صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 32

موضوع: تحصیل در بلغارستان

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در بلغارستان

سلام سلام

من از مالزی MBA(فوق لیسانس مدیریت) و در ایران لیسانس میکروبیولوژی گرفتم. می‌خواستم ببینم از نظرِ دوستانی که با شرایط آشنا تر هستند، شانس گرفتن پذیرش برایِ دکترا مدیریت بیشترِ ، یا برای فوق لیسانس مرتبط با میکروبیولوژی اقدام کنم .. ؟

ممنونم از رهنماییتون پیشاپیش

.. من تازه وارد به این فروم هستم .. و احتمال میدم با توجه به اکتیویتی شما ، بتونید به من کمک کنید

Junior Member

سلام دوستان ، من در بلغارستان دانشجو هستم و دانشجو هم از ایران هم چندتا دانشجو رو کارشونو اینجا درست کردم .
    کسی اگه سوالی داره ، مشاوره میخواد یا کلا اگه کمکی از دستم بر میاد در خدمتم.
    ویرایش توسط hatefrad : April 20th, 2014 در ساعت 05:34 PM

Junior Member

سلام.د.ست عزیز خدا خیرت بده سوالامو میپرسم تا اونجا که تونستی جواب بده ممنونت میشم داداشم
    اول میخواستم بدونم بلغارستان شرط معدل داره برا پذیرش یا آزمونه؟ویا مثل اوکراین هرکی هرکیه؟
    دوم هم اینکه شهریه ها چطوره مثلا برای داروسازی؟
    زندگی اونجا چطوره؟
    زبان دانشگاه انگلیسیه؟
    برای پذیرش کی باید اقدام کرد؟
    ممنون

دوستان کسی در مورد امنیت و شهریه های کشور بلغارستان اطلاعاتی داره؟!مثلا اینکه آیا با زبان انگلیسی کارمون راه میوفته یا حتما بلغاری نیاز داریم؟!و میانگین شهریه ها برای زیرشاخه های پزشکی چقدر هست؟!

Junior Member

با عرض سلام و ادب
    دوست عزیز آیا در حال حاضر هم در بلغارستان تشریف دارید؟ تحصیل در مقطع دکترا اساسا به چه مدارکی نیاز دارد در بلغارستان و آیا مدرک زبان هم از ابتدای ثبت نام لازم هست یا میشه بعدا ارائه داد. ؟ متاسفانه منابع زیادی برای تحقیق وجود ندارد خوشحال میشوم راهنمایی کنید.
    با احترام

Member Stifler آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    N/A

نقل قول نوشته اصلی توسط aytona نمایش پست ها
    با عرض سلام و ادب
    دوست عزیز آیا در حال حاضر هم در بلغارستان تشریف دارید؟ تحصیل در مقطع دکترا اساسا به چه مدارکی نیاز دارد در بلغارستان و آیا مدرک زبان هم از ابتدای ثبت نام لازم هست یا میشه بعدا ارائه داد. ؟ متاسفانه منابع زیادی برای تحقیق وجود ندارد خوشحال میشوم راهنمایی کنید.
    با احترام
    bachelorsportal.eu

Banned
    رشته و دانشگاه
    Computer Technology - 东南大学 (南京)

دانشگاه های مورد تایید وزارت در کشور بلغارستان:
    http://grad.saorg.ir/%D8%AF%D8%A7%D9...%A7%D9%86-2016

دوستان لطفا مواظب مبلغان مسیحی باشین. یه آقای آمریکایی که قبلن در اسپانیا و قبرس به زندگی و موعظه می پرداخته، الان در کشور بلغارستان هست (البته شبیه این افراد زیاد هستند و در کشورهای مختلف فعالیت می کنن).
    اینها با دانشجوها دوست می شن(خصوصا مجردها و کسانی که انگلیسی خوب بلد باشن) و بدون اینکه هیچ صحبتی از دین مذهب بکنن، بعد از چندین ماه دوستی، دعوت به خانه برای مهمانی های خانوادگی و سنتی... سر صحبت را از تغییر مذهب باز می کنند و تدریجا شما را مجبور می کنن غسل تعمید بگیرین.

