صفحه 149 از 258 نخستنخست ... 4999139140141142143144145146147148149150151152153154155156157158159199249 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,481 تا 1,490 , از مجموع 2576

موضوع: پرسش های خاص در مورد ویزای F1 (مواردی که تاپیک جداگانه ندارند)

ApplyAbroad Superstar amir110 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : پرسش های خاص در مورد ویزای F1 (مواردی که تاپیک جداگانه ندارند)

نقل قول نوشته اصلی توسط Mohsen_Aus نمایش پست ها
    سلام دوستان،

من دکترام رو تا چند ماه دیگه تموم میکنم (در استرالیا) و یک پیشنهاد PostDoc از یکی از دانشگاههای آمریکا دارم.
    یکی از دوستام میگه: اگه برای PostDoc وارد آمریکا بشی، پس از اتمام نمیتونی تا جدود 2 سال برای هیچ ویزایی در آمریکا اپلای کنی و بایستی اونجا رو ترک کنی!!
    لطفا راهنمایی کنید اگه اطلاعات مفیدی دارید.
    مرسی
    نه چینین چیزی صحت نداره.
    هر چی اینجا می نویسم نظر شخصیه و قابل تعمیم نیست

نقل قول نوشته اصلی توسط amir110 نمایش پست ها
    شما با آی 20 جدید اگر بری پیکاپ مشکلی نخواهی داشت،در غیر اینصورت شاید مصاحبه مجدد بخوری.
    شما از زمانی که کلیر میشی اگر سینگل باشه ویزاتون90 روز و اگر مالتی باشه 120 روز فرصت پیک آپ دارین.بعد از پیک آپ شما حداقل در فاصله 30 روز مونده به تاریخ ای 20 اجازه ورود به امریکا رو داری.
    فکر کنم اشتباهی در پاسخ شماست با توجه به مطالب سایت. از زمانی که کلیر میشن سفارت میگه چقدر زمان دارن برا پیک اپ. معمولا 120 روز از زمانی که اعلام می کنن کلیرنس رو . برا پیک اپ وقته. منتها ظاهرا سفارت دوبی 90 روزه گاهی فرصت میده برا پیک اپ. از زمانی که ویزا صادر میشه اونوقت ویزای سینگل رو 90 دوز ار تاریخ صدور . مالتی رو 120 روز از زمان صدور باید وارد بشین که نباید 30 روز هم زودتر از شروع ترم باشه. اگه اشتباه میگم دوستان اصلاح کنند لطفا.

نه چینین چیزی صحت نداره.
    بله در شرایطی اگه نوع ویزای شما Jباشه، با شرایط خاص همچین چیزی صحت داره. اصولا این ویزا برای فرصت مطالعاتی هست.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Mohsen_Aus نمایش پست ها
    سلام دوستان،

من دکترام رو تا چند ماه دیگه تموم میکنم (در استرالیا) و یک پیشنهاد PostDoc از یکی از دانشگاههای آمریکا دارم.
    یکی از دوستام میگه: اگه برای PostDoc وارد آمریکا بشی، پس از اتمام نمیتونی تا جدود 2 سال برای هیچ ویزایی در آمریکا اپلای کنی و بایستی اونجا رو ترک کنی!!
    لطفا راهنمایی کنید اگه اطلاعات مفیدی دارید.
    مرسی
    نقل قول نوشته اصلی توسط manhasta نمایش پست ها
    بله در شرایطی اگه نوع ویزای شما Jباشه، با شرایط خاص همچین چیزی صحت داره. اصولا این ویزا برای فرصت مطالعاتی هست.
    سلام دوست عزیز!
    اگر شما برای فرصت مطالعاتی (و یا به احتمال زیاد پست دکترا هم) به امریکا برید، گاهی زیر ویزاتون درج میشه که دارنده این ویزا تا 2 سال پس از اتمام تحصیلاتش تو امریکا اجازه بازگشت به امریکا نداره که باعث میشه اگر شما پیشنهاد کار یا ادامه تحصیل خوبی داشته باشید، اون رو از دست بدید. این قضیه چیز غیر معمولی نیست ولی تا گرفتن ویزاتون مشخص نمیشه.

