صفحه 251 از 258 نخستنخست ... 151201241242243244245246247248249250251252253254255256257258 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,501 تا 2,510 , از مجموع 2576

موضوع: پرسش های خاص در مورد ویزای F1 (مواردی که تاپیک جداگانه ندارند)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پرسش های خاص در مورد ویزای F1 (مواردی که تاپیک جداگانه ندارند)

نقل قول نوشته اصلی توسط Tesla64 نمایش پست ها
    سلام.

در مورد دلايل برگشت بعد از تحصيل داشتن پيشنهاد كاري از يك شركت بهتر هست يا ادعاي تاسيس شركت شخصي بعد از اتمام تحصيلات و برگشت به كشور؟
    سلام. به نظرم داشتن پیشنهاد کاری از یه شرکت بهتره.

Junior Member

با سلام خدمت دوستان
    من 3 روز دیگه مصاحبه ویزا دارم توی ارمنستان
    امروز متوجه یک اشتباه سهوی توی فرم DS-160 شدم . قسمتی که مربوط به هزینه های سفر میشه رو من self زدم (فکر کردم منظور هزینه بلیط و ... هست). متاسفانه امکان ویرایش هم وجود نداره
    من 2 تا پذیرش فول فاند دارم
    به نظر شما ممکنه مشکلی ایجاد بشه ؟؟
    ویرایش توسط babak1365 : April 16th, 2019 در ساعت 12:09 PM

نقل قول نوشته اصلی توسط babak1365 نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان
    من 3 روز دیگه مصاحبه ویزا دارم توی ارمنستان
    امروز متوجه یک اشتباه سهوی توی فرم DS-160 شدم . قسمتی که مربوط به هزینه های سفر میشه رو من self زدم (فکر کردم منظور هزینه بلیط و ... هست). متاسفانه امکان ویرایش هم وجود نداره
    من 2 تا پذیرش فول فاند دارم
    به نظر شما ممکنه مشکلی ایجاد بشه ؟؟
    نگران نباشید یک فرم دی اس 160 با دقت دوبار پر کنید و با هر دو تایید دی اس 160 برید سفارت و بگید که این جدید درسته هیچ مشکلی پیش نمیاد من خودم این کار انجام دادم. فقط هر دو تا رو با هم ببرید

Junior Member

سلام مجدد
    دوستان من توی خدمت سربازیم یک وقفه وجود داره.
    آفیسر روز مصاحبه بهم گفت که باید یک نامه شامل تاریخ های اعزام و ترخیص باید با پاسپورت بفرستی برای ویزا.
    کسی تجربه مشابهی داشته؟
    نامه باید از نظام وظیفه گرفته بشه یا از یگان؟ خطاب به کجا باید باشه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی پزشکی شهید بهشتی

سلام

من از دو جا پذیرش گرفتم ولی هنور هیچکدوم رو تایید نکردم،
    1. ورجینیا تک گروه مهندسی پزشکی
    2. university of Florida، گروه applied physiology and kinsiology
    در هر دو جا هم کارم پردازش تصاویر مغزی هست
    من گرفتن ویزای مالتیپل خیلی واسم مهمه، به نظرتون اگر رشته غیر مهندسی رو انتخاب کنم شانس گرفتن ویزام بیشتره یا فرقی نمی کنه کدوم رو انتخاب کنم، هردو شانس برابر دارند واسه ویزای مالتیپل؟

Junior Member

سلام دوستان،
    ممنون میشم سوالم رو جواب بدین:

من میتونم با I-20 یه دانشگاه ویزا بگیرم و بعد یه دانشگاه دیگه ثبت نام کنم؟
    I-20 من از دانشگاه فلوریدا به زودی میرسه دستم اما من میخوام UCLA رو برم که I-20 ایش بیشتر طول میکشه تا برسه دستم. مضافا من تو فلوریدا بورس دارم اما UCLA ندارم و شاید شانس ویزام اینجوری بیشتر باشه.

Junior Member

سلام. کسی میدونه برای certificate program هم میشه ویزای دانشجویی گرفت یا حتما باید لیسانس و فوق و غیره باشه که ویزای دانشجویی بهش تعلق بگیره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط sabourian نمایش پست ها
    سلام. کسی میدونه برای certificate program هم میشه ویزای دانشجویی گرفت یا حتما باید لیسانس و فوق و غیره باشه که ویزای دانشجویی بهش تعلق بگیره؟
    نه حتما باید degree program باشه. Certificate حساب نمیشه.

That's the price you pay
    Leave behind your heartache, cast away
    Just another product of today
    Rather be the hunter than the prey

Junior Member Behrod آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemistry - UT

سلام دوستان.
    من چندتا سوال دارم. اول اینکه مثل اینکه میگن تاریخ‌هایی که این سایت می‌زنه آپدیت نیست و نمی‌شه روش حساب کرد. درسته این حرف؟ https://ais.usvisa-info.com/en-ir
    و اینکه اگه مثلا من فرم DS-160 رو برای ارمنستان پر کنم و هزینه رو هم پرداخت کنم، اگه ببینم وقت خالی حالاحالاها نیست عاقلانه ست که به امید خالی شدن وقت ارمنستان رو انتخاب کنم؟ آخه ارمنستان اولین وقت خالیش ۴ ماه دیگه‌ست که اون موقع کلاسا شروع می‌شه و فایده‌ای نداره.
    و اینکه من پذیرشم از یه دانشگاه تاپ ۱۰۰ ه، رشته‌م شیمی آلی، فول فاند، کسی رو آمریکا ندارم، PhD مستقیم از لیسانس، سربازی هم نرفتم. I-20 هم صادر شده و چند روز دیگه می‌رسه به دستم. انتخاب سفارت فرقی داره؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط moahammad2020 نمایش پست ها
    سلام

من از دو جا پذیرش گرفتم ولی هنور هیچکدوم رو تایید نکردم،
    1. ورجینیا تک گروه مهندسی پزشکی
    2. university of Florida، گروه applied physiology and kinsiology
    در هر دو جا هم کارم پردازش تصاویر مغزی هست
    من گرفتن ویزای مالتیپل خیلی واسم مهمه، به نظرتون اگر رشته غیر مهندسی رو انتخاب کنم شانس گرفتن ویزام بیشتره یا فرقی نمی کنه کدوم رو انتخاب کنم، هردو شانس برابر دارند واسه ویزای مالتیپل؟
    سلام. به احتمال خیلی بالایی ویزای رشته های مهندسی سینگل هست و غیر مهندسی مالتی.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)