صفحه 151 از 258 نخستنخست ... 51101141142143144145146147148149150151152153154155156157158159160161201251 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,501 تا 1,510 , از مجموع 2576

موضوع: پرسش های خاص در مورد ویزای F1 (مواردی که تاپیک جداگانه ندارند)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پرسش های خاص در مورد ویزای F1 (مواردی که تاپیک جداگانه ندارند)

سلام
    من برای مصاحبه رفتم و پذیرفته شدم درجا منتها نمیتونستم دبی بمونم و برگشتم 3-4 روز پیش و میخوام پاسپورتم رو با این تورا بفرستم سفارت باز، تا کی وقت دارم که بفرستم پاسپورتمو؟ هیچ جا ندیدم و بعد ازاین که گرفتم ویزامو تا کی وقت دارم پیک آپ کنم؟
    ممنون میشم جواب بدین....

Senior Member

ایا مرتبط بودن رشته لیسانس با رشته ای که میخوام بخونم برای مستر در امریکا در پروسه ویزا مهمه؟؟

Junior Member

سلام بچه ها

یه سوال فنی. آیا حتما باید I-20 توسط سفارت مهر و امضا بشه؟
    من ویزا پیک آپ کردم اما نامه های I-20 ندادم. مشکلی موقع ورود پیش نمیاد؟

شدیدا استرس گرفتم سر این موضوع!

Member gigalover آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD, Iowa University, Electrical Engineering

با سلام

یه سوال. من کلیر شدم، تا 4 دسامبر اعتبار کلیرنس هست. حالا فرض کنید من 1 دسامبر برم برای پیک آپ ویزا... ویزا رو هم همون روز بزنه...تا چند روز فرصت دارم وارد خاک آمریکا بشم؟
    برای من 2 سال و نیم طول کشید تا این پروسه ی اپلای نتیجه بده (اونجایی بیام که دلم میخواد، نه هر جایی)!پس تو هم میتونی، فقط نباید وسط راه کم بیاری. یادتم باشه که ارزش داره که آدم هرچقدر میتونه تلاششو بکنه. اینورا یه دنیای دیگه است! بعله! اینجوریا.

Junior Member wednesdaynight آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Tehran

سلام دوستان
    راستش داستانی که من دارم رو کمتر کسی داره. برای همین راهنمایی کسانی که تجربه زیادی دارن خیلی برام مهمه.
    اگه در نتایج پذیرش fall 2013 جستجو کنید میبینید که من از چند تا دانشگاه از جمله NYU و Drexel University و ... در مقطع کارشناسی ارشد رشته ی عمران-محیط زیست پذیرش داشتم ولی متاسفانه چون که رشته ی مهندسی نفت تحریم شد و من هم ارشد و هم لیسانسم رو در رشته مهندسی نفت خونده بودم، گیر افتادم و طبق بند 501 ریجکت شدم. متاسفانه. به هرحال، موضوع این بود که اون موقع ها من قصد ازدواج داشتم و از قضا نامزدم هم در آمریکا زندگی میکرد و گرین کارت داشت. اون موقع قصدم این بود که با ویزای دانشجویی برم آمریکا و بعد تشکیل پرونده ی مهاجرتی بدم و گرین کارتم رو بگیرم. اما سرنوشت مورد انتظارم تغییر کرد و ما الان ازدواج کردیم و چندین ماه هست که پرونده مهاجرتی داریم و اگه خدا بخواد تقریباً تا سال دیگه گرین کارتم رو میگیرم. این یعنی این که من دیگه نمیتونم برای ویزای F1 درخواست بدم. یعنی اصلاً نمیتونم و نباید درخواست فرم I-20 بدم. اما میتونم به عنوان Domestic Student اپلای کنم. با این اوصاف چند تا سوال برام پیش اومده.
    اول اینکه اصلاً میتونم به عنوان Domestic Student اپلای کنم یا نه؟ (کسی مورد مشابه سراغ داره؟؟؟)
    دوم اینکه به عنوان Domestic Student آیا شانسم برای گرفتن پذیرش و گرفتن فاند (به صورت جداگانه) نسبت به گذشته تغییری میکنه؟ آیا دانشگاه ها سهمیه ی مشخصی برای International Students و Domestic Students دارن یا نه؟
    سوم اینکه در رزومه ام قبلاً (Citizenship (Nationality رو نوشته بودم "(Iran)Iranian" . اما حالا یکم گیج میزنم خودم. تصمیم گرفتم ننویسم اصلاً. نظر دیگه ای هست آیـــــــا ؟؟؟
    چهارم اینکه در قسمت Achievements یا HONORS آیا بهتر نیست که پذیرش هایی رو که داشتم رو بنویسم؟ آیا تاثیر مثبتی روی ذهن اساتید نمیداره این مساله که من قبلا پذیرش داشتم(شخصاً فکر میکنم بهتره که بنویسم). و اگر بهتره بنویسم چطوری اینا رو بنویسم؟؟؟؟
    پنجم اینکه من November 2011 امتحان GRE دادم. آیا هنوز اعتبار داره؟

پیشاپیش ممنونم از راهنمایی هاتون.
    همه چیز که درس و مقش نیست. یکم هم زندگی کنیم.

Junior Member

سلام
    من از تاریخ I20گذشته هنوز کلیر نشدم. احتمال زیاد fund از دست میدم. از یک دانشگاه دگه فاند دارم اگه بخوام برم اونجا دوباره باید interview داد وهمه داستان از اول هستش؟
    ممنون

با سلام

من یک ویزایی مالتیپل دانشجویی دارم که 21 جولای صادر شده. به علت بیماری ناگهانی پدرم نتونستم برای ترم پاییز برم و ترم دیفر کردم بهار. می خام بدونم این ویزایی من کی باطل میشه و برای ترم جدید باید برم کی برای مصاحبه صفارت. کلیرنس من تاریخ دریافتش 12 جولای هست. آیا شانس ویزا دارم باز؟

متشکرم

سلام دوستان

من 4 ترمه درس ارشدمو تموم کردم و برای پاییز 2014 هم از آمریکا اوکی و ویزا رو گرفتم ولی تا فارغ التحصیل بشم، انقدر زمان برد که دیگه مهلت ورود به آمریکا و ثبت نامم تو دانشگاه برای دکترا گذشته بود. حالا از استادم خواستم که ادمیشن منو یه ترم دیفر کنه. اونم قبول کرده. وقتی با بعضیا حرف می زدم، گفتن برای تمدید تاریخ ویزات خودتم باید بری سفارت.

حالا می خواستم ببینم پروسه درخواست تمدید زمان ویزا چطوریه؟ چه مدارکی می خوان.

ممنون از توجهتون.

Member apache آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Software Engineering - University of Houston

سلام
    یک سوال کلی داشتم،
    به نظرتون اگر من یک پرونده در حال پروسس در سفارت نیوزیلند داشته باشم و واسه آمریکا هم اقدام کنم به مشکل می خورم ؟ یعنی اینها با هم در ارتباط هستند و اصلا اگه بفهمند مشکل ساز خواهد شد ؟

سلام بر شما دوستان عزیز

می خواستم ازتون بپرسم که، استاد ها ایا متوجه می شوند که کسی مصاحبه ویزا کرده است یا نه ؟ یعنی اگر بگیم که مصاحبه کردیم ولی در واقعیت این طور نباشه و یا بر عکس، ایا استاد متوجه این موضوع می شوند؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)