صفحه 256 از 258 نخستنخست ... 156206246247248249250251252253254255256257258 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,551 تا 2,560 , از مجموع 2576

موضوع: پرسش های خاص در مورد ویزای F1 (مواردی که تاپیک جداگانه ندارند)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پرسش های خاص در مورد ویزای F1 (مواردی که تاپیک جداگانه ندارند)

نقل قول نوشته اصلی توسط Shahin_mns نمایش پست ها
    سلام دوستان
    میخواستم بدونم از وضیعت سفارت خبر دارین که ایا ویزا تحصیلی الان صادر میکنه یا خیر؟ یا اصلا باز هستن؟
    فکر کنم چون صدور ویزا تیاز به مصاحبه حضوری و در نتیجه فیکس کردن قرار داره و الان امکانش نیست ، برنامه اپلای برای ویزا هنوز معلق هست، هر چند خودم هم هنوز نمیدونم که چه سفارتی رو باید اپلای کنم!

Junior Member

سلام، دوستان با تجربه یا کسانی که در حال اقدام برای ویزا هستند، لطفا اگر میدونید جواب بدید ثواب داره به خداضمنا من کیسم متفاوته و قابل رقابت با کسی هم نیستم .در بخشی از فروم تاپیکی با عنوان توصیه برای انتخاب سفارت مناسب برای ویزای دانشجویی مطرح شده و یه اطلاعات کلی درباره سفارتها و حتی آفیسرها داده شدهاند.در واقع مثل یک ویکی پدیا برای هر سفارت متنی نوشته شده. با توجه به اینکه اطلاعات آپدیت نشده خواستم بدونم الان هم میشه به اون اطلاعات استناد کرد؟ مثلا به سفارت ایکس با آفیسر بد قلقش نریم یا هر چی. می خوام بدونم تا به امروز تغییراتی حداقل در داخل خود سفارتها و نحوه ویزا صادر کردنشون شده ؟ اگر آره کجا اطلاعات حداقل ۲۰۱۹ و‌آپدیت هست؟

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط elhamghr نمایش پست ها
    سلام، دوستان با تجربه یا کسانی که در حال اقدام برای ویزا هستند، لطفا اگر میدونید جواب بدید ثواب داره به خدا������ضمنا من کیسم متفاوته و قابل رقابت با کسی هم نیستم ������.در بخشی از فروم تاپیکی با عنوان توصیه برای انتخاب سفارت مناسب برای ویزای دانشجویی مطرح شده و یه اطلاعات کلی درباره سفارتها و حتی آفیسرها داده شدهاند.در واقع مثل یک ویکی پدیا برای هر سفارت متنی نوشته شده. با توجه به اینکه اطلاعات آپدیت نشده خواستم بدونم الان هم میشه به اون اطلاعات استناد کرد؟ مثلا به سفارت ایکس با آفیسر بد قلقش نریم یا هر چی. می خوام بدونم تا به امروز تغییراتی حداقل در داخل خود سفارتها و نحوه ویزا صادر کردنشون شده ؟ اگر آره کجا اطلاعات حداقل ۲۰۱۹ و‌آپدیت هست؟

اون موقع کاربرها تجربیات مصاحبه را مینوشتن٬ بر طبق اون کاربری به اسم Heisenberg7 دقیق اطلاعات را آنالیز میکرد و تو فروم مینوشت. الان وقتی نمیان تجربیات مصاحبه را بگن و کاربر فعالی هم نیست پس اطلاعات اپدیتی هم نیست. میگن تو تلگرام اطلاعات را میذارن نمیدونم چه کانالی.

شما اگه رشته تون حساس نیست فرقی نمیکنه کجا برید.
    امضا نامرئی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط candid نمایش پست ها
    اون موقع کاربرها تجربیات مصاحبه را مینوشتن٬ بر طبق اون کاربری به اسم Heisenberg7 دقیق اطلاعات را آنالیز میکرد و تو فروم مینوشت. الان وقتی نمیان تجربیات مصاحبه را بگن و کاربر فعالی هم نیست پس اطلاعات اپدیتی هم نیست. میگن تو تلگرام اطلاعات را میذارن نمیدونم چه کانالی.

شما اگه رشته تون حساس نیست فرقی نمیکنه کجا برید.
    ممنون از پاسخگویی. بله اون قسمت از فروم که تجربیات بود رو دیدم اما تصورم به این بود که میشه به قسمت ویکی پدیاش هم استناد کرد. در گروه تلگرام هم من بلافاصله پیام میذاشتم حتی برای کسانی که علنا ذکر میکردند وقت سفارت دارن و دنبال بی اس بودند اما جوابی دریافت نمیکردم!پس با توجه به اینکه رشته های مورد پذیرشم اصلا حساس نیستند ، آیا به نظر شما باز به خاطر گپ تحصیلی یا سلف فاند بودن ، در انتخاب سفارت دستم باز هست ؟

