صفحه 238 از 258 نخستنخست ... 138188228229230231232233234235236237238239240241242243244245246247248 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,371 تا 2,380 , از مجموع 2576

موضوع: پرسش های خاص در مورد ویزای F1 (مواردی که تاپیک جداگانه ندارند)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پرسش های خاص در مورد ویزای F1 (مواردی که تاپیک جداگانه ندارند)

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed1908 نمایش پست ها
    باید ببینید ددلاین دانشگاه گذشته یا نه. اگر گذشته باشه اول با دانشگاه هماهنگ کنید شاید قبول کنن که اپلای کنید
    خواهرم دوازده ماه مارچ وقت مصاحبه اش بود ولی گفت آفیسر اصلا هیچچ مدرکی رو نخواست به جز پاسپورت و بعدش بعد ازچند سوال چند تا خواهر برادر هستی و غیره ردم کرده ضمن اینکه گفت خر چی ایرانی مقیم ایران اومده بودن مصاحبه دانشجویی رو هم رد کردن. فقط به ایرانیهای مقیم ترکیه می گفتن برید بعدا بیاد

Junior Member

سلام دوستان، آیا مدارک دانشگاه اگر مهر وزارت خارجه و دادگستری نداشته باشن مشکلی پیش میاد؟ من شنیدم فقط با مهر مترجم هم ویزای کانادا گرفتن، ولی در مورد ویزای آمریکا نمیدونم که آیا آفیسر گیر میده به این مسئله یا نه؟

رشته های علوم سیاسی یا اجتماعی (به طور خاص مطالعات صلح و نزاع) هم حساس حساب می شن؟‌

نقل قول نوشته اصلی توسط azinsadat نمایش پست ها
    سلام دوستان، آیا مدارک دانشگاه اگر مهر وزارت خارجه و دادگستری نداشته باشن مشکلی پیش میاد؟ من شنیدم فقط با مهر مترجم هم ویزای کانادا گرفتن، ولی در مورد ویزای آمریکا نمیدونم که آیا آفیسر گیر میده به این مسئله یا نه؟
    خیر مشکلی نیست

سلام دوستان وقتتون بخیر
    من یه سوالی دارم که خیلی ممنون میشم اگه بتونید راهنماییم کنید. من پذیرش دکتری گرفتم و می خوام با همسرم برای ویزا اقدام کنیم اما یه مشکلی که پیش اومده اینه که نام پدر من در شناسنامه تغییر کرده ولی پاسپورتم با مشخصات قبلی گرفته شده میدونم که ممکنه در سفارت به مشکل بر بخورم باید عوض کنم پاسورت رو اما الان اخر ساله و خیلی طول میکشه این قضیه و میترسم وقت سفارتم دیر بشه اگه با همین پاس وقت سفارت بگیرم با توجه به اینکه شماره پاس عوض میشه به مشکل بر می خورم؟
    سوال دومم اینه که آیا تاپیکی هست که مراحل گرفتن وقت رو توضیح بده؟ مثل پر کردن Ds-160 و نحوه وقت گرفتن
    سپاس

نقل قول نوشته اصلی توسط khashayaraf نمایش پست ها
    سلام دوستان وقتتون بخیر
    من یه سوالی دارم که خیلی ممنون میشم اگه بتونید راهنماییم کنید. من پذیرش دکتری گرفتم و می خوام با همسرم برای ویزا اقدام کنیم اما یه مشکلی که پیش اومده اینه که نام پدر من در شناسنامه تغییر کرده ولی پاسپورتم با مشخصات قبلی گرفته شده میدونم که ممکنه در سفارت به مشکل بر بخورم باید عوض کنم پاسورت رو اما الان اخر ساله و خیلی طول میکشه این قضیه و میترسم وقت سفارتم دیر بشه اگه با همین پاس وقت سفارت بگیرم با توجه به اینکه شماره پاس عوض میشه به مشکل بر می خورم؟
    سوال دومم اینه که آیا تاپیکی هست که مراحل گرفتن وقت رو توضیح بده؟ مثل پر کردن Ds-160 و نحوه وقت گرفتن
    سپاس
    مدارک خودتون رو در مورد تغییر نام همراه داشته باشید و قبل از مصاحبه و اثر انگشت در باجه اولی که مراجعه میکنید بهشون اطلاع بدید

سلام کسی میدونه من چقدر شانس برای گرفتن ویزا F1 دارم؟
    من فعلا" از دو دانشگاه Illinois Institution of Technology و Syracuse پذیرش دارم برای رشته ی Master of Architecture Advanced Standing و تا الان Illinois بهم گفته که scholarship merit based بهت تعلق نمیگیره ولی میتونی واسه TA شدن اقدام کنی.25 سالمه ،نمره ی تافلم 97 بوده ، GRE هم امتحان دادم ،معدل لیسانسم هم 17.80 بوده و از دانشگاه گیلان فارغ التحصیل شدم. یه نکته ی منفی هست که خانوادم از طریق عمه ام 13 سال پیش درخواست green cart داده بودند و الان 1 ماهه که applicant fee هاشونو پرداخت کردند و در حال حاظر دارند فرم هاشون رو پر می کنند.

دوستان من تو یک سایت خبری دیدم که خیلی جدی نوشته بود الآن امکان ورورد ایرانی ها به هرشکل به آمریکا وجود نداره و وقت های مصاحبه هم کنسله!!!(با توجه به دستور ترامپ)
    کسی اطلاع دقیق داره لطفا بگه همین الآن وضعیت صدور F1 و F2 برای ایرانی ها چه جوریه؟؟

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد

نقل قول نوشته اصلی توسط seyed_mahdi نمایش پست ها
    دوستان من تو یک سایت خبری دیدم که خیلی جدی نوشته بود الآن امکان ورورد ایرانی ها به هرشکل به آمریکا وجود نداره و وقت های مصاحبه هم کنسله!!!(با توجه به دستور ترامپ)
    کسی اطلاع دقیق داره لطفا بگه همین الآن وضعیت صدور F1 و F2 برای ایرانی ها چه جوریه؟؟
    ویزای کتگوری F J M که همگی مرتبط با تحصیل هستند هم چنان صادر میشه . هم F1 و هم F2 مشکلی ندارن ولی کلیرنس ها بیشتر طول میکشه
    https://travel.state.gov/content/tra...clamation.html

سلام. دوستان من 2 ساله روی ویزای F2 توی آمریکام. الان میخوام برم روی F1... دو راه هست:
    1. آمریکا بمونم تغییر استتوس بدم: که فرایندش ممکته 2 تا 8 ماه طول بکشه بدون توجه به نشنالیتی... حالا نمیئونم ابرانی بودن هم به این اضافه میکته یا نه!
    2. بیام ایران برای F1 اپلای کنم.
    کسی میدونه با توجه به شرایط اخیر کدوم مطمین تر و سریعتره؟
    اکر تغییر استتوس بدم ویزام هنوزهم وابستگی به ویزای همسرم داره؟ در صورتی که ایشون درسشو ول کنه من به مشکل میخورم؟
    از دوستان کسی تغییر استتوس داده که بتونم باشون صحبت و مشورت کنم؟
    از جایی میشه دید گرفتن F1 اخیرا چقدر زمانگیر بوده؟
    کلا از هر نظر و زاهنمایی به شدت تشکر میکتم.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)