صفحه 148 از 258 نخستنخست ... 4898138139140141142143144145146147148149150151152153154155156157158198248 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,471 تا 1,480 , از مجموع 2576

موضوع: پرسش های خاص در مورد ویزای F1 (مواردی که تاپیک جداگانه ندارند)

پیش فرض پاسخ : پرسش های خاص در مورد ویزای F1 (مواردی که تاپیک جداگانه ندارند)

نقل قول نوشته اصلی توسط Farzin05 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من یک سوال دارم ممنون میشم اگه منو راهنمایی کنین
    من الان یک I-20 دارم و با اون توی مرداد وقت سفارت دارم اگه تایید هم بشم با احتساب دوره clearance احتمالا به ترم پاییز نمیرسم . حالا فرض کنیم مهرماه ویزای من بیاد برای ترم پاییز دانشگاه X . قطعا برای ورود به دانشگاه من باید ترم زمستون برم و باید یک I-20 جدید برام صادر کنن . برای ویزا که مشکلی ایجاد نمیشه ؟ ( چون اسم دانشگاهم عوض نشده )
    نه اصولا نباید مشکلی ایجاد بشه. فقط تاریخ مصاحبه تون در سفارت باید قبل از تاریخ ای 20 فعلیتون باشه. بعدا برای پیک آپ با ای 20 جدید باید برین.

سلام ببخشید! پاسپورت من 2 سال اعتبار داره! میشه قبل از گرفتن ویزا پاسپورتم رو عوض کنم؟ مشکلی پیش نمیاد؟

Junior Member

سلام
    یک سواله مهم!من و دوستم هردو ازیک دانشگاه پذیرش گرفتیم و برای ویزای دبی اقدام کردیم.
    اما با فاصله ی زمانی میخوایم برایم واسه مصاحبه،آیا قبول شدن یکیمون احتمال قبول شدن دیگری رو کم میکنه؟
    چقد این موضوع اهمیت داره اصلا؟

Junior Member

سلام دوستان

سوالی داشتم: اگه یک نفری ویزای F1 و Single داشته باشه و در مدت تحصیل بخواد که به ایران برگرده , برای گرفتن دوباره ویزا و برگشت به آمریکا چکار باید بکنه؟؟؟ آیا امکانش هست؟؟ یا امکان تبدیل ویزای Single به Multiple وجود داره ؟؟؟؟

سلام دوستان،

من دکترام رو تا چند ماه دیگه تموم میکنم (در استرالیا) و یک پیشنهاد PostDoc از یکی از دانشگاههای آمریکا دارم.
    یکی از دوستام میگه: اگه برای PostDoc وارد آمریکا بشی، پس از اتمام نمیتونی تا جدود 2 سال برای هیچ ویزایی در آمریکا اپلای کنی و بایستی اونجا رو ترک کنی!!
    لطفا راهنمایی کنید اگه اطلاعات مفیدی دارید.
    مرسی

ApplyAbroad Superstar amir110 آواتار ها

اول اینکه من همه ی دوستانی که در1-2 صفحه ی اخیر تاپیک سوال پرسیدن رو توصیه اکید میکنم به خوندن درست و حسابی تاپیک چون جواب همه ی سوالها هست،دوم هم اینکه لطفا اگر جواب کسی رو میدین سعی کنید کامل بدین تا یه وقت طرف به فنا نره.

