صفحه 254 از 258 نخستنخست ... 154204244245246247248249250251252253254255256257258 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,531 تا 2,540 , از مجموع 2576

موضوع: پرسش های خاص در مورد ویزای F1 (مواردی که تاپیک جداگانه ندارند)

پیش فرض پاسخ : پرسش های خاص در مورد ویزای F1 (مواردی که تاپیک جداگانه ندارند)

سلام خسته نباشید. من یه سوال داشتم که ذهنمو مشغول کرده.
    من پنجشنبه دارم میرم کانادا برای مقطع مستر. میخواستم ببینم اگه بعد از اتمام درسم برنگردم کشور و کار کنم (مثلا برای یک سال) و بعد از یک دانشگاه آمریکایی پذیرش بگیرم برای PhD شانس ویزا هست؟ برای این میپرسم چون اون یارو افسره میبینه که طرف کانادا درس خونده برنگشته مملکتش، اینجام بیاد چتر میشه دیگه. و اینکه اگه تا اون موقع وارد دوران غیبت سربازی بشم اینم فک میکنم مشگل ساز شه.
    کلا میارزه ریسکش یا اینه آدم بموه همون کانادا؟

Junior Member

عرض سلام خدمت دوستان. بنده دارای ارشد یک رشته فنی از یکی از دانشگاه های سطح یک تهران هستم. میخواستم بدونم با توجه به سابقه افسردگی شدید و بستری در بیمارستان اعصاب و روان و گرفتن کارت معافی سربازی با این سوابق بیماری آیا برای گرفتن ویزا آمریکا، کانادا، اروپا و استرالیا ممکن است توی مصاحبه ویزا مشکل ایجاد بشه و موفق به گرفتن ویزا نشم؟

ببخشید یه سوالی برای منم پیش اومده ممنون میشم یکی جواب بده
    من دوستم برای فرصت مطالعاتی یک سال امریکا اومد و کارش نشد بمونه و استادش گفت برگرده ایران و برای مقطع دکترا برای سال آینده اقدام کنه. من شنیدم کسایی که با ویزای J میان وقتی برگردن تا دوسال اجازه ورود ندارن (حالا دقیقشو نمیدونم تحت چه شرایطی). الان برای F1 اقدام کنه هم شامل این محرومیت دوساله میشه یا نه؟

Senior Member esf11 آواتار ها

سلام. کسی هست که واسه جی 1 یا اف 1 درخواست کرده باشه اما به دلیل طولانی شدن کلیرنس پروندش رو بسته باشه و بره به یه سفارت جدید و دوباره درخواست داده باشه؟
    ممنونم. من دارم به چنین چیزی فک میکنم ولی اصلا نمیدونم که کاره درستی هست یا نه!

ApplyAbroad Guru Mehrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sociology, MA / Electrical Engineering, BSc

نقل قول نوشته اصلی توسط esf11 نمایش پست ها
    سلام. کسی هست که واسه جی 1 یا اف 1 درخواست کرده باشه اما به دلیل طولانی شدن کلیرنس پروندش رو بسته باشه و بره به یه سفارت جدید و دوباره درخواست داده باشه؟
    ممنونم. من دارم به چنین چیزی فک میکنم ولی اصلا نمیدونم که کاره درستی هست یا نه!
    Salaam

Closing your case and applying at another embassy after 2 months is not a good idea. The new embassy will start the clearance project from scratch. It would be better if you follow up with the embassy who is working on your case currently.
    (and whoever trusts in God, He is sufficient for him ... (65-3 ...
    لطفا پیش از گذاشتن پیام، موضوعهای مرتبط و بخش ویکی رو ببینید. شرمنده، امكان پاسخگويى فورى به سوالها رو ندارم. پاسخ بسیاری سوالها درباره تحصیل در آمریکا رو در پیوست اولین پستم يا تاپيكهاى مرتبط نوشتم.

Junior Member

سلام، من قصد دارم ویزای دانشجویی لهستان بگیرم برای یه دوره 1 ساله و برای سال آینده هم دکترامو در پامریکا سروع کنم، آیا این ویزای لهستان مشکل ساز میشه برای ویزای آمریکا؟

Junior Member

من اکتبر 2018 مصاحبه داشتم، و تا امروز هنوز فرآیند administrative processing ام ادامه داشته. دانشگاه دو بار ورودم رو تمدید کرده، اما دیگه نمیکنه و باید دوباره اپلای کنم. در ضمن دانشگاه بهم گفته که sevis record ام رو هم طبق قوانینشون کنسل کردند، بنابراین بعد از اپلای دوباره، مجبور هستم فرآیند ویزای جدیدی رو شروع کنم.

آیا کسی تجربه مشابهی داشته؟ در چنین حالتی، اگر فرآیند ویزای فعلی ظرف ماههای آینده به نتیجه برسه، آیا تأثیر مثبتی روی فرآیند ویزای جدید خواهد داشت و باعث تسریع اون میشه؟ یا این که همه چیز دوباره از اول شروع میشه و احتمالاً دوباره کلیرنس طولانی؟

Banned

از دوستان موادی کسی تازگی ها ویزا گرفته کسایی که کمپوزیت کار کردن؟

Banned

دوستان من نگاه میکنم پستهای مربوط به ویزای امریکا مثل قبل نیست و تعدادشون خیلی کم شده. آیا واقعا تعداد اپلیکنت کم شده یا دیگه اینجا نمینویسن؟ میخواستم ببینم اگر واقعا ویزا رو خیلی سخت میدن به رشته های حساس مثل مواد دیگه از قیدش بگذریم.

Member cheshideh86 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Materials Science and Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط minaamin نمایش پست ها
    دوستان من نگاه میکنم پستهای مربوط به ویزای امریکا مثل قبل نیست و تعدادشون خیلی کم شده. آیا واقعا تعداد اپلیکنت کم شده یا دیگه اینجا نمینویسن؟ میخواستم ببینم اگر واقعا ویزا رو خیلی سخت میدن به رشته های حساس مثل مواد دیگه از قیدش بگذریم.
    همیشه امیدی هست دوست من. باید همه جا اپلای کرد و امید داشت و جایی رو فاکتور نگرفت تا دید خدا چی میخواد

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)