صفحه 101 از 258 نخستنخست ... 51919293949596979899100101102103104105106107108109110111151201 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,001 تا 1,010 , از مجموع 2576

موضوع: پرسش های خاص در مورد ویزای F1 (مواردی که تاپیک جداگانه ندارند)

ApplyAbroad Superstar Tarkan78 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : پرسش های خاص در مورد ویزای F1 (مواردی که تاپیک جداگانه ندارند)

سلام
    نوع ويزا كي و چي جوري معلوم ميشه؟
    يكي ميگفت ويزامو گرفتم اما نميدونم سينگل هست يا مالتي!!
    تنكس
    بالا منشين كه هست پستي خوشتر . . .
    هشيار مشو كه هست مستي خوشتر . . .
    در هستي دوست، نيست گردان خود را . . .
    كان نيستي از هزار هستي خوشتر . . .

Member
    رشته و دانشگاه
    Nano Electronics, University of Notre Dame, IN, USA

نقل قول نوشته اصلی توسط Tarkan78 نمایش پست ها
    سلام
    نوع ويزا كي و چي جوري معلوم ميشه؟
    يكي ميگفت ويزامو گرفتم اما نميدونم سينگل هست يا مالتي!!
    تنكس
    وقتی که ویزا رو میزنن تو پاس اونجا نوشته که سینگل اینتری یا مالتی اینتری. ممکنه دوستتون منظورش این بوده که کلیر شده ولی هنوز پاسش رو نبرده که ویزا رو بزنن.

Junior Member

یک سوال مبتدیانه ... مصاحبه ویزای F1 و همراهش یعنی F2 با هم و همزمان هست؟ یا جدا جدا مصاحبه میشند؟ میخوام ببینم از همه مدارک باید 2 تا ببرم یا یکی؟

Junior Member

سلام
    من برای بهار 2014 یعنی حدود سه ماه دیگه از آمریکا پذیرش گرفته ام. الان میخوام برا سفارت وقت بگیرم و بعد از مصاحبه برای کلیرنس حدود دو ماه تا دو ماه و نیم وقت خواهم داشت تا به ترم بهار برسم. دانشگاه گفته اجازه دیفر کردن نمیدهد و اگر بعد از ژانویه کلیرنس من بیاید دیگه هیچ کاری نمیتونم بکنم. میخواستم بدونم اگر کلیرنس من بعد از زمان I-20 یعنی بعد از ژانویه بیاید و من دوباره برای ترم پاییز 2014 (یعنی ترم بعدش) از یک دانشگاه دیگه پذیرش بگیرم آیا باید دوباره برای ویزا اقدام کنم وباید دوباره برم مصاحبه سفارت؟ آیا با همون ویزای بهار نمیتونم برم و بعد عوض کنم؟ اگر برای پاییز دوباره برم مصاحبه در این حالت آیا آفیسر نپرسه که چرا برا اسپرینگ رفتی مصاحبه و نرفتی و ریجکت نکنه؟ آیا احتمال ریجکت برای مصاحبه دفعه دوم بالا میره؟ به نظر شما آیا من برای ویزای این پذیرش بهار اقدام بکنم؟ (البته دیدم خیلی بچه ها زیر دو ماه کلیر میشن - در ضمن من رشته ام فیزیک هست و پذیرش برای پی اچ دی هست سربازی معافم وسابقه کار حساس ندارم ) از لطف شما ممنونم

ApplyAbroad Guru smonabav آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط hadikazemi نمایش پست ها
    یک سوال مبتدیانه ... مصاحبه ویزای F1 و همراهش یعنی F2 با هم و همزمان هست؟ یا جدا جدا مصاحبه میشند؟ میخوام ببینم از همه مدارک باید 2 تا ببرم یا یکی؟
    سوال شما یک راه حل خیلی ساده تر هم به اسم "جستجو" داشت دوست من!
    اگر همراه هم برای سفارت تشریف ببرید، با هم مصاحبه خواهید شد...
    لطفا از پرسیدن سوالاتی که قابل طرح در فروم هستند به صورت پیام خصوصی خودداری کنید.