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط elhamghr نمایش پست ها
    ممنون از پاسخگویی. بله اون قسمت از فروم که تجربیات بود رو دیدم اما تصورم به این بود که میشه به قسمت ویکی پدیاش هم استناد کرد. در گروه تلگرام هم من بلافاصله پیام میذاشتم حتی برای کسانی که علنا ذکر میکردند وقت سفارت دارن و دنبال بی اس بودند اما جوابی دریافت نمیکردم!پس با توجه به اینکه رشته های مورد پذیرشم اصلا حساس نیستند ، آیا به نظر شما باز به خاطر گپ تحصیلی یا سلف فاند بودن ، در انتخاب سفارت دستم باز هست ؟
    من چند تا تجربه آخر رو خوندم‌٬ شاید برای شما ایروان مناسب تر باشه. بازم خودتون بخونید و تصمیم بگیرید.
    امضا نامرئی

Junior Member

با سلام

میخواستم بدونم امکان داره الان سفارتها وقت مناسبی بدن که بتونم برای ترم پاییز ویزام بگیرم؟

همچنین میخواستم از دوستانی که 160 دلار ویزا پرداخت کردن خواهش کنم که اگر براشون مقدوره اطلاعاتی از وقت های باز(دبی آنکارا ایروان) اینجا پست کنن.

ممنونم

سلام!
    دوستان من تقریبا تمام فورومهای سایت رو زیر و رو کردم ولی جواب این سوال رو پیدا نکردم. ممنون میشم اگر دوستان بتونن کمکی بکنن

برای کسی که خدمت سربازی رو در س... بوده، احتمال گرفتن ویزا در صورت اوکی بودن بقیه موارد چقدر هست؟ و چقدر احتمال داره به بند کذایی 306 بخوره؟

یا در واقع، آیا شما کسی رو میشناسید با داشتن سربازی مذکور، تونسته باشه ویزاشو هم بگیره؟ (بدون دروغ گفتن و جعل و از این حرفا!)

Junior Member

سلام
    دوستان آیا برای ویزای undergraduate اصولا ارا‌ئه پیشنهاد شغلی و یا اسناد مالکیت به عنوان مدارک social tie منطقی هست؟
    البته من ۲۵ ساله هستم و برای ليسانس دوم در رشته اقتصاد میرم.
    ممنون

دوستان سفارت آمریکا به چه مدارکی از دانشگاه دسترسی داره؟ آیا غیر از Personal Statement به توضیحات اضافی هم دسترسی داره؟ اصلا دسترسی داره؟
    دوستانی که تجربه دارید لطفا راهنمای بفرمایید که آیا سفارت درباره مدارک شما که به دانشگاه داده بودید اطلاع داشت؟

یکی به من گفته درباره وضعیت مالی ضعیف ننویس چون مدارکو سفارت هم می بینه اونوقت ولو با فول فاند ردت می کنن چون میگن قصدت موندنه، اونها خودشون میدونن ایرانیا میمونن اکثرا ولی نباید بهانه ای دست شون بدی. نمیدونم این حرف تا چه حد درسته.

درحالیکه خود دانشگاه نوشته اگز از نطر شرایط مالی و سخت نیاز به توضیح هست بنویسید

یک راه دیگه ای که به ذهنم رسیده اینه که درصورت قبولی و بعدش درباره نیاز به فول فاند مذاکره کنم و در مدارک چیزی ننویسم

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید عزیزان
    سطح هر جامعه نتیجه کیفیت پیش دبستانی و دبستان آن است ...

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط fal نمایش پست ها
    دوستان سفارت آمریکا به چه مدارکی از دانشگاه دسترسی داره؟ آیا غیر از Personal Statement به توضیحات اضافی هم دسترسی داره؟ اصلا دسترسی داره؟
    دوستانی که تجربه دارید لطفا راهنمای بفرمایید که آیا سفارت درباره مدارک شما که به دانشگاه داده بودید اطلاع داشت؟

یکی به من گفته درباره وضعیت مالی ضعیف ننویس چون مدارکو سفارت هم می بینه اونوقت ولو با فول فاند ردت می کنن چون میگن قصدت موندنه، اونها خودشون میدونن ایرانیا میمونن اکثرا ولی نباید بهانه ای دست شون بدی. نمیدونم این حرف تا چه حد درسته.

درحالیکه خود دانشگاه نوشته اگز از نطر شرایط مالی و سخت نیاز به توضیح هست بنویسید

یک راه دیگه ای که به ذهنم رسیده اینه که درصورت قبولی و بعدش درباره نیاز به فول فاند مذاکره کنم و در مدارک چیزی ننویسم

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید عزیزان
    سفارت آمریکا به چه مدارکی از دانشگاه دسترسی

این سوال رو باید ار وزارت خارجه امریکا پرسید.
    در نهایت تجربه ثابت کرده فرد هر کاری که خودش فکر میکنه درسته انجام میده.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)