صفحه 11 از 258 نخستنخست ... 2345678910111213141516171819202161111 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 2576

موضوع: پرسش های خاص در مورد ویزای F1 (مواردی که تاپیک جداگانه ندارند)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    PhD Electrical Eng. - Texas A&M University

پیش فرض پاسخ : تمامی سوالات در مورد ویزای F1

نقل قول نوشته اصلی توسط andishe61 نمایش پست ها
    I HAVE ADMISSION FROM THE SAME UNIIVERSITY WHICH MY COUSIN IS STUDYING THERE. IF THE OFFICER ASKED ME HOW YOU FIND THIS UNIVERSITY ? IS IT OK IF I TELL HIM THAT MY COUSIN IS STUDYING THERE?
    بهتره اینو نگی. بهتره از دانشگاه و رشته ای که در آن می خواهی درس بخوانی و استادهاش تعریف کنی و بگی به این خاطر به این دانشگاه علاقمند شده ای.

Junior Member

hi,
    i was rejected by officer for F1visa,
    now I am trying to get another one from Toledo university in neuroscience phd ,,how long after the first rejection I can apply for F1 visa,
    I found the professor who accepted my research in this program? is it better to apply for F1 visa or H1 visa?

ApplyAbroad Veteran
    MINERVAra آواتار ها

Hi

there `s no limitation regarding any wait time for your second application . you can make an interview appointment as soon as you can.a
    I think definitely F1 visa is more probable to be issued . They are very picky for H1 visa application.Even you shoudn`t tell the officer about any work plan in US.
    I think you need to go over many explanation in some topic on the forum. In this case not only these kinds of basic facts, but also lots of details and expriences can grantee your successful visa application.

Good luck
    بگو ازمکافاتهای زیاد/ز اس اوپی ونامۀ اوستاد-بگو چندسی وی زنوساختی/همه توی سطل آشغال انداختی-یکی داستان حماسی سرا/ز اپلای وریجکت وآن ماجرا-ز ویزا بگو،زانهمه دی اچل/که رستم بمانددراو همچو گل-چه فیشها که دربانک پرداختی/برا تافل واصل مدرک که میخواستی-چه ریختی تونزدآفیسرشدی؟/بگوچندروزه کلیرشدی؟-چه ها از تو پرسیداز آنهابگو/ازآی توانی،جاب آفرهابگو-زرفتن بگوهفتۀواپسین-زتهران وراننده تاکسی وفحش/زدربندوآن چیزکثیفای ترش-خلاصه بگوجملگی ماجرا/زچوپان کلاتاکالیفرنیا

پیش فرض پاسخ : فرم DS 160

نقل قول نوشته اصلی توسط moorshed نمایش پست ها
    سلام به همه
    شايد طرح سوال من در اين تاپيك درست نباشه ولي جاي بهتري نتونستم پيدا كنم.
    من ايلتس دارم و با اون واسه آمريكا اپلاي كردم.
    به نظر شما من تافل بدم كه تو سفارت به نمره زبانم گير ندن يا همون ايلتس كفايت مي كنه؟
    سفارت اصلان کاری نداره که تافل داری یا آیلتس. این مسخره بازیها واسه سفارتهای انگلیس و استرالیا و امثالهمه.
    ویرایش توسط sardarafra : December 20th, 2010 در ساعت 08:23 PM
    هميشه بياد داشته باش تا به فراموشي بسپاري آنچه را كه اندوهگينت مي سازد، اما....
    هرگز فراموش مكن بياد داشته باشي آنچه را كه شادمانت مي سازد!

Member
    رشته و دانشگاه
    Mech. Eng.- University of Victoria

سلام به همهٔ دوستان. به کسانی‌ که clear شدن تبریک میگم و امید وارم کسانی‌ که هنوز موفق نشدن به زودی نتیجه خوب بگیرن.
    من یه خورده با سفارت آمریکا نا آشنا هستم اگه ممکنه در موارد زیر من رو راهنمائی کنید:
    ۱. من متاهل هستم و از چند جای آمریکا واسه دکترا و مستر پذیرش بدون fund دارم. آیا می‌تونیم واسه آمریکا ویزا بگیریم؟ چون از جایی شنیدم آمریکا به کسایی که فاند ندران خیلی‌ بد ویزا میده.
    ۲. آیا داشتن ریجکت سفارت کانادا در پاسپورت، واسه ویزای آمریکا نکتهٔ منفی‌ حساب می‌شه؟
    ۳. اگه سفارت آمریکا ۱ بار ریجکت کنه، آیا این مساله واسهٔ دوباره apply کردن ویزای آمریکا مشکلی‌ ایجاد می‌کنه؟
    4.میشه همزمان از چند دانشگاه توی آمریکا I-20 گرفت و آیا مشکلی ایجاد نمی کنه؟
    بسیار ممنون از همکاریتون.

