صفحه 236 از 258 نخستنخست ... 136186226227228229230231232233234235236237238239240241242243244245246 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,351 تا 2,360 , از مجموع 2576

موضوع: پرسش های خاص در مورد ویزای F1 (مواردی که تاپیک جداگانه ندارند)

ApplyAbroad Hero

پیش فرض پاسخ : پرسش های خاص در مورد ویزای F1 (مواردی که تاپیک جداگانه ندارند)

نقل قول نوشته اصلی توسط rashidiranjbar نمایش پست ها
    دوستان سلام.
    من یک سوالی داشتم در مورد بحث ویزا تحصیلی آمریکا. من اگر برای fall 2018 الان با یک ادمیشن برم سفارت و احیانا ویزام ریجکت بشه، می تونم چند ماه دیگه با یک ادمیشن دیگه دوباره برای fall 2018 برم سفارت؟
    سلام. هنوز زمان اپلای fall2018 هم نرسیده چه برسه به اعلام نتایج! ولی اصولا میتونید به نظرم. بله

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد

2 سوال از دوستان:
    1- بصورت میانگین برای دانشجویان ایرانی چقدر طول می کشه تا بعد از مصاحبه ویزاشون صادر بشه؟
    2- بعد از تاریخ صدور ویزا چقدر فرصت داریم تا وارد خاک آمریکا بشیم؟
    ممنون

Junior Member ali_konkoori آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک

سلام و وقت بخیر خدمت دوستان عزیر
    امیدوارم سوالم رو در تاپیک درست مطرح میکنم اگر خیر پوزش.
    من میخوام برای ترمی که شروعش January 2019 هست (فکر کنم Spring) برای مستر مهندسی مکانیک چند دانشگاه آمریکا اقدام کنم و درسم در مقطع لیسانس این ترم تمام شد. با توجه با اینکه من الان دانشجو نیستم و تا آن تاریخ حدود یک سال زمان هست، آیا این گپ تحصیلی از نظر سفارت مشکل ساز حساب میشه؟ و اگر بله چطور این گپ رو پر بکنم؟ نمره TOEFL رو اکتبر سال گذشته گرفتم ولی هنوز در امتحان GRE شرکت نکرده ام. به نظر شما دوستان مطالعه برای GRE دلیل خوبی برای پر کردن این گپ هست یا بهتر است سابقه کاری (مرتبط یا غیر مرتبط) هم داشته باشم؟ برنامه دارم حدود یک ماه قبل از ددلاین ها GRE رو شرکت کنم که میشه حدود May or June امسال.
    پیشاپیش از لطف شما عزیزان سپاسگزارم

سلام دوستان ببخشید یه سوال در مورد ویزا برای آمریکا داشتم، اینکه من الان سربازم و تا چند ماه دیگه سربازیم تموم میشه و ارشد دارم...آیا میتونم برای ارشد مجدد برای آمریکا اقدام کنم؟مشکل ویزا نمیخورم؟ و اینکه سنم رفته بالا چی؟

ممنون میشم جوابم بدین، خیلی ممنون ازتون.

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hosseinnnnnnnn نمایش پست ها
    سلام دوستان ببخشید یه سوال در مورد ویزا برای آمریکا داشتم، اینکه من الان سربازم و تا چند ماه دیگه سربازیم تموم میشه و ارشد دارم...آیا میتونم برای ارشد مجدد برای آمریکا اقدام کنم؟مشکل ویزا نمیخورم؟ و اینکه سنم رفته بالا چی؟

ممنون میشم جوابم بدین، خیلی ممنون ازتون.
    به رشته و رزومه و research plan یعنی اینکه قراره چیکار کنید بستگی داره. البته اگر موارد حساس نفت و گاز و .. نباشه و مصاحبه خوبی داشته باشید٬‌مشکلی ندارید. حالا چرا برای direct phd اقدام نمی کنید. میتونید کانادا هم اپلای کنید واسه اطمینان. ویزا به سن شما ربطی نداره
    امضا نامرئی

نقل قول نوشته اصلی توسط candid نمایش پست ها
    به رشته و رزومه و research plan یعنی اینکه قراره چیکار کنید بستگی داره. البته اگر موارد حساس نفت و گاز و .. نباشه و مصاحبه خوبی داشته باشید٬‌مشکلی ندارید. حالا چرا برای direct phd اقدام نمی کنید. میتونید کانادا هم اپلای کنید واسه اطمینان. ویزا به سن شما ربطی نداره
    آخه دوستام میگن برای ارشد مجدد اصلا ویزا آمریکا نمیدن آیا حقیقت داره؟
    من رشته ام عمران هست و اصلا کارم نه به نفت ربط داره و نه هیچ چیز دیگه، فقط و فقط علمیه کارم

Junior Member

سلام. رشته من مکانیک هست. من و همسرم دو سال پیش با ویزای دانشجویی سینگل اومدیم آمریکا. 8 ماه پیش صاحب فرزند شدیم. خانمم میخواد برگرده ایران و مجددا برای ویزای f2 از ارمنستان اقدام کنه. من سه تا سوال داشتم.

1- الان وضعیت ویزای F چطور هست؟؟
    1- آیا داشتن فرزند شهروند آمریکا توی پروسه ویزا تأثیری داره؟؟ کسی تجربه ای برای این کیس داره؟
    2- اینکه توی فرم DS گفته که هزینه های سفر رو کی تأمین میکنه و من خودم رو ذکر کردم. خواستم بدونم bank statement هم باید به نام من باشه یا نه؟

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hosseinnnnnnnn نمایش پست ها
    آخه دوستام میگن برای ارشد مجدد اصلا ویزا آمریکا نمیدن آیا حقیقت داره؟
    من رشته ام عمران هست و اصلا کارم نه به نفت ربط داره و نه هیچ چیز دیگه، فقط و فقط علمیه کارم
    اینجا یه مثال هست که گرفته٬ مثال هم هست نگرفته. کیس با کیس فرق داره و کسی نمیتونه به شما بگه میگیری یا نمیگیری. تاپیک های مصاحبه سفارت را بخون و خودت را برای مصاحبه و جواب های درست و منطقی آماده کن.
    در ضمن مستر دوم و دکتری دوم دیگه داره عادی میشه از کشورهای ایران و امریکای جنوبی تعدادشون روز به روز بیشتر میشه. تو دانشگاه ما هم یک ایرانی دکتری دوم هست.
    شما همچنین میتونی برای دکتری اقدام کنی ولی با مستر تمومش کنی٬ از این موارد هم هست.
    امضا نامرئی

Junior Member

درود دوستان، کسی میدونه به طور کلی شانس گرفتن ویزای F1 مجدد (برای کسانی که ویزای سینگل دارند) در صورت خروج از آمریکا چقدره؟ آماری کسی داره؟ چقدر شانسیه و ریسکیه؟

دوستان سلام، کسی می دونه که اگه کمتر از سه روز به تاریخ مصاحبه ویزا باقی مونده باشه، چه جوری میشه وقت مصاحبه ویزا رو تغییر داد؟ آیا حتی اگه بیشتر از سه روز وقت باقی مونده باشه گزینه ای برای تغییر وقت هست توی اکانتمون؟ اگه کلا همچین گزینه ای نیست باید چی کار کرد. ممنون میشم اگه زودتر به من جواب بدبد.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)