، یک نفر ممکنه تحقیقات حسابداری هم به نظرش خشک و شبیه هم و یکنواخت به نظر برسه، برای یک نفر ممکنه کاملا پویا و دینامیک باشه، کلا بستگی به علاقه و دید خود آدم داره.
    این رو هم اضافه کنم، که تحقیق کردن توی حسابداری و پیدا کردن ایده جدید و مقاله دادن توی حسابداری فوق العاده سخته، کافیه یک مقایسه بین پروفایل اساتید حسابداری بکنید با سایر رشته ها (خصوصا مهندسی)، می بینید که به طور عمومی تعداد مقاله اساتید حسابداری خیلی کمتر از مقالات سایر رشته هاست

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)