صفحه 4 از 258 نخستنخست 123456789101112131454104 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 2576

موضوع: پرسش های خاص در مورد ویزای F1 (مواردی که تاپیک جداگانه ندارند)

پیش فرض پاسخ : ویزای دانشجویی برای ایرانیان

The nonimmigrant visa application fee is $131. The visa application fee must be paid by all applicants (including minors) before their scheduled interview appointment. The fee must be paid in Euro at any LAIKI Bank Branch in Cyprus. The fee cannot be paid at he U.S. Embassy, Nicosia.

When paying the fee at LAIKI Bank, the fee should be made payable to:

Account Name: American Embassy - MRV
    Account Number: 070-21-074824

The original receipt issued by LAIKI Bank must show the name of the applicant as it appears in the passport. Applicants must bring their own payment receipt to the interview. Payments are not transferable between applicants and the fee cannot be refunded. Online payment confirmations will not be accepted, nor receipts of wire transfers.

For a listing of LAIKI Bank branches please click on the following link: http://www.laiki.com/web/w3cy.nsf/Co...ntries/English

Junior Member

کسی میدونه این fortis branch که باید 131$ رو توش پرداخت کنیم در آنکارا کجاست؟ نزدیک سفارته؟ :-\

Junior Member

پیش فرض Aplication Fee

با تشکر از Zohre،
    من خانمم هم ویزای F2 میخواهد. آیا دو تا 131$ دولار یعنی 262$ باید با دو تا رسید جدا به حساب Laiki Bank بریزم؟
    ممنونم!

Junior Member

پیش فرض خواهر در آمريكا

خواهر من يك ساله كه با ويزاي دانشجويي آمريكاست. من هم از همون دانشگاه فول فاند دارم براي ph.D . ميخواستم نظرتونو راجع به آنكارا بدونم. من از آنكارا وقت سفارت دارم اما همينجا خوندم كه خيليا بابت اين موضوع از آنكارا ريجكت شدن. آيا فكر مي كنين استانبول تفاوت داشته باشه با آنكارا بر فوكوس كردن روي اين موضوع؟ در مورد قبرس نظرتون چيه؟ اگه بتونم وقت بگيرم ، جولاي خواهد بود كه ديره براي كليرنس. لطفاً راهنمائيم كنيد. ممنون ميشم زودتر خبر بدين، چون وقت من از آنكار براي همين هفته است.
    The Lord: Wonderful things are happening. The way will unfold step by step.<br />... Do not limit Me

saeede83
    Guest

پیش فرض پاسخ : خواهر در آمريكا

نقل قول نوشته اصلی توسط sarah.sam
    خواهر من يك ساله كه با ويزاي دانشجويي آمريكاست. من هم از همون دانشگاه فول فاند دارم براي ph.D . ميخواستم نظرتونو راجع به آنكارا بدونم. من از آنكارا وقت سفارت دارم اما همينجا خوندم كه خيليا بابت اين موضوع از آنكارا ريجكت شدن. آيا فكر مي كنين استانبول تفاوت داشته باشه با آنكارا بر فوكوس كردن روي اين موضوع؟ در مورد قبرس نظرتون چيه؟ اگه بتونم وقت بگيرم ، جولاي خواهد بود كه ديره براي كليرنس. لطفاً راهنمائيم كنيد. ممنون ميشم زودتر خبر بدين، چون وقت من از آنكار براي همين هفته است.
    به نظر من وقت آنکارا رو اصلا از دست ندین. ان شااله که مشکلی پیش نمی آد. مگه خواهرتون با f-1 اونجا نیست؟ قانون های سخت مال سیتیزن ها و اوناییه که پرونده گرین کارت دارن

Junior Member

من اگه مامان و بابام Green card داشته باشن اونا مي فهمن؟
    براي clearence اينا رو چك مي كنن؟
    اينكه فرم lottory رو پر كرده باشيم هم مهمه؟

saeede83
    Guest

Greencard رو همون موقع مصاحبه هم مي فهمند، اصلا توي فرم هاي سفارت بايد خودتون ذكر كنيد. لاتري ممكنه براشون زياد نباشه، اما بعضي جا ها چك مي كنن.

Junior Member

به دنا:
    اين فرم رو چک کن جوابت رو پيدا مي کني.

http://www.applyabroad.org/forum/ind...ic,6057.0.html

Junior Member

پیش فرض تاثیر داشتن استاد آشنا برای گرفتن F1!

تو آمریکا 2-3 تا آشنا دارم که یکیشون هم استاد دانشگاه هست .(البته نه در دانشگاهی که من میخوام برم و هم رشته هم نیستیم)!
    میخواستم بدونم داشتن همچین آشناهایی میتونه در روند گرفتن F1 موثر باشه یا اصلا ربطی به گرفتن ویزا نداره؟
    پیکاسو:من آنچه را که فکر میکنم ،می کشم.نه آنچه را که می بینم!

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : تاثیر داشتن استاد آشنا برای گرفتن F1!

بعید میدونم هیچ تاثیری داشته باشه
    فرومایگان، از خطاها و لغزشهای دیگران لذت میبرند.
    شوپنهاور

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)