صفحه 247 از 258 نخستنخست ... 147197237238239240241242243244245246247248249250251252253254255256257 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,461 تا 2,470 , از مجموع 2576

موضوع: پرسش های خاص در مورد ویزای F1 (مواردی که تاپیک جداگانه ندارند)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پرسش های خاص در مورد ویزای F1 (مواردی که تاپیک جداگانه ندارند)

نقل قول نوشته اصلی توسط saidinezhad نمایش پست ها
    بله به دو تا استادا ايميل زده شده، كه يكيشون گفته به دليل اختصاص بودجه هاي دانشگاه ها امسال ديرتر انجام گرفته (ايرواين و ديويس) هنوز تكليف فاند مشخص نيست. اما تا اخر June بايد بياد، يكي هم گفته واسه اينكه امسال پذيرش دانشگاه هاي امريكايي بجاي اخر دسامبر و ژانويه تا مارچ هم بوده زمان پاسخگويي كه سالهاي گذشته ماكسيمم تا اپريل بوده افتاده توي مي و June .
    كسي اطلاع، خبر يا تجربه اي مشابه از خودش يا ديگران داشته؟
    ممنون
    من هم هنوز جواب پذيرشم نيمده البته از دانشگاه اوكلاهما براى فال 2018.

نقل قول نوشته اصلی توسط eliyou نمایش پست ها
    من هم هنوز جواب پذيرشم نيمده البته از دانشگاه اوكلاهما براى فال 2018.
    آيا دليلش رو ميدونيد؟ يا جواب مشخصي بابت اين تاخير طولاني بهتون دادند؟ شما جسارتا براي چه مقطعي و رشته اي درخواست داديد و آيا انتطار فاند داريد؟ غرض اينكه بررسي بودجه براي تخصيص فاند ممكنه باعث اين زمان بر شدن بشه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط saidinezhad نمایش پست ها
    آيا دليلش رو ميدونيد؟ يا جواب مشخصي بابت اين تاخير طولاني بهتون دادند؟ شما جسارتا براي چه مقطعي و رشته اي درخواست داديد و آيا انتطار فاند داريد؟ غرض اينكه بررسي بودجه براي تخصيص فاند ممكنه باعث اين زمان بر شدن بشه؟
    من براى رشته ى music performance ، در مقطع كارشناسى اپلاى كردم، اتفاقا من تمام امتحان ورودى دانشكده ى موسيقى رو دادم و فاند كامل گرفتم از اونجا، ولى خود دانشگاه جواب نداه كه مدارك زبان و دبيرستان و ... من رو قبول ميكنند يا نه ، بهشون دو هفته ى پيش پيام دادم و گفتن ريزنمرات دانشگاهم كه همين رشته رو در مقطع كارشناسى دارم ميخونم( تو ايران ) ميخوان و بايد براشون بفرستم،من فكر كنم تاخير بابت همين بررسى مدارك هست .

Junior Member

سلام دوستان
    اگر کسی ویزای مالتیپل که اعتبارش تا دو سال هست رو گرفته باشه ولی آفر دانشگاه رو رد کنه و رفتنش رو به تعویق بندازه و از یه دانشگاه دیگه پذیرش بگیره میتونه با همون ویزا وارد آمریکا بشه؟ یا باید برای دانشگاه جدید هم دوباره بره سفارت و مراحل صدور ویزا انجام بشه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط apock نمایش پست ها
    سلام دوستان
    اگر کسی ویزای مالتیپل که اعتبارش تا دو سال هست رو گرفته باشه ولی آفر دانشگاه رو رد کنه و رفتنش رو به تعویق بندازه و از یه دانشگاه دیگه پذیرش بگیره میتونه با همون ویزا وارد آمریکا بشه؟ یا باید برای دانشگاه جدید هم دوباره بره سفارت و مراحل صدور ویزا انجام بشه؟
    سلام
    تا آنجایی که می دانم خیر! شما باید یکبار دیگر برای گرفتن ویزا اقدام کنید. البته اگر آفر دانشگاه قبلی را رد نمی کردید باز میشد به امریکا بروید و البته بعدش به دانشگاه جدید خود را ترانسفر می کردید که البته آنهم دردسرهای خودش را دارد و ممکن بود یک ترمی را در دانشگاه پیشین می گذراندید.

