صفحه 248 از 258 نخستنخست ... 148198238239240241242243244245246247248249250251252253254255256257 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,471 تا 2,480 , از مجموع 2576

موضوع: پرسش های خاص در مورد ویزای F1 (مواردی که تاپیک جداگانه ندارند)

پیش فرض پاسخ : پرسش های خاص در مورد ویزای F1 (مواردی که تاپیک جداگانه ندارند)

بچه ها با این وضعیت دلار واسه اپ فی و سایر مورد ها شانس ویزا رو چقدر میدونید؟؟
    من واسه فال 2019 دارم اماده میکنم مدارک رو ولی واقعا نمیدونم با این اوضاع چیکار کنم.. 7 تا دانشگاه پولش کم نیست..شانسی برای ویزا هست

Junior Member

سلام
    یه سوالی داشتم آیا شخصی که فوق لیسانس در آمریکا با ویزای f1 خونده ، میتونه یه مستر دیگه بخونه در آمریکا و آیا بهش ویزا میدن ؟ شانس پذیرش و گرفتن ویزا چقدره با 34 سال سن ؟ و بعدش میتونه با این شرایط در آمریکا بمونه و ویزای کار بگیره ؟ مرسی

سلام دوستان

من هفته بعد مصاحبه دارم و ۲۰۰ دلار رو دارم ولی نمیتونم پرداختش کنم. بشدت استرس دارم. کسی هست به من کمک کنه من این پرداخت کنم و پولو بهش بدم؟

اگه کسی میتونه به من زنگ بزنه ************

یا ایمیل بزنه: ****************
    ویرایش توسط sahandfb : October 1st, 2018 در ساعت 11:41 AM دلیل: تماس خارج از فروم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    University of Pittsburgh

سلام
    من سال پیش خرداد ماه با ویزا B1/B2 به آمریکا سفر کردم. امسال قصد اپلای برای phd دارم می خواستم ببینم شانسم برای ویزا چقدر هست، اگر احتمالش کم هست تمرکزم رو بزارم واسه کانادا.

ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط REYS نمایش پست ها
    سلام
    من سال پیش خرداد ماه با ویزا B1/B2 به آمریکا سفر کردم. امسال قصد اپلای برای phd دارم می خواستم ببینم شانسم برای ویزا چقدر هست، اگر احتمالش کم هست تمرکزم رو بزارم واسه کانادا.

ممنون
    سلام ، در حال حاضر ويزا صادر ميكنه آمريكا براى دانشجويان، ولى كليرنس ها طولانى مدت شدن، ديگه انتخاب با خودتونه. چون من شنيدم كليرنس كانادا هم طولانيه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    University of Pittsburgh

نقل قول نوشته اصلی توسط eliyou نمایش پست ها
    سلام ، در حال حاضر ويزا صادر ميكنه آمريكا براى دانشجويان، ولى كليرنس ها طولانى مدت شدن، ديگه انتخاب با خودتونه. چون من شنيدم كليرنس كانادا هم طولانيه
    ممنون ، پس این که من سال قبل سفر کردم تاثیری روی کوتاه شدن زمان صدور نداره ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط REYS نمایش پست ها
    ممنون ، پس این که من سال قبل سفر کردم تاثیری روی کوتاه شدن زمان صدور نداره ؟
    خواهش ميكنم. متاسفانه روند AP اصلا قابل پيش بينى نيست. ممكنه ٢ هفته تا حتى يك سال و بيشتر طول بكشه ، و ديده شده كه دانشجو هاى ريترنينگ هم پروسه ى ap شون خيلى طول كشيده ( تا ٨ ماه هم هستن ) و حتى بين ريترنينگ ها بودن كسايى كه ٢ هفته اى هم ويزاشون اومده. حتى كسانى كه مقطعى رو آمريكا تموم كردن و برگشتن و براى مقطع بالاتر اپلاى كردن هم دوره ى ap شون با هم قابل مقايسه نيست ، بعضى هاشون دو هفته بعضى هاشون حتى بيشتر از ٧ ماه طول كشيده ويزا بگيرند. حالا شما كه توريستى رفته بوديد ديگه جاى خود داريد . به نظر من از نظر ap تفاوت چندانى بين اين دو سفارت نيست ، شما ببينيد كدوم يكى براى آيندتون بهتره!

Junior Member

سلام
    دوستان کسی تونسته تو چند ماه اخیر ویزای دانشجویی بگیره؟
    یکی از اساتید ایرانی دانشگاه پرینستون که 36 ساله اونجاست برای من نوشت «اکنون وضع در حدی بی سابقه دشوار شده است تا جایی که شنیده می شود اداره امنیت داخلی پذیرش دانشگاه های طراز اول کشور را در مورد درخواست کنندگان از چند کشور معهود رد می کنند و به پوست داک یا دانشجویی که معتبرترین مرکز علمی او را پذیرفته و همه مدارک و شرایط او کامل است ویزا نمی دهند»
    اگه واقعا وضع به این حد خراب است، دیگه پول و وقت نذاریم برای آمریکا و روی جاهای دیگه تمرکز کنیم

پیشنهاد می کنم اصلا یه تاپیک زده بشه مربوط به اعلام دوستانی که موفق شدند تو این چند ماه ویزا بگیرن.

Junior Member

سلام دوستان؛ ببخشید نمیدونستم دقیقا ین سوال رو کجا باید بپرسم.
    من یک کارشناس ساده سازمان انرژی اتمی هستم؛ می خوام الان شروع کنم بعد چند سال دوباره واسه آمریکا اپلای کنم. کسی اطلاع داره که برای گرفتن ویزای دانشجویی F1 دچار مشکل میشم یا نه؟ چون باید از الان سرمایه گذاری کنم و کلی زحمت بکشم، آخرش اگه به این دلیل نشه خیلی ضرر میکنم. اگه کسی تجربه مشابهی داره و راهنمایی کنه که چقدر شانس دارم خیلی ممنون میشم.

نقل قول نوشته اصلی توسط Hooman619 نمایش پست ها
    سلام دوستان؛ ببخشید نمیدونستم دقیقا ین سوال رو کجا باید بپرسم.
    من یک کارشناس ساده سازمان انرژی اتمی هستم؛ می خوام الان شروع کنم بعد چند سال دوباره واسه آمریکا اپلای کنم. کسی اطلاع داره که برای گرفتن ویزای دانشجویی F1 دچار مشکل میشم یا نه؟ چون باید از الان سرمایه گذاری کنم و کلی زحمت بکشم، آخرش اگه به این دلیل نشه خیلی ضرر میکنم. اگه کسی تجربه مشابهی داره و راهنمایی کنه که چقدر شانس دارم خیلی ممنون میشم.
    توصیه بر اینه که امریکا اولویت تون نباشه. این همه کشور تو دنیا هست

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)