شما را همبازی بچه های خودشون می کنن، براتون جشن تولد می گیرن. دوستان مسنی دارن که گاه می آن با شما خیلی دوست می شن و از خانواده تون جویا میشن، بعد بر می گردن کشورشون. دائم براتون دعا می کنن که مذهبتون را عوض کنین.
    و خلاصه شما ممکنه دلتون از پیر بودن اینها بسوزه و بخواین قبل از مرگشون (یا مسافرتشون) یه غسل تعمید صوری جلوشون بگیرین.

مواظب باشین، اینها قصدشون اینه که شما را کانورت کنن تا در برابر کسانیکه بودجه سفر اونها را تامین می کنن، سر بلند باشن. بهتون هم اجازه نمی دن با غیر مسیحی ازدواج کنین و کلا تا آخر عمر شما را مبلغ خواهند کرد. اگر هم باهاشون دعوا کنین خیلی قشنگ روی می ندازن به پلیس. اصلن هم گول گریه هایی که موقع دعا کردن باسه شما می ریزن نخورین. هدف اینها رفتن شما به بهشت یا زندگی آدموار برای شما نیست. تحصیل کرده دانشگاه الهیات آمریکا هستن و کلی پول برای عوض کردن دین مردم براشون فرستاده میشه.(مثلن همسر این آقا ممکنه همکلاسی شما در دانشگاه بشه و شهریه اش از آمریکا براش فرستاده میشه تا خودش را به دانشجوها بیشتر نزدیک کنه) می آن در خوابگاه با ماشین می برنتون کلیسا، ماهی چند بار شام دعوت میشین خونه اشون. باستون غذای ایرانی می پزن. دقت کنین ممکنه در هر کشوری باشن. بلغارستان را که مطمئن هستم این آقا الان اونجاست. با توجه به جمعیت کم این کشور ممکنه نتونین روی کسی تکیه کنین و فریب این طور آدمها راحت شما را سالها از اهدافتون دور کنه. در فرانسه تبلیغات مذهبی در دانشگاه ممنوعه. بلغارستان را نیم دونم، شاید دانشجوها می تونن کلیسای دانشجویی تو خود ساختمون دانشگاه داشته باشن. از اونجایی که این خانواده مبلغ رفتن کشور بلغارستان، میشه نتیجه گرفت که دستشون برای تبلیغ خیلی بسته نبوده. البته می گم امثال اینها در هر کشوری می تونن سراغتون بیان.

سلام
    از دوستان اینجا کسی هست که در بلغلرستان زندگی کنه؟ دانشجو یا اقامت؟

ممنون
    ابر و باد و مه و خورشید و فلک در کارند *** تا تو نانی به کف آریّ و به غفلت نخوری
    همه از بهر تو سرگشته و فرمان بردار *** شرط انصاف نباشد که تو فرمان نبری

Junior Member

کسی نیست که در مورد تحصیل در مقطع فوق لیسانس (کامپیوتر) در بلغارستان راهنمایی کنه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط zanbaghi نمایش پست ها
    کسی نیست که در مورد تحصیل در مقطع فوق لیسانس (کامپیوتر) در بلغارستان راهنمایی کنه؟
    سلام من به مدت 1 ماه در بلغارستان بودم در مورد این کشور می تونم بگم که خیلی اقتصاد ضعیفی داره و بیشتر حالت توریستیه و تا اونجایی که دیدم و شنیدم میزان بیکاریشون خیلی بالاست دانشگاهاشونم چک کردم بقیر از یک دانشگاه تو صوفیه بقیه زیاد رنک خوبی نداشتن خیلی از نظر شهری هم ضعیفن ساختمون ها و خیابون هایی خیلی داغونی داره انگار شهرداری اصلا نداره بنظر کشور های دیگه اروپای شرقی بهتره

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)