صفحه 258 از 258 نخستنخست ... 158208248249250251252253254255256257258
نمایش نتایج: از شماره 2,571 تا 2,576 , از مجموع 2576

موضوع: پرسش های خاص در مورد ویزای F1 (مواردی که تاپیک جداگانه ندارند)

Banned

پیش فرض پاسخ : پرسش های خاص در مورد ویزای F1 (مواردی که تاپیک جداگانه ندارند)

نقل قول نوشته اصلی توسط sbenyamin نمایش پست ها
    اونا فقط در مورد چیزی که شما به اونها میدی سرچ میکنن ، همین ، نه اینکه حالا هر کسی برای مستر اقدام میکنه بیان بگردن ببینن قبلا جای دکترا داشته یا نه . الان شرایط یه جوریه برای هر کاری مثلا تمدید ویزا ، تغییر DLI ، PGWP و یا همین ویزاهای کار و دانشجویی چند ماه معطل میشید ، خیلی سرشون شلوغه ،شما هرچی سابمیت میکنین همون بزور میرسن بررسی کنن ، فراتر از اون کسی نمیره ، بعدشم واقع بینانه بگم ، دکترا مستر بزنه نود درصد ریجکت میشه ، شک نکنید . درسته عدم صداقت تاثیر بدی داره ، ولی انتخاب بین بد و بدتره . به هرحال من میگم نه چک میکنن نه چیزی ، ولی باید هدفتونو درست به تصویر بکشید و از ریفر دادن به مقالات و دستاوردهایی که شاید باعث لو رفتن دکتراتون هم میشه خودداری کنید ، برای افیسر یه مسیر محدود و کافی مشخص کنید اونم همونجا دست و پا میزنه و اوکی میشه . اینا تانل ویژن هستن زیاد برای جستجوی سوابق کسی وقت نمیذارن و بیشتر از همون چیزی که شما سابمیت میکنید جستجو و تحقیق میکنن.
    وقت ندارن بررسی کنن سرشون شلوغه و بزور میرسن
    اینم از اون حرفا بود

Junior Member

سلام. من اقامت موقت المان را دارم و مقیم و مشغول کار در المانم. باید برای ویزا حتما به دبی / ترکیه/ ارمنستان برم یا میتونه شهری تو المان باشه؟

دوستان الان وضعیت و سرنوشت اونایی که سربازی س پ ا ه افتاده بودن(مثل خودم) چی میشه؟...من بخاطر انجام پروژه کسر خدمت مجبوری رفتم
    ایا سفارت و نهاد های امریکایی به اطلاعات نظام وظیفه ما دسترسی دارن؟
    نمیشه توی برگه نوشت ارتش خدمت کردیم؟ چون راستش رو بگیم همون اول ریجکت میشه.
    از ظاهر کارت نمیشه تشخیص داد...درجه ستوان سوم+لباس معلوم نیست+صادر کننده هم نیروی انتظامی

سلام. امیدوارم سوالم رو در تاپیک درستی بپرسم. دوستان میشه کلیه ی مدارک لازم جهت ویزای دانشجویی در روز مصاحبه ی سفارت بگید؟ اصل مدرک و ریزنمرات مقاطع قبل لازمه؟ اگه اصلش اماده نباشه چیکار باید کرد؟ در ضمن عکسی که میبریم با توجه به قوانین ایزان باید باحجاب باشه و یا شبیه عکسی باشه که برای فرم DS-160 دادیم؟ ممنون میشم از راهنماییتون.

سلام جسارتا این سوال سوال منم هست آیا به نتیجه ای رسیدید؟

سلام دوستان . این سایت ف ی ل ت ر شده ؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)