صفحه 104 از 258 نخستنخست ... 454949596979899100101102103104105106107108109110111112113114154204 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,031 تا 1,040 , از مجموع 2576

موضوع: پرسش های خاص در مورد ویزای F1 (مواردی که تاپیک جداگانه ندارند)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پرسش های خاص در مورد ویزای F1 (مواردی که تاپیک جداگانه ندارند)

سلام
    دوستان من ساله ٢٠٠٨ برای تحصیل در رشته ی علوم کامپیوتر به مالزی رفتم. من زمانی که از ایران خارج شدم به بهانه ی سفر علمی رفتم سنگاپور و دیگه بر نگشتم. یعنی من ٤ سال ایران نرفتم. سال قبل امریکا اپلای کردم و از دانشگاه آریزونا پذیرش گرفتم (فول فآند ). تابستانه امسال رفتم سفارته امریکا تو مالزی که برای visa اقدام کنم . officer از من پرسید که بعده تحصیلت برنامت چی؟ منم با خودم گفتم اگه بگم بر میگردم ایران ١٠٠% باورش نمیشه چون تو پاس من مهره ورود به ایران نخورده اصلآ . منم گفتم میخوام برگردم آسیا و اینجا کار کنم چون فکر میکنم اینجا به هرچی که میخوام میتونم برسم و با توجه به cv خودم من اینجا به راحتی کار گیر میارم. officer بعدش ازم پرسید پس چرا دری اصلا میری امریکا منم گفتم واسه اینکه دوست دارم بهترین جائی که میتونم درس بخونم. بعدش اونم منو Rejectam کرد.
    حالا October وقت واسه سفارت امریکا تو آنکارا گرفتم و اصلآ نمیدونم اگه ازم دوباره همون سوال رو بپرسه چی باید بگم ؟ خوشبختانه من الان میتونم هر سال دو بار برم ایران و امروزم دارم میرم ایران واسه اینکه یه مهره ورود به ایران خورده باشه تو pass ام قبل از اینکه برام آنکارا.

دوستان شما نظری در مورده case من ندارین؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    UM

سلام دوستان امروز i20 من اومد ولی یه مشکلی داره اسمم خانمم مثلا (ندا سادات اکبری) هست تو i20 سادات رو که تو پاسپورت جزو اسم هست رو تو middle name گذاشته ایا مشکل داره؟یعنی باید عوض بشه؟اگر دوباره باید صادر بشه که یعنی sevis numberمتفاوت میخوره ؟اصلا این که من منتظر ارسال یکی دیگه باشم کارمو 1ماه عقب میندازه؟
    کمک لطفا

سلام.
    من الان 5 ماه هست ازانکارا دارم انتظار می کشم(دکتری برق) .i-20 جدید برا ترم بعد گرفتم. می خواستم بدونم میشه از یک سفارت دیگه اقدام کرد؟

ApplyAbroad Guardian
    zebarjadi آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط javadfadaie نمایش پست ها
    سلام.
    من الان 5 ماه هست ازانکارا دارم انتظار می کشم(دکتری برق) .i-20 جدید برا ترم بعد گرفتم. می خواستم بدونم میشه از یک سفارت دیگه اقدام کرد؟
    برای رفتن به سفارت دیگه باید اول پرونده تون توی آنکارا رو ببندین. برای این کار باید یه ایمیل به سفارت بزنید و به ذکر دلیلی (مثلا مشکل خانوادگی یا پریدن فاند) بگین پرونده تون رو ببندن و بعد از بسته شدن پرونده تون برای سفارت دیگه اقدام کنید.

خواهشمندم سوال خود را در موضوع مرتبط مطرح کنید. از پاسخ به سوالهای مطرح شده در پیام خصوصی معذورم.

سلام دوستان من سوالی داشتم اگر کسانی اطلاعاتی در این باره دارن ممنون می شوم اگر راهنمایی بکند :
    من ویزای مالتی پل دوساله دانشجویی دارم ودر تاریخ 2014 – 3 Jun باطل خواهد شد و در سفارت آمریکا در آنکارا صادر شده است.با توجه به اینکه تمام شرایط من به تمدید برای ویزا را شامل میشود و من میخواهم در Dec 2013 قبل از باطل شدن وقت بگیرم و برای تمدید اقدام کنم.
    1) آیا در زمان وقت ملاقات ویزای فعلی من باطل می شود؟ اگر باطل شود بهتر آن است که بعداز 3 Jun اقدام به تمدید نمایم؟
    2) آیا تمدید بدون وقت ملاقات ممکن است؟ یا باید مصاحبه و وقت ملاقات انجام بگیرد؟ می توانم مدارکم رو با پست برای سفارت بفرستم؟
    3) آیا زمان clearance برای حالت تمدید نیز می باشد؟ و اگر کلیرینس باشد آیا می توانم با ویزای فعلی وارد آمریکا شوم؟
    با آرزوی موفقیت برای همه دوستان