Member apache آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Software Engineering - University of Houston

سلام دوستان عزیز،
    دو تا سوال داشتم:
    1-اگر همزمان که داریم واسه ویزای آمریکا اقدام می کنیم، واسه یک کشور دیگه مثله New Zealand هم اقدام کرده باشیم و اونجا هم پروندمون در حال بررسی باشه ، مشکلی در قسمت کلیرنس پیش خواهد آمد ؟ یعنی اونها می فهمند که کسی جایه دیگه ای پرونده داره و یا داشته ؟ و آیا این موضوع سئوال میشه در فرم هاشون؟
    2-رنکینگ دانشگاه چقدر اهمیت داره ؟ مثلا اگه دانشگاهی رنکینگش در آمریکا 664 و در دنیا 2000 باشه ؟ مشکل ساز خواهد شد ؟
    ممنون

ApplyAbroad Veteran
    h_solimanineja آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    The University of Melbourne

سلام دوستان
    من به طور جدی نیاز به همفکری شما دارم

من پذیرش دکتری گرفتم همراه فاند و الان نامزد دارم، به دلایلی امکان عقد نداریم هنوز و می خوایم من برا ویزا اقدام کنم و بعد ایشان به من بپیوندند اما مشکل اینجاست که ایشون تو 4 ساله که تو پروسه مهاجرت آمریکاست و نوع مهاجرتشون وابسطه به مادرشونه و باید مجرد بمونن و اگه ازدواج کنن پروسه ملقی می شه، حالا پروسه مهاجرت برای ما مهم نیست، مهم اینه که من با F1برم و عقد کنیم و ایشون برای F2 اقدام کنن به خاطر پرونده مهاجرتشون ریجکت نشن!!! و همچنین آفیسر فک نکنه که داره ازدواج صوری می کنه ...چون فاصلش کمه از ازدواج تا اقدام برا ویزا....ضمنا ویزای من سینگله و من برم و ایشان بمونن اینجا
    ممنون می شم نظرتونو بگید

سلام دوستان
    من و خانومم پارسال ویزای f1 اپلای کردیم و بعد 45 روز ویزامون اومد ولی به دلیل برخی مشکلات نرفتیم برای پیکاپ. بعد 3 ماه هم ویزامون اکسپایر شد. 3 روز قبلش ایمیل زدم گفتم نمیتونم تو این مقطع بیام امریکا.
    حالا امسال هم میخوام اپلای کنم دوباره. میخام بدونم اون نرفتن پارسال برام مشکل ایجاد میکنه یا نه؟؟

ApplyAbroad Superstar amir110 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط milad_ghasemi نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من و خانومم پارسال ویزای f1 اپلای کردیم و بعد 45 روز ویزامون اومد ولی به دلیل برخی مشکلات نرفتیم برای پیکاپ. بعد 3 ماه هم ویزامون اکسپایر شد. 3 روز قبلش ایمیل زدم گفتم نمیتونم تو این مقطع بیام امریکا.
    حالا امسال هم میخوام اپلای کنم دوباره. میخام بدونم اون نرفتن پارسال برام مشکل ایجاد میکنه یا نه؟؟
    شاید نه.چون این شاید نشون بده شما منطقی هستین و زیاد برای رفتن و موندن سر و دست نمیشکنید.
    هر چی اینجا می نویسم نظر شخصیه و قابل تعمیم نیست

شاید نه.چون این شاید نشون بده شما منطقی هستین و زیاد برای رفتن و موندن سر و دست نمیشکنید.
    خوب از یک جهتم شنیدم که اونایی که ویزاشونو قبول نمیکنن در واقع یک نوع بی احترامی به حساب میاد!!! هر چی هم سرچ میکنم تو نت چیزی اشاره نکرده

نقل قول نوشته اصلی توسط milad_ghasemi نمایش پست ها
    خوب از یک جهتم شنیدم که اونایی که ویزاشونو قبول نمیکنن در واقع یک نوع بی احترامی به حساب میاد!!! هر چی هم سرچ میکنم تو نت چیزی اشاره نکرده
    نه عزیزه من بی احترامی کدومه. این حرفا کاملا بی اعتبار هستش. هیچ مشکلی نداره اپلای کنید. با امیر هم موافقم
    از پاسخ به سوال های تکراری معذورم. لطفا پست های قبل رو مطالعه کنید. لطفا سوالاتتون رو در تاپیک مرتبط با موضوع مطرح کنید.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)