صفحه 12 از 258 نخستنخست ... 234567891011121314151617181920212262112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 2576

موضوع: پرسش های خاص در مورد ویزای F1 (مواردی که تاپیک جداگانه ندارند)

Member
    رشته و دانشگاه
    معماری - علم و صنعت

پیش فرض پاسخ : تمامی سوالات در مورد ویزای F1

سلام
    من الان فوق لیسانس دارم از ایران و برای لیسانس پذیرش بدون فاند برای یک رشته مرتبط با رشته الانم گرفتم و الان منتظرم که فرم I-20 به دستم برسه. شروع ترمم هم 10 آپریل 2011 خواهد بود. چون زمانم برای ویزا گرفتن محدوده و وقت ها هم تو سفارت های آنکارا و دبی و قبرس پره و زمان کلیر شدنشون هم زیاده تو این فکرم که برم سفارت کابل چون تو انجمن های دیگه خوندم که بعضی ها تونستن از اونجا بگیر و وقتاش هم آزاده و زمان کلیر شدنشون هم کمه. به نظرتون این کارو بکنم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsanyzd نمایش پست ها
    سلام
    من الان فوق لیسانس دارم از ایران و برای لیسانس پذیرش بدون فاند برای یک رشته مرتبط با رشته الانم گرفتم و الان منتظرم که فرم I-20 به دستم برسه. شروع ترمم هم 10 آپریل 2011 خواهد بود. چون زمانم برای ویزا گرفتن محدوده و وقت ها هم تو سفارت های آنکارا و دبی و قبرس پره و زمان کلیر شدنشون هم زیاده تو این فکرم که برم سفارت کابل چون تو انجمن های دیگه خوندم که بعضی ها تونستن از اونجا بگیر و وقتاش هم آزاده و زمان کلیر شدنشون هم کمه. به نظرتون این کارو بکنم؟
    کابل خوبه اما فکر نکنم فرقی با جاهای دیگه داشته باشه. به نظرم با توجه به تعداد اندک افرادی که رفتن کابل، نتایج اونجا خیلی هم خوب نبوده. کیس های کلیر 4 ماهه هم داشته و البته یکی از دوستانم که بعد از چند ماه تو مرحله کلیرنس ریجکت شد. نمیخوام نگرانت کنم. واقعیتش اینه که ویزا گرفتن هیچ ضابطه و قانونی نداره. اگه اصول کلی رو در مورد تهیه مدارک مورد نیاز سفارت و موقع مصاحبه با آفیسر رعایت کنی، بقیش دیگه با خداست. اگه تنها گزینه موجودت اینه، برو جلو. ببین میتونی از آنکارا وقت مصاحبه فوری بگیری؟
    هميشه بياد داشته باش تا به فراموشي بسپاري آنچه را كه اندوهگينت مي سازد، اما....
    هرگز فراموش مكن بياد داشته باشي آنچه را كه شادمانت مي سازد!

Member
    رشته و دانشگاه
    Mech. Eng.- University of Victoria

سلام دوستان. آیا تا بحال شنیدین واسه ویزا بره ارمنستان؟ نمیدونین وضعیت اونجا چطوره؟!

نقل قول نوشته اصلی توسط sinad نمایش پست ها
    سلام دوستان. آیا تا بحال شنیدین واسه ویزا بره ارمنستان؟ نمیدونین وضعیت اونجا چطوره؟!
    یکی چند سال پیش رفته بود، ولی برش گردونده بودن. یعنی باهاش مصاحبه نکردن و بهش گفتن که شما باید بری سفارتهایی که براتون مشخص شده (مثل باکو، قبرس، آنکارا و دبی). البته اون موقع فقط همینا بوده. اما جدیدا بچه ها کابل، بیروت، کویت و حتی تاجیکستان (شاید هم ازبکستان. مطمئن نیستم) میرن. بهتره با ایمیل ازشون سوال کنی.

