صفحه 8 از 8 نخستنخست 12345678
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 73 , از مجموع 73

موضوع: یادگیری لغات با فلش کارت (کاغذی)

Thumbs up پاسخ : یادگیری لغات با فلش کارت (کاغذی)

نقل قول نوشته اصلی توسط masoud1346 نمایش پست ها
    دوستان سلام ممنون میشم اگه بفرمایید از کجا می تونم کارتهای کاغذی را دانلود یا خرید کنم. در ضمن خود جعبه لایتنر هم نیاز دارم. با درود
    این روزا همه به موبایل دسترسی دارند. روش لایتنر همانند هر روش دیگه‌ای هم خوبی‌ها و هم بدی‌هایه خودش رو داره؛ ازح جمله مشکلات لایتنر اینه که باید مستمر باشه. این یه ایراده چراکه با این دنیای امروزی و زندگی‌های سریع و شلوغ کمتر کسی می‌تونه اینقدر دقیق باشه هرچند هم که بخواد. جابجاکردن و تنظیم و نگه‌داری تکه‌های کاغذ هم به مشکلات اضافه کرده. پیشنهاد می‌کنم به نوع نرم‌افزارهای روی بیارید و کار نگه‌داری رو گردن کامپیوتر—که خیلی بیکارتر و حوصله‌دارتر از ماست (!)—بندازید. روش‌های زیادی هست، هر نرم‌افزار تکنیک خودش رو خلق کرده و یه جوری انتخاب سلیقه‌ای شده. بنابراین پیشنهاد میکنم یه زحمتی بکشید و سرچ ریزی(!) در گوگل بکنید و اونارو پیدا کنید. مثال:

سیستم عامل ویندوز
    ‌Anki
    Mnemosyne
    SuperMemo و ...

سیستم عامل اندروید
    نرم‌افزارهای گروه Magoosh
    ::Never say never::

Junior Member

پیش فرض پاسخ : یادگیری لغات با فلش کارت (کاغذی)

سلام دوستان، یه مشکلی که برای من پیش اومد و همه چی رو به هم ریخت اینه که من لغت های زبان رو (504) با نرم افزار انکی جلو برده بودم و بسیار هم خوب بود و تا در 33 جلو رفتم که یهو رم خارجی گوشی من سوخت! و حالا همه چی از بین رفت متاسفانه هم زمان های برنامه ریزی شده برای مرور و هم تا جایی که مرور کرده بودم ، اولا که به دوستان توصیه میکنم حتما بکاپ داشته باشن نه فقط در گوشی بلکه در کامپیوتر و جاهایه دیگه که همچین مشکلی براشون پیش نیاد، حالا به نظر تون چه روش هایی وجود داره که من برم از همون درس 33 یا چند درس قبلترش شروع کنم به مرور آیا اصلا همچین کاری میشه کرد؟ چون الان ضروری و فوری نیاز دارم و باید بخونم، اگر از اول شروع کنم چون 713 تا لغت هست بسیار زمان بر خواهدبود به نظرم حالا دوستانی که تجربه مشابه داشتن شاید بهتر بدونن زیاد طول میکشه خیر، منتظر نظرات و راهکارهاتون هستم. ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع

پیش فرض پاسخ : یادگیری لغات با فلش کارت (کاغذی)

نقل قول نوشته اصلی توسط na333 نمایش پست ها
    سلام دوستان، یه مشکلی که برای من پیش اومد و همه چی رو به هم ریخت اینه که من لغت های زبان رو (504) با نرم افزار انکی جلو برده بودم و بسیار هم خوب بود و تا در 33 جلو رفتم که یهو رم خارجی گوشی من سوخت! و حالا همه چی از بین رفت متاسفانه هم زمان های برنامه ریزی شده برای مرور و هم تا جایی که مرور کرده بودم ، اولا که به دوستان توصیه میکنم حتما بکاپ داشته باشن نه فقط در گوشی بلکه در کامپیوتر و جاهایه دیگه که همچین مشکلی براشون پیش نیاد، حالا به نظر تون چه روش هایی وجود داره که من برم از همون درس 33 یا چند درس قبلترش شروع کنم به مرور آیا اصلا همچین کاری میشه کرد؟ چون الان ضروری و فوری نیاز دارم و باید بخونم، اگر از اول شروع کنم چون 713 تا لغت هست بسیار زمان بر خواهدبود به نظرم حالا دوستانی که تجربه مشابه داشتن شاید بهتر بدونن زیاد طول میکشه خیر، منتظر نظرات و راهکارهاتون هستم. ممنون
    سلام

اگر اکانت ساخته باشید و اکانتتون رو سینک کرده باشید، نه تنها قابلیت ریکاور روی گوشی رو داره، بلکه هر وقت اراده کنید با نسخه دسکتاپتون هم قابلیت پیگیری پیشرفتی که داشتید رو داره.

صفحه 8 از 8 نخستنخست 12345678

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)