صفحه 6 از 8 نخستنخست 12345678 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 73

موضوع: یادگیری لغات با فلش کارت (کاغذی)

Member macro آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    آزاد - مهندسی نرم افزار

پیش فرض پاسخ : یادگیری لغات با فلش کارت (کاغذی)

نقل قول نوشته اصلی توسط Yasaman1111 نمایش پست ها
    من از Anki رو كامپيوتر استفاده مي‌كنم. فلش كارت هوشمند هست و sync هم مي شه هم مي توني تو كامپيوتر خودت استفاده كني هم رو گوشي و يا از كامپيوتر هاي ديگه.
    اينم لينكش!
    ankisrs.net
    من هم نظر یاسمن رو تایید میکنم و لینکهای دانلود و توضیحات این نرم افزار رو براتون می نویسم :
    نرم افزار ANKI نسخه رایگان برای سیستم عامل ویندوز و مک و لینوکس و اندروید داره . بقیه سیستم عامل ها هم می تونند از نسخه آنلاین آن استفاده کنند که رایگان است.
    نرم افزار
    Anki
    یکی از بهترین نرم افزارهای خارجی و رایگان در زمینه ساخت و مرور فلش‌کارت است و برای انتخاب این نرم افزار، من
    چندین نرم افزار مدیریت فلش کارت
    رو تست کردم تا به این رسیدم. همچنین آرشیو خیلی کامل و رایگانی از لغات نیز برای زبان های گوناگون دارد که می توانید آنها را دانلود و استفاده کنید.
    این نرم افزار از سال 2013 نسخه 2 خودش را ارائه کرده است که بسیار امکانات جذابی دارد. پس به لینکش مراجعه کنید و آنرا برای سیستم عامل خود دانلود کنید.

اولین مرحله دانلود و نصب Anki 2 برای نسخه های سیستم عامل :

مرحله دوم : شما می توانید فلش کارتها را با سرچ در میان مجموعه های به اشتراک گذاشته شده پیدا کنید. (نکته: به هر مجموعه لغات DECK میگویند.) کافیه عبارت English یا persian یا French یا هر زبان دیگری را جستجو کنید ...
    اینم چند تا از مجموعه های به دردخور فارسی انگلیسی :

دریافت مدارک: May سال 2011 - فایل نامبر: 10 آگوست 2011 - دریافت نامه آپدیت may سال 2014

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط macro نمایش پست ها
    من هم نظر یاسمن رو تایید میکنم و لینکهای دانلود و توضیحات این نرم افزار رو براتون می نویسم :
    نرم افزار ANKI نسخه رایگان برای سیستم عامل ویندوز و مک و لینوکس و اندروید داره . بقیه سیستم عامل ها هم می تونند از نسخه آنلاین آن استفاده کنند که رایگان است.
    نرم افزار
    Anki
    یکی از بهترین نرم افزارهای خارجی و رایگان در زمینه ساخت و مرور فلش‌کارت است و برای انتخاب این نرم افزار، من
    رو تست کردم تا به این رسیدم.
    دوست عزیز این برنامه رو من در اندروید نصب کردم ولی مشکل اینه که اول معنی رو نشون میده و از ما لغت اصلی رو می خواد! چطور می تونم اصلاح کنم؟

ApplyAbroad Veteran
    Arash_Mohebi7 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UT

نقل قول نوشته اصلی توسط macro نمایش پست ها
    نرم افزار
    Anki
    رو تست کردم تا به این رسیدم. همچنین آرشیو خیلی کامل و رایگانی از لغات نیز برای زبان های گوناگون دارد که می توانید آنها را دانلود و استفاده کنید.
    این نرم افزار از سال 2013 نسخه 2 خودش را ارائه کرده است که بسیار امکانات جذابی دارد. پس به لینکش مراجعه کنید و آنرا برای سیستم عامل خود دانلود کنید.