ApplyAbroad Veteran
    Roozbeh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Industrial Design - The Ohio State University

سلام

۱- این موضوع در حال حاضر صحت نداره ولی چند سال پیش اینطور بود. جای نگرانی نیست. در حال حاضر بالای ۹۰ درصد ویزا میگیرند.
    ۲- فکر نمیکنم
    ۳- خیر مشکلی ایجاد نمیکند. ولی شما به بار دوم فکر نکنید و روی دفعه اول تمرکز کنید!
    ۴- بله امکان پذیر است. فقط اگر پذیرش با فاند باشد از نظر اخلاقی درست نیست!
    از پاسخگویی به پیام های خصوصی که قابلیت مطرح شدن در فروم را دارند معذورم

Member
    رشته و دانشگاه
    Mech. Eng.- University of Victoria

مرسی‌ از اینکه وقت گذاشتید خوندید و پاسخ دادید. والا من از چند جا پذیرش بدون فاند دارم. می‌خوام اگه بشه bank statement بفرستم I-۲۰ رو بگیرم که از الان واسه ویزا اقدام کنم که تا پائیز بیاد ویزام ایشالا. بعد تو همین مدت با استادا در مورد فاند چونه بزنم. به نظرتون کار درستیه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Roozbeh نمایش پست ها
    سلام

۱- این موضوع در حال حاضر صحت نداره ولی چند سال پیش اینطور بود. جای نگرانی نیست. در حال حاضر بالای ۹۰ درصد ویزا میگیرند.
    ۲- فکر نمیکنم
    ۳- خیر مشکلی ایجاد نمیکند. ولی شما به بار دوم فکر نکنید و روی دفعه اول تمرکز کنید!
    ۴- بله امکان پذیر است. فقط اگر پذیرش با فاند باشد از نظر اخلاقی درست نیست!
    در ضمن من هم واسه دکترا و هم واسه MSc پذیرش دارم. با کدومش اقدام کنم بهتره؟
    مرسی‌
    ویرایش توسط Roozbeh : January 12th, 2011 در ساعت 08:34 PM دلیل: ترکیب دو پست!

ApplyAbroad Veteran
    Roozbeh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Industrial Design - The Ohio State University

نقل قول نوشته اصلی توسط sinad نمایش پست ها
    مرسی‌ از اینکه وقت گذاشتید خوندید و پاسخ دادید. والا من از چند جا پذیرش بدون فاند دارم. می‌خوام اگه بشه bank statement بفرستم I-۲۰ رو بگیرم که از الان واسه ویزا اقدام کنم که تا پائیز بیاد ویزام ایشالا. بعد تو همین مدت با استادا در مورد فاند چونه بزنم. به نظرتون کار درستیه؟

در ضمن من هم واسه دکترا و هم واسه MSc پذیرش دارم. با کدومش اقدام کنم بهتره؟
    مرسی‌
    از نظر ویزا خیلی تفاوتی نداره و لی خوب از نظر امکان گرفتن فاند طیعتا دکتری بهتره.
    از پاسخگویی به پیام های خصوصی که قابلیت مطرح شدن در فروم را دارند معذورم

سلام
    1.میشه یکی فرق emester و quarter رو واسم بگین؟
    2.من باید 1 مارچ امریکا باشم و واسه 8 feb در قبرس وقت دارم به نظرتون ویزا میگیرم؟ ایا اگه از دبی واسه 1 febوقت اضطراری بگیرم ریسکه؟

Member
    رشته و دانشگاه
    University at Buffalo, Master of Architecture

سلام دوستان

من الان با ویزای F-1 آمریکا هستم و دارم تحصیل می کنم در عین حال می خوام برای مهاجرت به کانادا از همین جا apply کنم (رشته ام امسال جزو فدرال بوده). فقط نگرانم اگر سال دیگه بخوام بیام ایران وبرگردم برای ویزای آمریکا مشکل دار نشم. آیا اونا سوال می کنن در این مورد یا تو فرمها جایی در این زمینه بود (راستش یادم نمی یاد خیلی DS-160 رو الان ) یا ممکنه بفهمن یا پیگیری می کننو بگن تو قصد برگشت نداری و ...؟ ممنون می شم از راهنماییتون

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)