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi_r_1364 نمایش پست ها
    ا سلام دوستان اگه لطف کنن راهنمایی کنند ممنون میشم. فوری
    من واسه فال 2014 پذیرش دارم بدون فاند. دبی مصاحبه رفتم و 14july ایمیل اومد که ویزا آماده هست . تاریخ I20 من 18 آگوست هست. طبق ایمیل من 90 روز فرصت دارم پیک آپ کنم ویزامو. سوال اول بعد از گرفتن ویزا چقد زمان داریم واسه وارد شدن به خاک آمریکا؟
    من قرار بود فاند TA بهم داده بشه که هنوز معلوم نیست! بنظرتون اگه من دیفر کنم واسه ترم بهار با توجه به اینکه یکی از استادا گفته از ترم بعد میتونه RA بهم بده بنظرتون میتونم بدون دوباره مصاحبه رفتن و با I20 جدید واسه ترم بعد برم آمریکا؟
    شما با آی 20 جدید اگر بری پیکاپ مشکلی نخواهی داشت،در غیر اینصورت شاید مصاحبه مجدد بخوری.
    شما از زمانی که کلیر میشی اگر سینگل باشه ویزاتون90 روز و اگر مالتی باشه 120 روز فرصت پیک آپ دارین.بعد از پیک آپ شما حداقل در فاصله 30 روز مونده به تاریخ ای 20 اجازه ورود به امریکا رو داری.
    ویرایش توسط Olympia : July 29th, 2014 در ساعت 08:22 AM دلیل: ادغام
    هر چی اینجا می نویسم نظر شخصیه و قابل تعمیم نیست

نقل قول نوشته اصلی توسط Farzin05 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من یک سوال دارم ممنون میشم اگه منو راهنمایی کنین
    من الان یک I-20 دارم و با اون توی مرداد وقت سفارت دارم اگه تایید هم بشم با احتساب دوره clearance احتمالا به ترم پاییز نمیرسم . حالا فرض کنیم مهرماه ویزای من بیاد برای ترم پاییز دانشگاه X . قطعا برای ورود به دانشگاه من باید ترم زمستون برم و باید یک I-20 جدید برام صادر کنن . برای ویزا که مشکلی ایجاد نمیشه ؟ ( چون اسم دانشگاهم عوض نشده )
    پیک آپ نکنید مشکل نداره.اگر با آی 20 جدید که فقظ تاریخش عوض شده برین پیک آپ مشکلی نخواهید داشت.

نقل قول نوشته اصلی توسط princereza نمایش پست ها
    سلام ببخشید! پاسپورت من 2 سال اعتبار داره! میشه قبل از گرفتن ویزا پاسپورتم رو عوض کنم؟ مشکلی پیش نمیاد؟
    اگر پاستون 12 ماه و یک روز اعتبار داشته باشه تعویض نمیکنه پلیس+10.مگر اینکه برین اداره مهاجرت و درخواست بدین شاید....
    دوسال کافیه. نوشته ی سفارت امریکا در سایتش: یک ویزای معتبر در یک پاسپورت نامعتبر (منقضی) معتبر خواهد بود.

نقل قول نوشته اصلی توسط nasimso نمایش پست ها
    سلام
    یک سواله مهم!من و دوستم هردو ازیک دانشگاه پذیرش گرفتیم و برای ویزای دبی اقدام کردیم.
    اما با فاصله ی زمانی میخوایم برایم واسه مصاحبه،آیا قبول شدن یکیمون احتمال قبول شدن دیگری رو کم میکنه؟
    چقد این موضوع اهمیت داره اصلا؟
    اصلا اهمیت و ربطی نداره.ولی اگر دانشگاهی که پذیرفته شدین ناشناخته اس و رنکش زیر 100 نیست،توی یک روز با هم نرید بهتره.

نقل قول نوشته اصلی توسط mohebbi_hr نمایش پست ها
    سلام دوستان

سوالی داشتم: اگه یک نفری ویزای F1 و Single داشته باشه و در مدت تحصیل بخواد که به ایران برگرده , برای گرفتن دوباره ویزا و برگشت به آمریکا چکار باید بکنه؟؟؟ آیا امکانش هست؟؟ یا امکان تبدیل ویزای Single به Multiple وجود داره ؟؟؟؟
    دوباره اقدام میکنه برای وقت سفارت،مصاحبه و.......یعنی روز از نو روزی از نو.
    امکانش هست که برگرده دو باره.امکان تبدیل یعنی چی؟نه نداریم چنین چیری.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)