صفحه 7 از 76 نخستنخست 123456789101112131415161757 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 752

موضوع: حسابداری

پیش فرض پاسخ : تمامی سوالات خود را درباره رشته حسابداری در این تاپیک مطرح کنید !

سلام رفيق

ممنون از توضيحات خوبتون.
    يك سوال ديگه. برا انتخاب دانشگاهي كه اين رشته رو ارائه مي دهد، رتبه دانشگاه رو در نظر بگيريم يا سرتيفيكت AACSB ؟
    نكته بعد اينكه AACSB دانشگاه ها رو نسبت به هم رتبه بندي نكرده درست؟؟؟ پس تفاوتي بينشون نيست و همه يك استاندارد رو رعايت مي كنند درست؟؟
    بازم ممنون

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تمامی سوالات خود را درباره رشته حسابداری در این تاپیک مطرح کنید !

با سلام
    دوستان من ليسانس حسابداري دارم و الان براي مستر حسابداري در استراليا اقدام كردم.كسي از شما درباره CPA و CA اطلاعي داشته باشه؟ يه جايي خوندم كه نوشته بود بعد از 2 سال مستر دوباره بايد يكسري درسها را بگذروني تا بتوني وارد سي پي اي بشي اين درسته؟ يا همان 2 سال كافيه؟
    ممنون ميشم راهنمايي كنيد

Member
    رشته و دانشگاه
    PhD Accounting - Florida Atlantic

merton عزیز... همه توضیحی که من میگم اینه که مجبور نشی بعد از مستر دوباره یکسری درسا رو بخونی... این که اون دانشگاه توی لیست AACSB باشه یعنی هم مستر رو می گیری هم می تونی بشینی سر آزمون سی پی ای.

7aseman عزیز شاید سرتیفیکیت کلمه درستی نباشه که من گفتم. ولی منظورم اینه که بعضی از دانشگاه ها که کلاً شاید از بین 3000 تا دانشگاه 500 تاشون توی لیست AACSB نباشه...
    من اینو گفتم چون بعضی از بچه ها روی رنکینگ، خیلی حساسیت نشون میدن. خواستم بگم مهم اینه که جامعه حسابداران رسمی آمریکا program اون دانشگاه رو قبول داشته باشه...
    من منظورم اینه...
    حالا شاید یکی وضع درسی یا مالی اش بهتر باشه بره دانشگاه بهتر یکی وضع درسی یا مالی اش بدتر باشه بره یک جای سطح پایین تر..
    کیفیت درس دادن توی دانشگاه ها حتماً فرق می کنه ولی حداقل لازم رو دارن....

Junior Member

[QUOTE=vhamidreza;163230]merton عزیز... همه توضیحی که من میگم اینه که مجبور نشی بعد از مستر دوباره یکسری درسا رو بخونی... این که اون دانشگاه توی لیست AACSB باشه یعنی هم مستر رو می گیری هم می تونی بشینی سر آزمون سی پی ای.

7aseman عزیز شاید سرتیفیکیت کلمه درستی نباشه که من گفتم. ولی منظورم اینه که بعضی از دانشگاه ها که کلاً شاید از بین 3000 تا دانشگاه 500 تاشون توی لیست AACSB نباشه...
    من اینو گفتم چون بعضی از بچه ها روی رنکینگ، خیلی حساسیت نشون میدن. خواستم بگم مهم اینه که جامعه حسابداران رسمی آمریکا program اون دانشگاه رو قبول داشته باشه...
    ----------------------------------------------
    vhamidreza عزيز
    ممنون. فقط ميشه يكم بيشتر راهنمايي كني.
    من دانشگاه تكنولوژي كوينزلند (پذيرش گرفتم) را در سايت چك كردم Business اين دانشگاه توي ليست AACSB بود ولي حسابداريش توي ليست حسابدار AACSB نبود. رشته من به اين نام هست :
    Master of business (accounting) اين يعني چي ؟؟ يعني قبول هست يا نيست؟ و حالا اگه نبود بعد از مستر چقدر ديگه بايد درس بخونم و چه مدتي؟

بازم ممنون

[QUOTE=merton;163443]
    نقل قول نوشته اصلی توسط vhamidreza نمایش پست ها
    merton
    ولي حسابداريش توي ليست حسابدار AACSB نبود.
    بازم ممنون
    سلام دوست من
    مي شه لطف كنيد آدرسش رو بگيد؟؟؟ من براي هر رشته نديدم فقط ليست business هاي مورد تاييد AACSB رو ديدم.
    ممنون

Junior Member

7aseman عزيز

اگه چيزي دستگيرت شد به من هم بگو.

http://www.aacsb.edu/accreditation/a...tedmembers.asp

ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط vhamidreza نمایش پست ها
    دوستان سلام
    توی بعضی دانشگاهای انگلیس با تضمین شغل برای دانشجو توی شرکت های BIG FOUR مثل pricewaterhouse coopers دانشجو می پذیره.
    سلام دوست من
    مي شه لطف كنيد اسم دانشگاه ها رو بگيد؟
    ممنون

Member
    رشته و دانشگاه
    PhD Accounting - Florida Atlantic

چشم... من امروز با Dial Up وصل شدم... فردا پس فردا اسماشون رو میذارم.
    یکیشون ب داشت تو اسمش! D:
    حالا نگاه می کنم از کامپیوتر خودم که وصل شدم براتون می ذارم اسمشون رو.

Junior Member

سلام به همه دوستان هم رشته و هم کار عزیزم.
    من سعید هستم.از Edith Cown University یکی از دانشگاههای معتبر در استرالیا در شهر پرت در رشته Master Of Professional Accounting پذیرش گرفتم.دوستانی که برای استرالیا Apply میکنند.یکی از بهترین رشته های حال حاضر Accounting را به این دوستان پیشنهاد میکنم.من به شما قول میدهم با خواندن این رشته درامد و شغل خوبی را در اینده نزدیک به امید خدا داشته باشید.تنها مساله گرفتن پذیرش و سخت تر از همه بحث خیلی خیلی جدی ویزای استرالیا میباشد.چون این روزها همه دوستان می دانند که بحث BANK STATEMENT از طرف خانواده درجه 1 یعنی پدر و مادر و خود شخص امکانپذیر می باشد.پس راهنمایی های این بنده حقیر را جدی بگیرید.جناب اقای VHAMID REZA بنده از شما تمنا دارم که مشارکت کنیم.این رشته که بنده پذیرش گرفتم مورد تایید تمام سازمانهای حسابداری از جمله CPA,NIPAA,ACCA,INSTITUTE OF CHATRERED ACCOUNTANT در استرالیا میباشد.ایا در امریکا یادر کانادا هم مورد پذیرش می باشد یا باید چند درس بگذرانیم سپس EXAM بدهیم.خوشحال میشوم این بنده حقیر را راهنمایی کنید.همچنین از اشنایی با شما خوشحال میشوم.

نقل قول نوشته اصلی توسط saiid نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان هم رشته و هم کار عزیزم.
    من سعید هستم.از Edith Cown University یکی از دانشگاههای معتبر در استرالیا در شهر پرت در رشته Master Of Professional Accounting پذیرش گرفتم..
    سلام دوست من
    بهتون تبريك مي گم. موفق باشيد. يك سوال داشتم ايا دانشگاه هاي استراليا GRE/GMATمي خواهند؟؟
    پيشا پيش ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)