سلام.من در حال حاضر مشغول دادن تافل و خوندن برای جی آر ای هستم.درسم تازه تموم شده و منتظر اومدن تمام نمرات این ترم آخرم هستم.7 اسفند تافل دارم،10 اسفند هم GRE.تا آخر اسفند هم کل مدارکم رو برای دانشگاه می فرستم. این دانشگاهی که می رم تو رنکینگ بالا نیست. و deadline برای اپلای واسه مستر تا 2 ماه قبل از شروع هر سمستر هستش.که من میخوام 6 ماه زود تر یعنی اسفند بفرستم مدارکم رو(برای fall 2011).اپلای آنلاین هم کردم و advisor هم گرفتم. بدون فاند هم می خوام برم. علت رفتنم هم به این دانشگاه استاد آشنایی هست که توی این دانشگاه رییس دانشکده است. من الان اول خط هستم اما تمام کار ها رو باید یک ماهه انجام بدم مشکل ددلاین دانشگاه نیست چون اون رو مرداد هم می تونم apply کنم واسش ...مشکل ویزاست.
    1.آیا رنکینگ دانشگاه در ویزا دادن یا ندادن دخیل هست یا خیر؟
    2. من ویزای شنگن را داشتم تابستون و به اروپا سفر داشتم آیا امکان گرفتن ویزا رو بالا می بره یا خیر؟
    3. برادر من ساکن آمریکاست و این موضوع آیا نکته ی منفی حساب میشه؟؟؟ چون من دارم میرم پیش اون اصلا!
    4.برای آنکارا کی باید اقدام برای رزرو وقت سفارت بکنم؟؟
    5.آیا سند خونه باید ترجمه بشه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط nooshibn86 نمایش پست ها
    سلام.من در حال حاضر مشغول دادن تافل و خوندن برای جی آر ای هستم.درسم تازه تموم شده و منتظر اومدن تمام نمرات این ترم آخرم هستم.7 اسفند تافل دارم،10 اسفند هم GRE.تا آخر اسفند هم کل مدارکم رو برای دانشگاه می فرستم. این دانشگاهی که می رم تو رنکینگ بالا نیست. و deadline برای اپلای واسه مستر تا 2 ماه قبل از شروع هر سمستر هستش.که من میخوام 6 ماه زود تر یعنی اسفند بفرستم مدارکم رو(برای fall 2011).اپلای آنلاین هم کردم و advisor هم گرفتم. بدون فاند هم می خوام برم. علت رفتنم هم به این دانشگاه استاد آشنایی هست که توی این دانشگاه رییس دانشکده است. من الان اول خط هستم اما تمام کار ها رو باید یک ماهه انجام بدم مشکل ددلاین دانشگاه نیست چون اون رو مرداد هم می تونم apply کنم واسش ...مشکل ویزاست.
    1.آیا رنکینگ دانشگاه در ویزا دادن یا ندادن دخیل هست یا خیر؟
    2. من ویزای شنگن را داشتم تابستون و به اروپا سفر داشتم آیا امکان گرفتن ویزا رو بالا می بره یا خیر؟
    3. برادر من ساکن آمریکاست و این موضوع آیا نکته ی منفی حساب میشه؟؟؟ چون من دارم میرم پیش اون اصلا!
    4.برای آنکارا کی باید اقدام برای رزرو وقت سفارت بکنم؟؟
    5.آیا سند خونه باید ترجمه بشه؟

1- از انواع رنکینگ ها پذیرش و ویزا داشتیم. بنظرم ربطی نداره. بیشتر موضوعی که قراره روش کار کنی اهمیت داره و اینکه فاندت از کجا میاد.
    2- میگن که خوبه. حداقل بد نیست. نشون میده که سفر بین المللی داشتی و حداقل آفیسر یه بهونه کمتر داره(:
    3- نه. اینجا خواهر برادر زیاد داریم.
    4- هرچه سریعتر بهتر. درخواست وقت فوری کن.
    5- از این مدارک هرچی داری ترجمه کن. دست کم نشون میده که پشتوانه مالی و Tie واسه برگشتن داری.

من می خوام تابستون برم برای سفارت در آنکارا یعنی از الان باید رزرو کنم؟ چرا درخواست فوری؟ من برای ترم fall سال بعد اقدام کردم.....یعنی مرداد فکر کنم باید برم آنکارا...آیا از الان باید وقت بگیرم؟

hi guys i was approved for visa today in dubai
    it was so easy and the officer was so kind
    hope that all of u have the same experience

نقل قول نوشته اصلی توسط nooshibn86 نمایش پست ها
    من می خوام تابستون برم برای سفارت در آنکارا یعنی از الان باید رزرو کنم؟ چرا درخواست فوری؟ من برای ترم fall سال بعد اقدام کردم.....یعنی مرداد فکر کنم باید برم آنکارا...آیا از الان باید وقت بگیرم؟
    نه، مجبور نیستی وقت فوری بگیری و میتونی از طریق همون سیستم خودشون وقت عادی بگیری. اما من نمیدونم رشتت چیه! مثلا اگه مکانیک باشی مردادماه اصلا زمان خوبی نیست مخصوصا با این زمانهای کلیرنس طولانی که امسال داشتیم. بنظرم بهتره دنبال یه وقت مصاحبه تو اواسط می (اواخر اردیبهشت یا اوایل خرداد) باشی. تقریبا واسه هر رشته ای مطمئنه. اما فکر نمیکنم این زمانها الان باز شده باشه. سایتشونو چک کن.

Junior Member

سلام بر دوستان
    با تشکر از همه کسانیکه توی سایت فعالند
    من در حال حاضر در کشور کانادا دارای ویزای توریستی هستم و میخواهم برای ویزای دانشجویی اقدام کنم
    میخواستن بدونم که سفارت به من ویزا میده یا میگه برو از دبی اقدام کن؟

ضمنا من قبلا از کانادا مدرک فوق گرفتم و یک بار هم از همین جا ویزای امریکا رو گرفتم
    ولی مشکل اینه که پذیرش من از امریکا بازم توی مقطع فوق هست ولی توی یک رشته دیگه

لطفا راهنمایی کنید.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)