پیروز باشید.

Junior Member

ممنون از پاسختون
    این بخاطر تغییر Sevis number هست؟ یعنی اگر دوباره از همون دانشگاه قبلیم پذیرش بیاد این Sevis number عوض میشه و دوباره باید برم سفارت؟

نقل قول نوشته اصلی توسط sarah9093 نمایش پست ها
    سلام
    تا آنجایی که می دانم خیر! شما باید یکبار دیگر برای گرفتن ویزا اقدام کنید. البته اگر آفر دانشگاه قبلی را رد نمی کردید باز میشد به امریکا بروید و البته بعدش به دانشگاه جدید خود را ترانسفر می کردید که البته آنهم دردسرهای خودش را دارد و ممکن بود یک ترمی را در دانشگاه پیشین می گذراندید.

پیروز باشید.

دوستان در مورد ویزای f1 سوال دارم
    من بخوام مهر سال 98 اونودر داخل دانشگاه باشم_14 ماه دیگه)
    از چه تاریخی میتونم مدارک و ریزنمرات برای دانشگاه مقابل بفرستم و ازشون پذیدش رو بگیرم؟چون من میخوام همین مهر که داره میاد یه ترم افزایش معدل بردارم و بعدش بلافاصله متحان تافل و gre رو بدم
    نمیدونم روال زمان های ارسال مدارک چجوری هست و چقدر فرصت دارم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط amirhossein_k2 نمایش پست ها
    دوستان در مورد ویزای f1 سوال دارم
    من بخوام مهر سال 98 اونودر داخل دانشگاه باشم_14 ماه دیگه)
    از چه تاریخی میتونم مدارک و ریزنمرات برای دانشگاه مقابل بفرستم و ازشون پذیدش رو بگیرم؟چون من میخوام همین مهر که داره میاد یه ترم افزایش معدل بردارم و بعدش بلافاصله متحان تافل و gre رو بدم
    نمیدونم روال زمان های ارسال مدارک چجوری هست و چقدر فرصت دارم؟
    سلام.
    برای فال 2019 که بخوای اپلای کنی، باید دسامبر 18 تا حدود ژانویه 2019 اپلای کنی. برای اپلای حتما باید تافل و جی آر ای داشته باشی (نمراتش اومده باشه؛ حدود یه هفته طول میکشه) ولی میتونی هنوز ایران دانشجو باشی و تا آخر تابستون سال دیگه فارغ شده باشی. معمولا (حتما چک کن) لازم نیست که ریزنمرات رسمی بفرستی برای اپلای (غیررسمی و pdf) ولی باید اصل و ترجمه رو با خودت ببری آمریکا.
    سوال زیاد به تاپیک مرتبط نیست البته و بهتره توی تاپیک خودش (اپلای و مدارک) پرسیده بشه.
    موفق باشی
    قبل از ریپورت رسمی نمرات تافل و GRE، با دپارتمان مورد نظر مکاتبه کنید. برخی دانشکده ها ریپورت غیر رسمی تافل و GRE را برای بررسی اولیه قبول می کنند.
    متاسفانه این حساب کاربری فعال نمی باشد.

Junior Member

سلام دوستان
    من می‌خوام یه دورهٔ یک ساله حرفه‌ای در زمینهٔ رشتم برم در یکی از دانشگاه‌های آمریکا و البته دوره هست و نه مدرک می‌خواستم ببینم سفارت این ویزای F1 رو رد می‌کنه یا نه ؟ البته میدونم برای این دوره ویزای دانشجویی صادر میشه .... مرسی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shayan_mds نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من می‌خوام یه دورهٔ یک ساله حرفه‌ای در زمینهٔ رشتم برم در یکی از دانشگاه‌های آمریکا و البته دوره هست و نه مدرک می‌خواستم ببینم سفارت این ویزای F1 رو رد می‌کنه یا نه ؟ البته میدونم برای این دوره ویزای دانشجویی صادر میشه .... مرسی
    سلام ، ويزاى F صادر ميشه ،اگه مداركتون عينا مثل دانشجويان هست، خب بريد سفارت. مطمئن هستيد كه ويزاى F ميدن براى يه دوره اى كه مدرك نميدن آخرش؟ حتما براى F بايد فرم I20 داشته باشيد .

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)