صفحه 66 از 76 نخستنخست ... 165657585960616263646566676869707172737475 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 651 تا 660 , از مجموع 752

موضوع: حسابداری

Senior Member MAHAN7 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : حسابداری

نقل قول نوشته اصلی توسط veressa نمایش پست ها
    چقدر خوب ایشالا موفق باشین
    یعنی میگین یه مقاله خوب ، جی مت یا جی ار ای رو پوشش میده؟ چون واقعا تایم زیادی صرف خوندن این ازمون میشه
    بعد منظورتون از مقاله Q1 مقاله ای که تو زمینه ی حسابداری از ژورنال های با IF بالا باشه؟ یه دونه کافیه؟ یا بیشتر از یکی باشه؟
    پیشنهاد میکنین به جای امریکای شمالی تو اروپا و استرلیا تمرکز کنم؟یا منظورتون اینه که تو اروپا کلا جی ار ای و جی مت نیاز نیس؟
    ممنونم
    خیر پوشش نمیده! هرچیزی جایه خودش باید باشه. اینها کنار هم یه رزومه خوب رو میسازه.
    ژرنالها رو اگر تویه سایت SJR نگاه کنین، رنک بندی میشن. تعدادی نیست! یه Q1 میارزه به دو یا سه تا Q2 or Q3 .
    اینکه کجا اپلای کنید، در درجه اول به خودتون در درجه دوم به رزومتون بستگی داره. تویه اروپا معمولا نمیخان، بخصوص اگر پوزیشن دکتری باشه! در پوزیشنهای دکتری اروپا، شما بایستی مقاله مرتبط با پوزیشن یا نزدیک بهش داشته باشید. گرچه فرمول یا باید خاصی وجود نداره. ولی اصولش اینه در حوزه مورد نظر کار کرده باشید، حالا یا مقاله یا ... نمرات جیمت جی ار ای اثر گذار هستن ولی نه مثل مقاله! این حالت میشه بر عکس امریکا!
    برای استرالیا و نیوزلند، که تقریبا میشه گفت اصلا اثری ندارن! بجز یک یا دو دانشگاه. ولی اینجا مقاله و کیفیتش بسیار بسیار مهمه و در شانس پذیرش اثر گذاز. یه پروپوزال جزئی هم تهیه میکنید یا استاد بهتون میگه رویه حوزه ای بنویسید و ... این حوزه هم معمولا باید روش کار کرده باشید و علایق تحقیقاتی تون با استاد شبیه باشه.
    Stand on the shoulders of giants
    Life is like riding a bicycle, To keep your balance, you must keep moving
    بسیار سفر باید تا پخته شود خامی
    پستهای قبلیم رو برای درک عمیق از تفاوت امریکا و اروپا بخون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط MAHAN7 نمایش پست ها
    ممنونم
    خیر پوشش نمیده! هرچیزی جایه خودش باید باشه. اینها کنار هم یه رزومه خوب رو میسازه.
    ژرنالها رو اگر تویه سایت SJR نگاه کنین، رنک بندی میشن. تعدادی نیست! یه Q1 میارزه به دو یا سه تا Q2 or Q3 .
    اینکه کجا اپلای کنید، در درجه اول به خودتون در درجه دوم به رزومتون بستگی داره. تویه اروپا معمولا نمیخان، بخصوص اگر پوزیشن دکتری باشه! در پوزیشنهای دکتری اروپا، شما بایستی مقاله مرتبط با پوزیشن یا نزدیک بهش داشته باشید. گرچه فرمول یا باید خاصی وجود نداره. ولی اصولش اینه در حوزه مورد نظر کار کرده باشید، حالا یا مقاله یا ... نمرات جیمت جی ار ای اثر گذار هستن ولی نه مثل مقاله! این حالت میشه بر عکس امریکا!
    برای استرالیا و نیوزلند، که تقریبا میشه گفت اصلا اثری ندارن! بجز یک یا دو دانشگاه. ولی اینجا مقاله و کیفیتش بسیار بسیار مهمه و در شانس پذیرش اثر گذاز. یه پروپوزال جزئی هم تهیه میکنید یا استاد بهتون میگه رویه حوزه ای بنویسید و ... این حوزه هم معمولا باید روش کار کرده باشید و علایق تحقیقاتی تون با استاد شبیه باشه.
    سلام صبحتون بخیر
    سپاس به خاطر پاسختون
    شرط معدل تو همه ی کشورا اولویت اول هستش؟
    بازم مرسی که وقت گذاشتین
    مارو هم دعا کنین