اولین مرحله دانلود و نصب Anki 2 برای نسخه های سیستم عامل :

مرحله دوم : شما می توانید فلش کارتها را با سرچ در میان مجموعه های به اشتراک گذاشته شده پیدا کنید. (نکته: به هر مجموعه لغات DECK میگویند.) کافیه عبارت English یا persian یا French یا هر زبان دیگری را جستجو کنید ...
    اینم چند تا از مجموعه های به دردخور فارسی انگلیسی :

درود
    این نرم افزار هنگام نصب ارور Nsis (Error Launching Installer میده.
    I am Back

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    باستان شناسی زاهدان

من جدیدا نرم افزاری را تهیه کرده ام با نام لایتنر پایش که بسیار مفید تر از فلش کارتهای کاغذی است تلفظ بسیار عالی دارد به همه شما نیز توصیه میکنم سایت شرکت شون هم اینهwww.payesh.com

Junior Member

herrk راس میگه این لغتا مال تافل نیست

Junior Member arashzed آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    عمران

با سلام

ضمن خسته نباشی من خودم رو برای ارشد عمران آماده می کنم و در زبان عمومی مشکل دارم و نمی دونم چی بخونم......من از سوالات 92 و 91 عکس گرفتم.....

شما یه لطف بزرگ در حق من بکنید و سوالات زبان رو بخونید و برای خواندن لغات کتبی رو به من پیشنهاد کنید....مخصو صا کنکور امسال که دوستان مگفتند مشابه لغاتش رو ندیده بودند

لطف بزرگی در حق من می کنید.

http://uplod.ir/q3lfkntigfde/omran_91.JPG.htm

http://uplod.ir/aujt9ct1ft4r/omran_92.JPG.htm

Senior Member blur آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Horticulture-Medicinal Plants (Urmia University)

نقل قول نوشته اصلی توسط arashzed نمایش پست ها
    با سلام

ضمن خسته نباشی من خودم رو برای ارشد عمران آماده می کنم و در زبان عمومی مشکل دارم و نمی دونم چی بخونم......من از سوالات 92 و 91 عکس گرفتم.....

شما یه لطف بزرگ در حق من بکنید و سوالات زبان رو بخونید و برای خواندن لغات کتبی رو به من پیشنهاد کنید....مخصو صا کنکور امسال که دوستان مگفتند مشابه لغاتش رو ندیده بودند

لطف بزرگی در حق من می کنید.

http://uplod.ir/q3lfkntigfde/omran_91.JPG.htm

http://uplod.ir/aujt9ct1ft4r/omran_92.JPG.htm
    من این فایل های شمارو دیدم. اکثرشون لغات متداولن...فکر کنم خوندن essential words کمک کننده باشه براتون (متنهاشم سعی کنید بخونید). البته من یه چندتا لغت دیدم که مثلا تو 1100 خونده بودم ولی خب فکر نکنم برا شما بصرفه باشه این همه وقت روش بذارین...البته من 504 رو در گذشته خوندم و خیلی یادم نیست توش چی بود ولی فکر کنم اونم میتونه بهتون کمک کنه. ضمنا شما سعی کنید لغات همین آزمون هارو هم دربیارین و با استفاده از لایتنر یا نرم افزارهای لایتنر مرور کنید. موفق باشین.
    اگر آهسته از بال اين دره‌ی برهنه بر پنجه‌ی پا بگذريم،
    می‌بينی که همه‌ی چکاوک‌ها با دو چشم بسته می‌خوانند،
    پس بی‌جهت به هر شب تاريک شک مکن!
    گاه با پلک بسته هم می‌توان از پل به چشمه رسيد. س.ع صالحی

Junior Member

سلام دوستان چه طوری فلشکارت های نرم افزار jMemorize درست کنم و به ان اضافه کنم لطفا راهنمایی کنید ممنون

Junior Member

با سلام. میشه لطف کنید منو راهنمایی کنید که:

1) آیا در نرم افزار انکی باید کلمه ها رو تک به تک وارد کرد یا میشه با اکسل اونارو نوشت و بعد اینپورتشون کرد؟

2) در این نرم افزار کدام یک را میتوان مشخص نمود:
    تعداد کلمات وارد شونده جدید در هر روز،
    یا کل زمان پرسش و پاسخ در یک روز،
    و یا تعداد کلماتی که در هر روز باید پرسیده شود؟

با تشکر!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    دامپزشکی دانشگاه تهران

سلام
    فلش کارتا حرف نداشتن ممنون واقعا
    نرم افزاری هست که من بتونم فلش کارت بسازم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)