صفحه 235 از 258 نخستنخست ... 135185225226227228229230231232233234235236237238239240241242243244245 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,341 تا 2,350 , از مجموع 2576

موضوع: پرسش های خاص در مورد ویزای F1 (مواردی که تاپیک جداگانه ندارند)

ApplyAbroad Guru smonabav آواتار ها

پیش فرض پاسخ : پرسش های خاص در مورد ویزای F1 (مواردی که تاپیک جداگ

نقل قول نوشته اصلی توسط mostafa_s نمایش پست ها
    برای اخذ ویزای f1 و f2 آزمایش های پزشکی هم لازم هست؟
    برای ویزا آزمایش پزشکی لازم نیست، ولی دانشگاه ها معمولا یکسری واکسن رو میخوان که زده باشید، این واکسن ها رو توی ایران بزنید هزینه هاش خیلی کمتر از امریکاست
    لطفا از پرسیدن سوالاتی که قابل طرح در فروم هستند به صورت پیام خصوصی خودداری کنید.

لطفا قبل از طرح سوال، از قابلیتی که فروم در اختیار شما گذاشته و اسمش "جـسـتـجـو" است، استفاده نمائید!!
    اهــدای سلول بنیادی - اهـــدای عضو - محک

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پرسش های خاص در مورد ویزای F1 (مواردی که تاپیک جداگانه ندارند)

سلام.
    دوستان الان وضعیت اخذ ویزای دانشجویی از آمریکا به چه صورتیه؟
    با این ممنوعیتی که برای شش کشور اتفاق افتاده الان میشه اپلای کرد؟

Member
    رشته و دانشگاه
    The University Of Alabama

بله قربان دارم میان خوبم یان

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    civil engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط takhteshasi نمایش پست ها
    سلام ، من فاميلمون قراره از يه دانشگاهي تو امريكا برام پذيرش بگيره ، خودشون كسي هستن كه پذيرش ميدن تو دانشگاه و قراره من برم پيششون زندگي كنم و خودش هزينه ي دانشگاه و خرج و مخارج زندگي منو بده اونجا و با خودشون زندگي كنم. بهم ويزا ميدن آيا ؟ مي ارزه اقدام كنم؟ چه نوع ويزايي ميتونم بگيرم؟
    بله، صدور ویزاهای دانشجویی شرایط عادی سابق خودش را پیدا کرده است. البته خوش به حالتون.

دوست عزیز ینی ویزا های F1 به روال عادی خودش برگشته ؟ حتی اگر این ویزا برای COURSE زبان انگلیسی از یک دانشگاه باشه؟
    چون خود من که متن قانون اجرایی رو میخوندم به صراحت مثال زده بود که معافیت از قانون اجرایی برای دانشجویانی که میخواهند در دانشگاه های آمریکایی تحصیل کنند , برقرار میشه

نقل قول نوشته اصلی توسط hadicross نمایش پست ها
    بله، صدور ویزاهای دانشجویی شرایط عادی سابق خودش را پیدا کرده است. البته خوش به حالتون.

سلام من این فرومو الان دیدم. میخوام سوالمو اینجا هم بزارم.

من سال پیش با ویزای اف 1 و سینگل برای دکترا اومدم امریکا. این ترم مستر اوت کردم و میخام دفاع کنم و یه جا هم احتمال پذیرش دارم برای بهار.
    سوالم اینه که چقدر احتمال داره بتونم ویزا بگیرم یه ماهه اگه دسامبر برم ایران و بخوام شروع ترم برای دکترا تویه دانشگاه جدید برگردم؟
    ویزامو از انکارا گرفته بودم سال پیش. رشته م حساس نیست.. سه ماه کلیرنسم طول کشیده بود..
    کشوری که میرم مهمه جز اون جندتا کشور امارات و ترکیه و .. باشه؟ میشه رفت کانادا یا جای دیگه؟؟
    ممنونم.

Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی, مهندسی نرم افزار

این سوالو تو تاپیک مخصوص خودش "بالاترین زمان کلیرنس" هم گذاشتم ولی انقدر خلوت بود مطمئن نیستم جواب بگیرم.

خب یه سوال!!
    اگه ویزا تا شروع ترم نیاد، چی؟؟
    تو حالت کلی پیشنهاد میکنید چه مدت قبل شروع ترم بریم برای ویزا

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    civil engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط fiftycent021 نمایش پست ها
    دوست عزیز ینی ویزا های F1 به روال عادی خودش برگشته ؟ حتی اگر این ویزا برای COURSE زبان انگلیسی از یک دانشگاه باشه؟
    چون خود من که متن قانون اجرایی رو میخوندم به صراحت مثال زده بود که معافیت از قانون اجرایی برای دانشجویانی که میخواهند در دانشگاه های آمریکایی تحصیل کنند , برقرار میشه
    سلام،

صدور ویزای دانشجویی F1، از نظر قانونی به روال سابق برگشته (محدودیت ویژه ای برای اتباع ایران وجود ندارد) ولی خوب همیشه تقاضاهای ویزا، مورد به مورد بررسی می شوند.

موفق باشید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    civil engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط ElittA نمایش پست ها
    این سوالو تو تاپیک مخصوص خودش "بالاترین زمان کلیرنس" هم گذاشتم ولی انقدر خلوت بود مطمئن نیستم جواب بگیرم.

خب یه سوال!!
    اگه ویزا تا شروع ترم نیاد، چی؟؟
    تو حالت کلی پیشنهاد میکنید چه مدت قبل شروع ترم بریم برای ویزا
    سلام،

اگر احتمال می دهید که ویزایتان تا شروع ترم نیاید می توانید از دانشگاهتان درخواست صدور late arrival بدهید. با این فرم می توانید تا مدت محدودی بعد از شروع کلاس ها نیز ترمتان را شروع کنید. اگر قرار مصاحبه تان خیلی زیاد به تاریخ شروع ترم نزدیک باشد شاید خود آفیسر از شما late arrival بخواهد. به هر حال شخصاً پیشنهاد می کنم از چند ماه قبل تر وقت مصاحبه بگیرید و وقتتان هم حداقل یک ماه تا شروع ترم فاصله داشته باشد.

موفق باشید.

دوستان سلام.
    من یک سوالی داشتم در مورد بحث ویزا تحصیلی آمریکا. من اگر برای fall 2018 الان با یک ادمیشن برم سفارت و احیانا ویزام ریجکت بشه، می تونم چند ماه دیگه با یک ادمیشن دیگه دوباره برای fall 2018 برم سفارت؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)