نمایش نتایج: از شماره 1 تا 9 , از مجموع 9

موضوع: آیا بعد از قبوله پذیرشه یه دانشگاه میشه اونو decline کرد؟

پیش فرض آیا بعد از قبوله پذیرشه یه دانشگاه میشه اونو decline کرد؟

پذیرشه من تو یه دانشگاه (Buffalo) اومده اما گفتن اول باید پذیرشو قبول کنی بعد ببینن میتونن TA/RA بدن یا نه
    حالا با توجه به اینکه هنوز جوابه خیلی دانشگاه ها نیومده اگه من اینو قبول کنم بعد میشه decline کرد؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آیا بعد از قبوله پذیرشه یه دانشگاه میشه اونو decline کرد؟

بشون واقعیت را بگو -- بگو که من چند جا اپلای کردم ولی شما در صدر هستید. همچنین بگو که من برای گرفتن ویزا نیاز به فاند کامل دارم. ;D

دوباره که ایمیل زدم گفتن حداقل باید یک ترم اینجا باشی تا بورس بدیم انگار بورس گرفتن برا فوق کاره حضرته فیله :-\

اما سواله من هنوز پا برجاس میشه بچه هایه با تجربه لطفا بگین بعده confirm acceptance میشه اونو decline کرد یا نه؟

کتبی که نمیشه قبول کنی ,امضا کنی من یک دانشگاها با تلفن نگه داشتم تا جواب بعدی بیاد البته تلفنا یکی دیگه زد چون خودم نمیشد .میشه پشت تلفن یکی دیگه بگه که شما علاقمندید به offer شم

بعضی دانشگاها فرصت هم میدهنداگه بخوای .اینکه بهت گفته ترم بعد پس منتظر بقیه بمون و اینم رد نکن مرتب باهاشون در ارتباط باش
    The truth of my life:I`m only looking for you

Junior Member

یه دانشگاهی برا من admission letter فرستاده و قراره اگه جواب بدم و خواستم با express پست I20 رو بفرسته. ولی جاهای دیگه ای هم apply کردم که ممکنه پذیرش بگیرم. اگه اینو معطل کنم و جواب ندم با پست معمولی می فرستن که تا may20 که وقت سفارتمه نمی رسه. اگه الان از اینها I20 بگیرم می تونم بعدا decline کنم؟

بله. پذیرش دیگت که اومد یه نامه میزنی به دانشگاه و می گی که نمی تونی بیای.
    بنظر من اگه برات DHL کنن نهایتا 5 روزه میرسه. در ضمن ی تونی ازاین دانشگاهایی که مد نظرت هست بپرسی کی نتایج رو اعلام می کنن و شرایطت رو براشون توضیح بدی . تا بالاخره 20 می معلوم بشه که با i20 کدوم دانشگاه می خوای برای سفارت.

ببين تا وقتی I20 براتون صادر نشده فکر می کنم بشه معطل کرد ولی فکر می کنم وقتی I20 يک دانشگاه براتون بياد و شما SEVIS رو با اطلاعات اون دانشگاه پر کنيد و بپردازيد ديگه تا يک ترم بعد نميشه عوض کرد.... البته من اطلاعاتم مال 3 سال پيشه که US پذيرش گرفته بودم ولی حتماً دقت کنيد و قبل از اين کار اطلاعات کافی کسب کنيد.
    در ضمن ساده ترين راهی که می تونيد انتخاب کنيد اينه که به دانشگاه email بزنيد و بگيد که کمی به شما وقت بدهند تا تصميم بگيريد... اين کار معمول است و معمولاً با شما راه میان.

Junior Member

سلام
    من تازه عضو شدم!!!!
    من دانشجو ارشد مکانیکم
    تا 2 ماه دیگه فارق التحصیل میشم
    ولی به دلایل شخصی دوباره می خوام برای فوق اقدام کنم البته یه گرایش دیگه مکانیک!!!!!
    مشکل سربازی هم دارم!!!!
    آیا میتونم یه دانشگاه پذیرش دکترا بگیرم برای خروج از کشور
    همزمان هم برای ارشد پذیرش بگیرم که رفتم اونجا ارشدمو بخونم!!!!!!!!
    اونجا مشکلی پیدا نمیکنم واسه ویزام؟؟!!!!!
    I20 چی میشه؟؟؟
    فکر میکنم وزارت علوم فرم I20 دکترامو نشون بدم واسه خروج از کشور
    اما با I20 فوقم برم واسه ویزا گرفتن
    میشه؟؟؟؟؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    University of Bremen-Information and Automation engineering

سلام دوستان. من لیسانس برق از دانشگاه شیرازم. واسه ترم بهار امسال (april2011) از دانشگاه bremen المان برای فوق پذیرش گرفتم. توی این مدت میخوام واسه ترم پاییز 2011 واسه دانشگاههای آمریکا هم اپلای کنم. میخوام بدونم اگه برم المان و اونجا از دانشگاههای امریکا واسم پذیرش بیاد میتونم از المان برم امریکا و مشکلی پیش نمیاد؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)