لطفا قبل از طرح سوال، از قابلیتی که فروم در اختیار شما گذاشته و اسمش "جـسـتـجـو" است، استفاده نمائید!!
    اهــدای سلول بنیادی - اهـــدای عضو - محک

Junior Member sina6687 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : Enough time to apply for F-1 visa

سلام
    خواهش می کنم یه آموزش به من بدید که الان دقیقا باید چه کار کنم !!!!؟؟؟

الان فرم I-20 واسم اومده

بالاش یه برگه کوچولو چسبوندن که : "برو توی سایت FMJfee.com و فرم I-901 رو پر کن و هزینشو پرداخت کن"

مگه نباید هزینه رو توی سایت http://usvisa-info.com پرداخت کنیم؟

خب حالا چه جوری باید وقت بگیرم از سفارت آمریکا در دبی؟

این فرم I-20 که فرستادن رو باید چه کار کنم؟

خواهش می کنم لطف کنید به ترتیب بگین من چه کارایی باید انجام بدم تا پام به سفارت برسه !

خدا خیرتون بده انشاالله

Senior Member Politecnico آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    الکنرونیک

پیش فرض پاسخ : Enough time to apply for F-1 visa

نقل قول نوشته اصلی توسط sina6687 نمایش پست ها
    سلام
    خواهش می کنم یه آموزش به من بدید که الان دقیقا باید چه کار کنم !!!!؟؟؟

الان فرم I-20 واسم اومده

بالاش یه برگه کوچولو چسبوندن که : "برو توی سایت FMJfee.com و فرم I-901 رو پر کن و هزینشو پرداخت کن"

مگه نباید هزینه رو توی سایت http://usvisa-info.com پرداخت کنیم؟

خب حالا چه جوری باید وقت بگیرم از سفارت آمریکا در دبی؟

این فرم I-20 که فرستادن رو باید چه کار کنم؟

خواهش می کنم لطف کنید به ترتیب بگین من چه کارایی باید انجام بدم تا پام به سفارت برسه !

خدا خیرتون بده انشاالله
    سلام
    شما دو هزینه رو باید پرداخت کنید:
    ۱- هزینهء مرتبط با I-20 و Sevis
    ۲- هزینهء وقت سفارت و مصاحبه

سوال های بعدی رو هم که در تالارهای مرتبط مطرح کردید
    موفق باشید
    چندان که غم به جان تو بارید, باران به کوهسار نیامد

Junior Member

سلام دوستان،

ویزای من 2 سپتامبر صادر شده و 28 نوامبر باطل میشه! این در حالیه که تاریخ I20 ترم جدید من 3 ژانویه هست که 30 روز قبل اون میشه 4 دسامبر. این یعنی اینکه من با این ویزا نمیتونم وارد آمریکا بشم چون یک هفته قبل از شروع تاریخ مجاز ورود به آمریکا که روی I20 هست ویزام باطل میشه. دانشگاه هم گفته که تاریخ I20 قابل عوض شدن نیست.
    کسی اطلاع داره که من باید چه کار کنم؟ باید از ابتدا درخواست ویزا بدم و برم مصاحبه؟
    لطفا اگه جواب این سوال رو میدونید یا کسی رو میشناسید که با همچین مشکلی مواجه بوده به من اطلاع بدین.

موفق باشید.

Junior Member

با سلام خدمت دوستان

من از یه دانشگاه پذیرش مشروط دارم. علت provisional بودن رو گفتن: NEED OFFICIAL DEGREE STATEMENT FOR UG AND GR هستش که تا 30 روز بعد از شروع کلاسها بهم مهلت دادند. با توجه به اینکه ریز نمراتم رو قبلا فرستاده بودم آیا منظورشون دانشنامه هستش؟ با توجه به اینکه شنیدم سفارتها پذیرشهای مشروط به علت نمره زبان رو رد میکنند، از این ترس دارم که درخواست منو هم رد کنند. برای همین بهتره براشون توضیح بدم؟

ممنون از کمکتون

سلام دوستان

من می خوام واسه Fall 2014 اقدام کنم. الان هم سربازم که آخر خرداد سال آینده تموم میشه. می خوام سربازی تموم بشه بعد برم و نمی خوام معافیت تحصیلی استفاده کنم.

به نظرتون با توجه به اینکه تا آخر خرداد سرباز هستم واسه گرفتن ویزا (واسه آمریکا) مشکلی پیش نمیاد؟

ممنون
    You have the power; awesomeness and courage to defeat conquer and crash through any barriers, obstacles and challenges that stand in your way. So be all you can be, and make the rest of your life the best of your life...

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)