Senior Member MAHAN7 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط veressa نمایش پست ها
    سلام صبحتون بخیر
    سپاس به خاطر پاسختون
    شرط معدل تو همه ی کشورا اولویت اول هستش؟
    بازم مرسی که وقت گذاشتین
    مارو هم دعا کنین
    سلام
    خواهش میکنم.
    معمولا اگر اول نباشه دوم هست. مشخصا خیلی مهمه!
    Stand on the shoulders of giants
    Life is like riding a bicycle, To keep your balance, you must keep moving
    بسیار سفر باید تا پخته شود خامی
    پستهای قبلیم رو برای درک عمیق از تفاوت امریکا و اروپا بخون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Accounting - Shahid Beheshti University

سلام دوستان
    ببخشید چطوری میشه دقیقا اصالت یک مجله isi رو متوجه شد؟ میخوام مجله معتبر باشه برای چاپ مقاله تو یه مجله isi
    ممنون.
    تو اگر سخت به من ميگيري،با خبر باش که پژمردن من آسان نيست،گرچه دلگيرتر از ديروزم،گر چه فرداي غم انگيز مرا ميخواند،ليک باور دارم دلخوشيها کم نيستزندگي بايد کرد.

Member hipax آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD Student of Marketing - Monash University

نقل قول نوشته اصلی توسط arghavani نمایش پست ها
    سلام دوستان
    ببخشید چطوری میشه دقیقا اصالت یک مجله isi رو متوجه شد؟ میخوام مجله معتبر باشه برای چاپ مقاله تو یه مجله isi
    ممنون.
    می تونین اینجا به لیست ژورنال های آی اس آس دسترسی داشته باشین. اگر برای استرالیا می خواین اقدام کنین یه لیست جدا دارن که اگر خواستین بگین تا براتون ضمیمه کنم.

Junior Member

سلام به همه. خسته نباشین.
    دوستان میشه لطفا اگه کسی CV حسابداری داره برام بفرسته. واقعا ممنون میشم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه

سلام دوستان
    ببخشید یه سوال داشتم.
    من میخوام انشالله سال آینده برای دکتری حسابداری اپلای کنم.
    عموما برای اپلای واسه دکتری ددلاین تو دانشگاه های انگلیس و دیگر کشورهای اروپایی و همچنین کانادا کیه؟
    بی زحمت برای ترم بهار و پاییز به تفکیک (تاریخ شروع و پایان درخواست) عنوان کنید. چون میخوام برای امتحان زبان و مقالاتم بتونم از الان مدیریت داشته باشم و مدیریت کنم. ممنون میشم اگه کمکم کنید.
    تو اگر سخت به من ميگيري،با خبر باش که پژمردن من آسان نيست،گرچه دلگيرتر از ديروزم،گر چه فرداي غم انگيز مرا ميخواند،ليک باور دارم دلخوشيها کم نيستزندگي بايد کرد.

