صفحه 154 از 258 نخستنخست ... 54104144145146147148149150151152153154155156157158159160161162163164204254 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,531 تا 1,540 , از مجموع 2576

موضوع: پرسش های خاص در مورد ویزای F1 (مواردی که تاپیک جداگانه ندارند)

پیش فرض پاسخ : تبدیل نوع ویزا (تمامی حالات ممکن)

سلام
    ۲ تا سوال دارم

اولیش اینکه اگر یک زن و شوهر هردو توی یکسال پذیرش بگیرن آیا اگر فقط یکیشون بره برای ویزا و ویزارو بگیره لازمه حتما اون یکی هم بره؟ یا همون یکی هم بگیره کافیه و میتونن با هم برن؟

دومین سوال هم اینکه برای زوجیکه پذیرش بگیرن آیا دانشگاه ها هیچ تسهیلاتی برای ترنسفر قایل هستن یا نه ؟

ممنون
    از بدبختی های مملکت من این است که به ورودی ها توجه میکنند نه خروجی ها. گیریم نفر اول المپیاد ، گیریم نفر اول کنکور ، گیریم شاگرد اول دانشگاه ، گیریم .....نتیجه اش چه بود؟ چرا کسی از نتیجه ها سوال نمیکند ، سوال است برای من!

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پرسش های خاص در مورد ویزای F1 (مواردی که تاپیک جداگانه ندارند)

دوستان الان کالج ها I-20 میدن ؟
    و سفارت قبول میکنه که بخاطر کالج F-1 بده ؟ بعد دو سال کالج ترنسفر شی دانشگاه چطور ؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آیا ثبت نام در لاتاری برای گرفتن ویزا مشکلی ایجاد میکند؟(و سوالات مرتبط)

سلام خدمت دوستان گرامی بالاخص سیمون و هایزنبرگ!
    این سوال من تکراری نیست، جای دیگری برای پرسیدنش پیدا نکردم :
    من ویزامو گرفتم ( البته با کمک راهنمایی های شما و سایر دوستان در این سایت ) ، میخواستم بدونم اگر در لاتری برنده شم و در آمریکا مشغول تحصیل باشم ، وضعیت چه طوری میشه؟ (چون ظاهرا فکر کنم ویزای دانشجویی در صورت قبولی در لاتری باطل میشه ) در صورت قبولی در لاتری باید درسمو ول کنم وارد پروسه مهاجرت شم؟ وضعیت تحصیلی چه طور میشه؟( بالاخره این قدر درس بخونیم زحمت بکشیم قبل از گرفتن مدرک کار نصفه نمونه)

دمتون شدیدا گرم!

Global Moderator

Simon آواتار ها

سلام
    من دقیق اطلاع ندارم که آیا همشون میدن یا خیر. اما کلا بحث ویزای کالج سخته و به راحتی نمیشه آفیسر رو متقاعد کرد. اما در هر صورت اگر براتون حیاتیه و داشتن سوابق ریجکت برای آیندتون مشکلی محسوب نمیشه میتونید شانستون رو امتحان کنید. اینکه بعدا چه کنید و وقتی رسیدید انشا.. پیگیری کنید. فعلا مشکل گرفتن ویزاست.

نقل قول نوشته اصلی توسط alsens نمایش پست ها
    دوستان الان کالج ها I-20 میدن ؟
    و سفارت قبول میکنه که بخاطر کالج F-1 بده ؟ بعد دو سال کالج ترنسفر شی دانشگاه چطور ؟
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

سلام دوستان..من هر چقد سرچ میکنم متاسفاته پیدا نمیکنم که چقدر بعد از اینکه ویزای فرد صادر میشه فرد میتونه وارد امریکا شه؟ یه 3 ماه واسه سینگل شنیدم. واسه مالتیپل چقدره؟ ممنون از راهنماییتون

نقل قول نوشته اصلی توسط medicine1365 نمایش پست ها
    سلام دوستان..من هر چقد سرچ میکنم متاسفاته پیدا نمیکنم که چقدر بعد از اینکه ویزای فرد صادر میشه فرد میتونه وارد امریکا شه؟ یه 3 ماه واسه سینگل شنیدم. واسه مالتیپل چقدره؟ ممنون از راهنماییتون
    شما در هر صورت بعد از تاریخ آی بیست نمی تونید وارد بشوید. مگر نامه لیت ارایوال داشته باشید که اون هم معمولاً برای یکی دو هفته کار می کنه.

با سلام
    يكي از مدارك مورد نياز ويزاي آمريكا مدرك سربازي (كارت پايان خدمت يا معافيت) هست. حال اگر كسي دانشجوي كارشناسي ترم 7 باشه و براي ويزا بخواد اقدام كنه چه مدركي بايد بهشون بده واسه سربازي؟ يا اگه كسي دانشجوي دكتري باشه و بخواد واسه يه دكتري ديگه بره چه نامه‏ اي بايد واسه اين سربازي بده؟
    ممنون ميشم اگر كسي راهنماييم كنه

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط AH6668 نمایش پست ها
    با سلام
    يكي از مدارك مورد نياز ويزاي آمريكا مدرك سربازي (كارت پايان خدمت يا معافيت) هست. حال اگر كسي دانشجوي كارشناسي ترم 7 باشه و براي ويزا بخواد اقدام كنه چه مدركي بايد بهشون بده واسه سربازي؟ يا اگه كسي دانشجوي دكتري باشه و بخواد واسه يه دكتري ديگه بره چه نامه‏ اي بايد واسه اين سربازي بده؟
    ممنون ميشم اگر كسي راهنماييم كنه
    از میدون سپاه برگه معافیت تحصیلی بگیرید

نقل قول نوشته اصلی توسط ladanl نمایش پست ها
    از میدون سپاه برگه معافیت تحصیلی بگیرید
    بنده چون دانشجو دكتري هستم نميخوام در اين مرحله معافيت تحصيلي بگيرم چون بايد از مقطع دكتري كه الان دانشجوش هستم انصراف بدم.
    از دوستان تا حالا با اين جور موردي مواجه نشدن كه دانشجو باشه ولي بدون انصراف از دكتري داخلش مدركي رو به سفارت ارايه كرده باشه؟
    ايا نظام وظيفه بعد از گذاشتن وثيقه 15 ميليوني واسه سفر تفريحي برگه اي ميده كه داخلش قيد شده باشه ايشون وثيقه گذاشته؟

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط AH6668 نمایش پست ها
    بنده چون دانشجو دكتري هستم نميخوام در اين مرحله معافيت تحصيلي بگيرم چون بايد از مقطع دكتري كه الان دانشجوش هستم انصراف بدم.
    از دوستان تا حالا با اين جور موردي مواجه نشدن كه دانشجو باشه ولي بدون انصراف از دكتري داخلش مدركي رو به سفارت ارايه كرده باشه؟
    ايا نظام وظيفه بعد از گذاشتن وثيقه 15 ميليوني واسه سفر تفريحي برگه اي ميده كه داخلش قيد شده باشه ايشون وثيقه گذاشته؟
    شما دانشجویید. پس با یه برگه اشتغال به تحصیل میرید نظام وظیفه، 15 میلیون وثیقه میزارید میرید سفارت. حالا تو سفارت ازتون میپرسه سربازی رفتی؟ میگی نه وثیقه گذاشتم اینم سندش.حالا من نمیدونم توی اون وثیقه دلیلشو نوشته که معافیت تحصیلی یا همون فرجه هستید یا دانشجو. باید اینو بفهمید اگر میخواید سفارت نفهمه. ببینید توی اون نامه چی مینیویسن

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)