صفحه 253 از 258 نخستنخست ... 153203243244245246247248249250251252253254255256257258 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,521 تا 2,530 , از مجموع 2576

موضوع: پرسش های خاص در مورد ویزای F1 (مواردی که تاپیک جداگانه ندارند)

پیش فرض پاسخ : پرسش های خاص در مورد ویزای F1 (مواردی که تاپیک جداگانه ندارند)

نقل قول نوشته اصلی توسط corey_taylor نمایش پست ها
    سلام دوستان نمیدونم اینجا جای مناسبی برای مطرح کردن سوالم هست با نه.
    من یه باز دبی ریجکت شدم و الان میخام از سفارت آنکارا اقدام کنم. در فرم ds160 دبی زده بودم در حال حاضر بیکارم. الان یه گواهی اشتغال به کار برای دو سال آخر که کار نمی کردم جور کردم. به نظرتون فرم ها با هم چک میشه؟ این امکان وجود داره برخلاف ds160 اول که گفته بودم بیکارم الان بزنم کار می کردم دو سال پیش رو؟ لطفا راهنمایی کنید. ممنون
    به نظرم سعی کن شبیه هم باشه هر دو. بیشتر ببین دلیل ریجکت قبلی چی بوده و رو اون نقطه ضعف کار کن.
    موفق باشی

با سلام
    بنده 30 سالمه و تا آماده بشه کارام 31 میشم
    شاغلم و رفتم یه رشته دیگه خوندم و میخام لیسانس اقدام کنم
    اما متاسفانه شنیدم که ظاهرا روی سن و فاصله تحصیل و اثبات برگشت بعد از تحصیل تمرکز می کنند
    بنظز شما مورد بنده به چه صورت میشه احتمالا و اینکه من چطوری باید ثابت کنم برخواهم گشت؟
    درباره کار مشکل اینجاست که به رشته مورد نظرم مرتبط نیست و دو مقوله جدان
    شرکت و سرمایه ای هم ندارم
    آشنا و خانواده ای در آمریکا هم ندارم و خانواده رو میتونم بیان کنم که ایرانن ولی این کفاف میکنه؟
    خیلی تاسف باره که آدم زحمت بکشه و هزینه کنه اونوقت سفارت رد کنه
    نمیدونم اصلا چطور باید برنامه ریزی کنم
    خواهش میکنم راهنمایی بفرمایید
    ممنونم از توجهتون دوستان
    سطح هر جامعه نتیجه کیفیت پیش دبستانی و دبستان آن است ...

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Agriculture

سلام به همگی. من قصد دارم برای ادامه تحصیل رشته کشاورزی (مستر) با گرفتن فاند و از طریق ویزای دانشجویی به امریکا بیام. سوال من اینه آیا با وجود فرمان منع ورود ترامپ این کار امکان پذیره و اصلن چقدر احتمالش هست؟ کسی به تازگی ویزای دانشجویی گرفته؟ گروهی در تلگرام یا جای دیگه در این مورد هست؟ ممنون میشم نظراتتون رو بگین و راهنماییم کنین. عذر میخوام زیاد سوال پرسیدم من کسی رو نمیشناسم که ازش کمک بگیرم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط artemisss نمایش پست ها
    سلام به همگی. من قصد دارم برای ادامه تحصیل رشته کشاورزی (مستر) با گرفتن فاند و از طریق ویزای دانشجویی به امریکا بیام. سوال من اینه آیا با وجود فرمان منع ورود ترامپ این کار امکان پذیره و اصلن چقدر احتمالش هست؟ کسی به تازگی ویزای دانشجویی گرفته؟ گروهی در تلگرام یا جای دیگه در این مورد هست؟ ممنون میشم نظراتتون رو بگین و راهنماییم کنین. عذر میخوام زیاد سوال پرسیدم من کسی رو نمیشناسم که ازش کمک بگیرم
    سلام. بله ویزای دانشجویی میدن. ولی مدت زمان کلیرنس ها طولانی تر شده

Junior Member

سلام دوستان
    من از دو دانشگاه در کانادا و امریکا پذیرش ارشد بدون فاند گرفتم. به دلیل هزینه کمتر برای کانادا اقدام کردم و ویزاش تو پاسم خورد. موضوع اینه که آمریکاییه الان ایمیل زده و TA مختصری میده که تقریبا هزینه تحصیل هردو دانشگاه رو برابر میکنه برام. کسی میدونه اگه من با ویزای دانشجویی کانادا تو پاسم اقدام کنم برای آمریکا به مشکل میخورم یا نه؟ آیا از نظر آفیسر منطقیه این اقدام و تغییر نظر من؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط moho1991 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من از دو دانشگاه در کانادا و امریکا پذیرش ارشد بدون فاند گرفتم. به دلیل هزینه کمتر برای کانادا اقدام کردم و ویزاش تو پاسم خورد. موضوع اینه که آمریکاییه الان ایمیل زده و TA مختصری میده که تقریبا هزینه تحصیل هردو دانشگاه رو برابر میکنه برام. کسی میدونه اگه من با ویزای دانشجویی کانادا تو پاسم اقدام کنم برای آمریکا به مشکل میخورم یا نه؟ آیا از نظر آفیسر منطقیه این اقدام و تغییر نظر من؟
    سلام. نه به مشکلی بر نمیخوری. ولی خب چرا همون کانادا نمیمونی؟ وضع ویزا و بعدش کار و بعدش گرین کارت تو آمریکا خیلی سخت شده.

سلام دوستان،
    من مي خواسنم ببينم كسي هست اينجا كه از سفارت آمريكا در تورنتو براي ويزاي اف ١ اقدام كرده باشه؟
    من مقيم كانادا هستم، كارت اقامت دائم دارم و يه ماه پيش براي ويزا اپلاي كردم. توي مصاحبه رفتم توي پروسه ي AP.
    اگد كسي همچين تجربه اي داره بي زحمت بگه چقدر زمان برده واسش؟!

ممنون

Junior Member

من و همسرم با شرایطی مشابه به شما از اواخر ماه می منتظریم. البته ویزای ما ریترنینگ هست و وسط درسمونه. الان از هفتاد روز بیشتر شده و جواب ایمیل هایی که به سفارت میزنیم «منتظر بمانید» هست.

نقل قول نوشته اصلی توسط Tata_gp نمایش پست ها
    من و همسرم با شرایطی مشابه به شما از اواخر ماه می منتظریم. البته ویزای ما ریترنینگ هست و وسط درسمونه. الان از هفتاد روز بیشتر شده و جواب ایمیل هایی که به سفارت میزنیم «منتظر بمانید» هست.
    ممنون از جوابت. ويزاي من اومد ايشالا مال شما هم زود بياد. (من ٢٧ جولاي اپلاي كردم ، ١٦ آگوست اومد)

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Negin_shah نمایش پست ها
    ممنون از جوابت. ويزاي من اومد ايشالا مال شما هم زود بياد. (من ٢٧ جولاي اپلاي كردم ، ١٦ آگوست اومد)
    خیلی هم عالی. ما هم همون روز از سفارت ایمیل گرفتیم برای ارسال پاسپورت. موفق باشید.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)