صفحه 8 از 76 نخستنخست 12345678910111213141516171858 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 752

موضوع: حسابداری

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تمامی سوالات خود را درباره رشته حسابداری در این تاپیک مطرح کنید !

با سلام و سپاس فراوان
    دانشگاههای استرالیا فقط در حال حاضر IELTS 6.5 می خواهند.نه GRE/GRB احتیاج نیست.

Member
    رشته و دانشگاه
    PhD Accounting - Florida Atlantic

پیش فرض پاسخ : تمامی سوالات خود را درباره رشته حسابداری در این تاپیک مطرح کنید !

سلام همگی:
    7aseman: یکی از دانشگاه هایی که گفته بودم Bristol Universityاست که توی انگلیس هستش.
    saiid: دوست عزیزم واقعا تبریک میگم به این موفقیتت.. فقط تنها چیزی که می خواستم بگم اینه که شما اگر مدرک CPA استرالیا رو بگیرید با کشورهای زیر Mutual Recognition داره:
    Certified General Accountants Association of Canada (CGA-Canada)
    Society of Management Accountants of Canada (CMA Canada)
    Hong Kong Institute of Certified Public Accountants (HKICPA)
    Institute of Chartered Accountants of India (ICAI)
    Malaysian Institute of Accountants (MIA)
    Institute of Certified Public Accountants of Singapore (ICPAS)
    Institute of Certified Management Accountants of Sri Lanka (CMA)
    Institute of Chartered Accountants of Sri Lanka
    Chartered Institute of Public Finance and Accountancy (CIPFA)
    Chartered Institute of Management Accountants (CIMA)
    The Institute of Certified Public Accountants in Ireland (CPA Ireland)
    American Institute of Certified Public Accountants / National Association of State Boards of Accountancy (AICPA)

که یکیشم AICPA آمریکاست.

Junior Member

HAMID REZA جان عزیز سلام.
    YAHOO ID من هست:saiid_accounter2006@yahoo.com
    خوشحال می شوم add کنی و بیشتر اطلاعات از هم بگیریم.
    با سپاس از اطلاعاتی که دادی.

نقل قول نوشته اصلی توسط vhamidreza نمایش پست ها
    سلام همگی:
    7aseman: یکی از دانشگاه هایی که گفته بودم Bristol Universityاست که توی انگلیس هستش.
    saiid
    سلام
    مرسي جوون دستت درد نكنه. اين دانشگاهي كه معرفي كردي يك كم شرايطش به گروه خوني ما نمي خوره مي شه لطف كنيد بيشتر معرفي كنيد؟
    با سپاس فراوان

سلام
    ببخشيد اگه دير جواب دادم. راستش اينجوري نيست، اين رشته همه جاي دنيا پول سازه
    من چند نفر كه ايران مدرك حسابدار رسمي داشتن و رفتن اونور رو مي شناسم و گفتن كه اونجا ماها خيلي كم مياريم(از لحاظ حرفه اي و كار نه تئوري).
    منم واسه اين عضو فروم شدم كه ببينم احتمال رفتن با توجه به تجربه بجه ها چقدره كه خوشبختانه اميدوار كنندس.
    بابت لطفي كه اخر پستت هم گذاشتي، ممنونم.مطمئنم كه شما هم اينجوري هستي

Junior Member

سلام اقا Pezhman.
    کسانی کم می اورند که up to date نیستند و مساله دیگه این هست که از نظر ACADEMIC مساله دارند.
    به نظر بنده حقیر حسابدار رسمی با کسی که CPA یا CHAERTER ACCOUNTER یا عضو هر کدام یک از سازمانهای حسابداری بین المللی هستند با توجه به اطلاعات به روز هیچ موقع کم نمی اورند.

Junior Member

با سلام
    دوستان کمکی میخواستم
    همین طورکه خودتون هم می دونید خیلیها از جمله خود من هدف اصلیمون درس خوندن نیست بلکه راهی برای موندن در آنجاست و رفتن از این مملکت گل و بلبل هست حالا توفیقی هم برای درس خوندن بدست آمد که بهتر .من برای استرالیا در مقطع فوق حسابداری اپلای کردم.حالا اگه اینجا نشد (چون در آنجا پرونده مهاجرتی دارم) کسی میدونه کدام کشور برای حسابداری میشه پذیرش گرفت طوریکه بعدش بشه انجا موند؟ دانشگاهی را سراغ دارید؟

ممنون میشم راهنمایی کنید

Junior Member

سلام merton عزیز
    اقا اول ازاینکه من private توضیح دادم.
    همان استرالیا 2 سال درس بخوانی و Ms رو بگیری،میتوانی برای PR اقدام کنی
    خود من میخوام برای CANADA هم اقدام کنم.
    دوست داشته باشی میتوانی با من در تماس باشی.
    درج ایمیل بر خلاف قوانین سایت است.
    شماره تماسم رو هم private نوشتم.
    ویرایش توسط studentz : March 30th, 2013 در ساعت 10:30 PM دلیل: حذف ایمیل

Junior Member

با سلام
    من فوق لیسانس حسابداری از دانشگاه تهران دارم و می خواهم برای پذیرش دکترای حسابداری اقدام کنم.خودم کشورهای اروپایی و به خصوص انگلستان را مدنظر قرار دارم.می خواستم در مورد دانشگاه های انگلستان و اینکه آیا آنها فاند می دهند مرا راهنمایی کنید.
    با تشکر

سلام.شهاب 44 من انگلستان را اطلاع ندارم اما امریکا را می دونم که واسه دکترا فرصت های خیلی خیلی خوبی هست.فاند هم زیاد میدن اگه معدل خوبی داشته باشی و مقاله و سابقه تدریس.آمریکا که به مطالبی که ما خوندیم نزدیک تره و کارمون راحت تره،چرا بهش فکر نمی کنید؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)