صفحه 16 از 258 نخستنخست ... 6789101112131415161718192021222324252666116 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 151 تا 160 , از مجموع 2576

موضوع: پرسش های خاص در مورد ویزای F1 (مواردی که تاپیک جداگانه ندارند)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تمامی سوالات در مورد ویزای F1

دوستان من سوالی داشتم : تاریخ انقضا پاسپورت من june ۲۰۱۲ هستش ، این مشکلی به وجود نمیاره ؟ من برای مستر admission دارم و این دوره دو سال طول میکشه ..یعنی تاریخه پاسپورتم تا ان موقع جواب نمیده که درسامو تموم کنم ..به نظرتون اشکالی در این موضوع هاست؟ لطفآ راهنماییم کنید..

Board Member
    rashdy_chem آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physical Chemistry, University of Illinois at Chicago

نقل قول نوشته اصلی توسط liliom نمایش پست ها
    دوستان من سوالی داشتم : تاریخ انقضا پاسپورت من june ۲۰۱۲ هستش ، این مشکلی به وجود نمیاره ؟ من برای مستر admission دارم و این دوره دو سال طول میکشه ..یعنی تاریخه پاسپورتم تا ان موقع جواب نمیده که درسامو تموم کنم ..به نظرتون اشکالی در این موضوع هاست؟ لطفآ راهنماییم کنید..
    پاسپورت شما باید قبل از ورود فقط 6 ماه اعتبار داشته باشد...
    تمدید یا تعویض پاسپورت در خود آمریکا انجام میشود.

موفق باشید

*** دوستان خواهش دارم با گزارش پست های خلاف به مدیران در برقراری نظم و اجرای قوانین فروم کمک کنید ***

Junior Member

سلام دوستان
    من یکسال هست که اسپانیا دانشجوی دکترا هستم، و دارم کار میکنم
    بخاطر رنک و کشور و مشکلات زبان تصمیم گرفتم به امریکا اپلای کنم
    الان پذیرش فول فوند گرفتم و میخوام برم سفارت
    اما واقعا نمی دونم بگم اینجا دکترا میخوندم و حالا میخوام ول کنم
    یا بگم فقط ریسرچ اسیستنت بودم و قراردادم داره تموم میشه
    خلاصه اینجا گیر افتادم و خسته شدم
    ناگفته نمونه تو ویزای شینگم هم قید شده واسه دکترا اومدم اینجا
    اگه نخوام بگم دکترام اینجا، باید یسری دلیل دیگه بیارم واسه ویزام
    ممنون میشم بفرمایید رویکردم چی باشه،کسی تجربه مشابه داره

Junior Member

سلام،
    من یک سوال داشتم، من برای دکترا اپلای کردم:من الان 2 تا پذیرش دارم: یکیش فول فانده از دانشگاه Florida International Univeristy دومیش هم یک پذیرش بدون فاند از دانشگاه University of Texas--Austin الان می خوام بدونم که میشه با I20 فلوریدا که فاند داره ویزا گرفت ولی رفت آستین؟
    و دیگه اینکه آستین توی عمران که رشته ی منه جزء 10 تا دانشگاهه اوله، اگه من با I20 اون برم و مثلا توی حساب مادرم (به عنوان Sponsor من) به اندازه ی 2 سال پول باشه شانسم چه جوری خواهد بود واسه ی ویزا؟

Junior Member

دوستان، کسی میدونه مدارکی که ترجمه کرده ایم(مثل شناسنامه، سند و ..) برای مصاحبه باید مهر وزارت امور خارجه را داشته باشه یا نه ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط rouzvash نمایش پست ها
    سلام،
    من یک سوال داشتم، من برای دکترا اپلای کردم:من الان 2 تا پذیرش دارم: یکیش فول فانده از دانشگاه Florida International Univeristy دومیش هم یک پذیرش بدون فاند از دانشگاه University of Texas--Austin الان می خوام بدونم که میشه با I20 فلوریدا که فاند داره ویزا گرفت ولی رفت آستین؟
    و دیگه اینکه آستین توی عمران که رشته ی منه جزء 10 تا دانشگاهه اوله، اگه من با I20 اون برم و مثلا توی حساب مادرم (به عنوان Sponsor من) به اندازه ی 2 سال پول باشه شانسم چه جوری خواهد بود واسه ی ویزا؟
    شما با همون I-20 که سفارت می رید باید حتما وارد آمریکا شوید و در همون دانشگاه ثبت نام کنید . تا انجاییکه من اطلاعات دارم در سالهای اخیر فاند در گرفتن و یا نگرفتن ویزا دیگر چندان تاثیری ندارد.