ApplyAbroad Guru smonabav آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط STAR_HEAVEN نمایش پست ها
    سلام دوستان من سوالی داشتم اگر کسانی اطلاعاتی در این باره دارن ممنون می شوم اگر راهنمایی بکند :
    من ویزای مالتی پل دوساله دانشجویی دارم ودر تاریخ 2014 – 3 Jun باطل خواهد شد و در سفارت آمریکا در آنکارا صادر شده است.با توجه به اینکه تمام شرایط من به تمدید برای ویزا را شامل میشود و من میخواهم در Dec 2013 قبل از باطل شدن وقت بگیرم و برای تمدید اقدام کنم.
    1) آیا در زمان وقت ملاقات ویزای فعلی من باطل می شود؟ اگر باطل شود بهتر آن است که بعداز 3 Jun اقدام به تمدید نمایم؟
    2) آیا تمدید بدون وقت ملاقات ممکن است؟ یا باید مصاحبه و وقت ملاقات انجام بگیرد؟ می توانم مدارکم رو با پست برای سفارت بفرستم؟
    3) آیا زمان clearance برای حالت تمدید نیز می باشد؟ و اگر کلیرینس باشد آیا می توانم با ویزای فعلی وارد آمریکا شوم؟
    با آرزوی موفقیت برای همه دوستان

1) چرا تمدید کنید؟! شما حتی ویزاتون منقضی بشه، چون به قول خودشون DS دارید، میتونید تا پایان زمان DS یا همون I-20 تون در امریکا بمونید، فقط نمیتونید از امریکا خارج بشید و اگر خارج بشید برای ورود مجدد باید ویزا دریافت کنید...
    2) خیر!! باید مصاحبه بشید و عملا هیچ فرقی با کسی که برای اول میخواد وارد امریکا بشه، ندارید
    3) بله! کلیرنس داره دوباره (مگه اینکه خوش شانس باشید و در جا بهتون ویزا بدن در روز مصاحبه)
    لطفا از پرسیدن سوالاتی که قابل طرح در فروم هستند به صورت پیام خصوصی خودداری کنید.

لطفا قبل از طرح سوال، از قابلیتی که فروم در اختیار شما گذاشته و اسمش "جـسـتـجـو" است، استفاده نمائید!!
    اهــدای سلول بنیادی - اهـــدای عضو - محک

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    UM

نقل قول نوشته اصلی توسط rastakhiz نمایش پست ها
    سلام دوستان امروز i20 من اومد ولی یه مشکلی داره اسمم خانمم مثلا (ندا سادات اکبری) هست تو i20 سادات رو که تو پاسپورت جزو اسم هست رو تو middle name گذاشته ایا مشکل داره؟یعنی باید عوض بشه؟اگر دوباره باید صادر بشه که یعنی sevis numberمتفاوت میخوره ؟اصلا این که من منتظر ارسال یکی دیگه باشم کارمو 1ماه عقب میندازه؟
    کمک لطفا
    جواب سوالمو که چند پست بالاتر نوشتم برای کمک به بقیه دوستان مینویسم : به صادر کننده i20 ایمیل زدم معذرت خواهی کرد و گفت من متوجه نشده بودم و اصلاحش میکنم(حالا خوبه من اسکن پاس ها رو براش ایمیل کرده بودم قبل از صدور). فقط می خواست 2تا هزینه پست بزاره رو دست ما.

Junior Member nima365 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical engineering

سلام دوستان
    بنده از ارمنستان برای F1 اقدام کردم و ویزام ۲۰ آگوست اومد.
    چون میخوام برم کانادا نرفتم ویزا آمریکا رو بگیرم. اما یک ترم دانشگاه آمریکا رو دیفر کردم که وضعیت ویزا کانادا مشخص بشه.
    اگر ویزا آمریکا رو نگیرم برا سال های بعدی تاثیر منفی داره؟
    اگر برم و ویزا بخوره تو پاسپورتم و نرم آمریکا چطور؟
    ممنون

Junior Member arshia.st آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Milner School of English

سلام خسته نباشید دوستان، من چند سوال داشتم ممنون میشم پاسخ دهید.
    من برای ساله پیش دانشگاهی یک کالج پذیرش گرفتم ، به دلیل اینکه مدرک زبان نداشتم قرار شد دوره کلاس زبان بزارن برام بعدش کلاس‌های اصلی‌ رو شروع کنم .من به کالج گفتم که به خاطره اینکه ایرانی‌ هستیم و برای زبان خیلی‌ سخت ویزا میدن یک نامهٔ جدا بدن که بعداز اتمام زبان قراره پیش دانشگاهی رو شروع کنم اون‌ها گفتن باشه یا داخل ای-۲۰ ذکر می‌کنیم یا نامهٔ جدا میدیم ذکر می‌کنیم .حالا سوال من این هست به نظر شما ویزا رو بهم میدن؟ یا اینکه احتمال ریجکت هست ؟
    البته من قبلا ویزای تحصیلی انگلیس رو هم داشتم این موضوع تاثیر مثبتی داره تو ویزای آمریکا؟
    ممنون.

Member s.mahmoudi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IUT- Mech Eng

سلام
    آیا اگر ویزای آمریکا منقضی بشه و وارد آمریکا نشیم، دیگه ویزا نمیدن؟
    من تو تابستون ویزامو پیکاپ کردم اما متاسفانه نتونستم برم و دیفر کردم. الانم اعتبار ویزام تموم شده و منتظر I-20 جدید هستم که دوباره برم مصاحبه. آیا من الان دچار مشکل شده ام؟
    ممنون
    سایه ای از سر دیوار گذشت
    غمی افزود مرا بر غمـــــــــها

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)