Senior Member

سلام دوستان
    ببخشید یه سوال داشتم.
    من میخوام انشالله سال آینده برای دکتری حسابداری اپلای کنم.
    عموما برای اپلای واسه دکتری ددلاین تو دانشگاه های انگلیس و دیگر کشورهای اروپایی و همچنین کانادا کیه؟
    بی زحمت برای ترم بهار و پاییز به تفکیک (تاریخ شروع و پایان درخواست) عنوان کنید. چون میخوام برای امتحان زبان و مقالاتم بتونم از الان مدیریت داشته باشم و مدیریت کنم. ممنون میشم اگه کمکم کنید.
    برای آمریکا یا کانادا بیشتر ددلاینها یا اول ژانویه ، یا 15 ژانویه یا اول فوریه، و یا 15 فوریه هستن، موارد خارج از این بازه زمانی نادر هستن، مثل جاهایی هم هست که اول یا 15 دسامبر هست. پذیرش بهار برای حسابداری و بقیه رشته های خوانواده مدیریت دیگه خیلی کم و به ندرت اتفاق می افته ولی معمولا ماهای جولای و اوایل آگوست هست.
    اروپا هم تقریبا همینه، البته من انگلیس هیچ وقت چک نکردم، اروپا هم یعنی تعداد زیادی کشور و دانشگاه!
    ولی دیگه شما که می خواین اپلای کنید، باید حتما خودتون وقت بذارین وبسایت دانشگاه ها رو مطالعه کنید، نه فقط برای اپلای، برای انتخاب دانشگاه و دیدن requirements های دانشگاه ها. من خودم سه سال پیش که اپلای می خواستم بکنم وبسایت کل دانشگاه هایی که توی آمریکا و کانادا برنامه دکتری حسابداری داشتن رو خوندم.
    ویرایش توسط AFTER : February 1st, 2017 در ساعت 05:43 PM
    خیلی خیلی به ندرت به اینجا میام

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط AFTER نمایش پست ها
    برای آمریکا یا کانادا بیشتر ددلاینها یا اول ژانویه ، یا 15 ژانویه یا اول فوریه، و یا 15 فوریه هستن، موارد خارج از این بازه زمانی نادر هستن، مثل جاهایی هم هست که اول یا 15 دسامبر هست. پذیرش بهار برای حسابداری و بقیه رشته های خوانواده مدیریت دیگه خیلی کم و به ندرت اتفاق می افته ولی معمولا ماهای جولای و اوایل آگوست هست.
    اروپا هم تقریبا همینه، البته من انگلیس هیچ وقت چک نکردم، اروپا هم یعنی تعداد زیادی کشور و دانشگاه!
    ولی دیگه شما که می خواین اپلای کنید، باید حتما خودتون وقت بذارین وبسایت دانشگاه ها رو مطالعه کنید، نه فقط برای اپلای، برای انتخاب دانشگاه و دیدن requirements های دانشگاه ها. من خودم سه سال پیش که اپلای می خواستم بکنم وبسایت کل دانشگاه هایی که توی آمریکا و کانادا برنامه دکتری حسابداری داشتن رو خوندم.
    سلام ممنون از شما و پاسختون.
    میشه بپرسم شما نتیجه کارتون چی شد؟ برای جایی اپلای کردید و کجاها پذیرش شدید؟
    من الان مشکلم همینه که نمیدونم تو این همه دانشگاه کجاها رو انتخاب کنم و به فکرش باشم؟
    ممنون میشم در این خصوص هم از راهنمایی و تجربتون بفرمایید تا استفاده کنم.

Senior Member

سلام ممنون از شما و پاسختون.
    میشه بپرسم شما نتیجه کارتون چی شد؟ برای جایی اپلای کردید و کجاها پذیرش شدید؟
    من الان مشکلم همینه که نمیدونم تو این همه دانشگاه کجاها رو انتخاب کنم و به فکرش باشم؟
    ممنون میشم در این خصوص هم از راهنمایی و تجربتون بفرمایید تا استفاده کنم.
    من تمرکزم روی کانادا و آمریکا بود و الان دانشجوی دکتری توی یکی از دانشگاه های کانادا هستم، اطلاعات شخصی و جایی که هستم رو خواستین پیام خصوصی بدین.
    انتخاب دانشگاه برای اپلای بستگی به علاقه و رزومه شما داره. اگه مثلا علاقه مند به تحقیقات رفتاری در حسابرسی هستین، دانشگاه های خاصی توی این زمینه هستند. رزومه شما هم مطرحه، که نمره جیمت چند هست؟ تافل یا آیلتس شما به اونجا می رسه یا نه؟
    خیلی خیلی به ندرت به اینجا میام

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)