سلام

من براي فال 2011 از دو تا دانشگاه پذيرش گرفتم اما خب چون فاند بهم ندادن (و نميدن) تصميم گرفتم براي فال 2012 دوباره اقدام كنم. يعني تافل و جي آر اي دوباره بدم تا شايد بهم فاند بدن يا از يه جايي با فاند پذيرش بگيرم. راستش نگران اينم كه سال ديگه فاندم جور بشه و گير ويزا بيفتم.
    سئوال اينه كه آيا پروسه كليرنس و... رو ميشه امسال طي كنم و سال ديگه فقط ويزا بگيرم؟ (يعني يه I-20 از دانشگاه بگيرم و براي ويزا اقدام كنم) يا بايد صبر كنم براي سال بعد با I-20 فال 2012 اقدام كنم؟؟؟

ممنونم

Member alibme-1362 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    BME

نقل قول نوشته اصلی توسط mohghaderi نمایش پست ها
    سلام

من براي فال 2011 از دو تا دانشگاه پذيرش گرفتم اما خب چون فاند بهم ندادن (و نميدن) تصميم گرفتم براي فال 2012 دوباره اقدام كنم. يعني تافل و جي آر اي دوباره بدم تا شايد بهم فاند بدن يا از يه جايي با فاند پذيرش بگيرم. راستش نگران اينم كه سال ديگه فاندم جور بشه و گير ويزا بيفتم.
    سئوال اينه كه آيا پروسه كليرنس و... رو ميشه امسال طي كنم و سال ديگه فقط ويزا بگيرم؟ (يعني يه I-20 از دانشگاه بگيرم و براي ويزا اقدام كنم) يا بايد صبر كنم براي سال بعد با I-20 فال 2012 اقدام كنم؟؟؟

ممنونم
    سلام دوست عزیز
    پروسه کلیرنس فقط بعد از گرفتن ویزا انجام میشه و فقط هم برای همون ویزا معتبره، اگه تو مهلت داده شده بعد از کلیرنس وارد آمریکا نشید، همه چیز باید از اول اتفاق بیفته، یعنی I-20 جدید و همچنین ویزا و کلیرنس جدید، پس به نفعتونه که یکبار و فقط زمانی که میخواید بیاید برای ویزا اقدام کنید.
    موفق باشید
    آینده از آن کسانی است که به استقبالش می روند . . .

Junior Member

سلام
    من و همسرم هردو پذیرش داریم از دو دانشگاه مختلف و دور از هم، اما چون وضعیت فاند مشخص نیست هنوز تصمیم نگرفتیم که کدوم رو انتخاب کنیم. بنظر شما اگه هر دو واسه F1 اقدام کنیم و بعد از اینکه وضعیت فاند معلوم شد یکی ویزاشو به F2 تغییر بده مشکلی بوجود میاد؟

Member alibme-1362 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    BME

نقل قول نوشته اصلی توسط farid1358 نمایش پست ها
    سلام
    من و همسرم هردو پذیرش داریم از دو دانشگاه مختلف و دور از هم، اما چون وضعیت فاند مشخص نیست هنوز تصمیم نگرفتیم که کدوم رو انتخاب کنیم. بنظر شما اگه هر دو واسه F1 اقدام کنیم و بعد از اینکه وضعیت فاند معلوم شد یکی ویزاشو به F2 تغییر بده مشکلی بوجود میاد؟
    سلام
    با توجه به اینکه میگید دانشگاه ها دور از هم هستن، ریسک اقدام کردن F1 برای هر دو خیلی بالاست چون عملا دلیل قانع کننده ای نمی تونید بیارید که بگید زن و شوهر هستید ولی قراره دور از هم زندگی کنید، با این حساب اگه بخواید شانس ویزاتون بالا باشه باید یک نفرتون دانشگاه رو کانفرم کنه و F1 F2 اقدام کنید، بعد که وارد آمریکا شدید، نفر دوم پذیرش جدید از همون دانشگاه یا دانشگاه های نزدیک بگیره و ویزاشو به F1 تغییر بده.
    آینده از آن کسانی است که به استقبالش می روند . . .

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)