صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 40

موضوع: لیست دانشگاه های اروپایی که مدرک زبان برای دانشجویان ایرانی خارج از کشور نمی خواهند

ApplyAbroad Champion
    فراز آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Essex, Econometrics

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش از دانشگاههای اروپا ( بجز سوئد )

نقل قول نوشته اصلی توسط noface63 نمایش پست ها
    سلام من از یکی از دانشگا ه های ایران(یزد)مدرک کارشناسی الکترونیک دارم(پایان خدمت و مدتی مشغول به کار) با معدل 63/14 و قصد دارم در مقطع کارشناسی ارشد در یکی از دانشگا های خارج کشور ادامه تحصیل بدهم . مدرک زبان ندارم ،ترجیح می دهم زبانم رو دانشگاه مقصد تقویت کنم ! امکان داره من و راهنمایی کنید کدام کشور و کدام دانشگاه بدون مدرک زبان پدیرش داره؟ و با این رزومه رو کدام کشور و دانشگاه تمرکز کنم ،موسسه معتبری هم اگه می شناسید ممنون می شم معرفی کنید
    میتونید برین انگلیس یه مدت زبان بخونید و سپس دانشگاه رو شروع کنید ولی هزینه اش به شدت بالاست و تو ایران زبان بخونید به صرفه تره
    Some dance to remember, some dance to forget

ApplyAbroad Champion
    halandoon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش از دانشگاههای اروپا ( بجز سوئد )

نقل قول نوشته اصلی توسط noface63 نمایش پست ها
    سلام من از یکی از دانشگا ه های ایران(یزد)مدرک کارشناسی الکترونیک دارم(پایان خدمت و مدتی مشغول به کار) با معدل 63/14 و قصد دارم در مقطع کارشناسی ارشد در یکی از دانشگا های خارج کشور ادامه تحصیل بدهم . مدرک زبان ندارم ،ترجیح می دهم زبانم رو دانشگاه مقصد تقویت کنم ! امکان داره من و راهنمایی کنید کدام کشور و کدام دانشگاه بدون مدرک زبان پدیرش داره؟ و با این رزومه رو کدام کشور و دانشگاه تمرکز کنم ،موسسه معتبری هم اگه می شناسید ممنون می شم معرفی کنید
    کلاً همه جای دنیا و اروپا خوب پذیرش میدن (تا قبل از اینکه حرف از فاند بزنید!) اما بگردید کشور هایی رو پیدا کنید که ویزا برای دوره های کوتاه مدت زبان هم میدند مثل انگلیس و هند و مالزی! البته همونطور که فراز عزیز گفت هزینه ها تو اروپا و خصوصاً انگلستان بسیار بالاست.
    That is not your aptitude that is your attitude that make your altitude.
    For a greater goal, Sacrifices must be made.
    As you sow, so shall you reap

Junior Member

Question کدام کشور اروپایی نیاز به مدرک زبان ندارد ؟

سلام
    من تمامی مدارکم رو ترجمه کردم و آماده هست
    و در درجه اول به فاند و اسکولار نگاه نمیکنم
    می خواستم بدونم کدام از کشور های اروپا بدون نیاز به مدرک زبان انگلیسی پذیرش میکنند؟
    امیدوارم سوالم رو بیجا نپرسیده باشم.
    با تشکر پیش ا پیش از دوستان

Member xbox آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    bachelor of commerce / pune university

پیش فرض پاسخ : کدام کشور اروپا بدون مدرک زبان

دوست من ، فکر نمی کنم در اروپا دانشگاهی باشد که نیاز به مدرک آیلتس و یا تافل نداشته نباشد ، در مقطع ارشد و دکترا.
    و دیگر اینکه اگر شما قادر به صحبت کردن انگلیسی نباشید ، قادر به ادامه تحصیل نمی توانید باشید...

ولی کشور های آسیایی مانند هند و فیلیپین ، نیاز به این مدارک ندارند.

لگر منظورتان این هست که بعد از ددلاین امتحان میدهید باید با دانشگاه ها مکاتبه کنید برای پذیرش مشروط

Senior Member amin_ict_5 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

از قدیم گفتن پول میدی آش میخوری
    خیلی از دانشگاه ها هستند که پذیرش شرطی یا موقت میدند = پذیرش مقطع مورد نظر + پذیرش زبان
    در این نوع پذیرش ها ذکر شده که شما نیاز به گذراندن دوره زبان قبل شروع کلاس ها یا همراه با کلاس ها دارید
    مورد تایید وزارت علوم هم هستش و شما میتونید وثیقه بزارید

خیلی از دانشگاه های امریکا و انگلیس و ... اینجوری هستش ولی معمولاً دانشگاه هایی که چنین پذیرشی میدند رنک بالایی ندارن و خیلی هم گرون هستند
    درضمن هزینه شهریه یک ترم زبان پنج هزار دلار هستش
    اول تعیین سطح میدید و حداکثر شش تا level داره حالا اگر زبان خیلی ضعیف باشید 6 تا 5 میلیون تومن میشه ... جدا از خرج زندگی

اما به نظرم رسید شما دنبال پذیرش بدون زبان کم خرج هستید مثل مالزی حالا در اروپا
    سوئد هم فکر کنم نمره تافل 500 برای مستر بجای 550 میخواد جای دیگه هم بگرد نمره 500 تافل یا آیلس 5.5 زیاد سخت نیست
    ویرایش توسط amin_ict_5 : November 28th, 2010 در ساعت 05:52 PM
    هدف بنده صرفاً یادگیری ایست؛ یادگیری علم، یادگیری اخلاق، ...
    هدف خودسازی ایست، نه خوشگذرانی

Junior Member

»تشکر از تمامی دوستان که پاسخ دادند
    اما من منظورم اینکه کلا مدرک زبان انگلیسی برای ثبت نام نخواهند.. نه اینکه مشروط قبول کنند.
    زبانم خوبه اما فوق العاده عجله دارم! اگر کشور خاصی و دانشگاه خاصی رو می شناسید که به زبان انگلیسی تدریس میکنند و بدون مدرک انگلیسی اکسپت میدن متشکر میشم نام ببرید

Senior Member amin_ict_5 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

نقل قول نوشته اصلی توسط amirdevi نمایش پست ها
    »تشکر از تمامی دوستان که پاسخ دادند
    اما من منظورم اینکه کلا مدرک زبان انگلیسی برای ثبت نام نخواهند.. نه اینکه مشروط قبول کنند.
    زبانم خوبه اما فوق العاده عجله دارم! اگر کشور خاصی و دانشگاه خاصی رو می شناسید که به زبان انگلیسی تدریس میکنند و بدون مدرک انگلیسی اکسپت میدن متشکر میشم نام ببرید

کلمه مشروط شما را به اشتباه انداخته
    پذیرش شرطی همون پذیرش معمولی هستش فرقش فقط اینه که توی آفر تون نوشته شما نیاز به پاس کردن زبان در حین تحصیل در مقطع مورد نظر هستید با پذیرش معمولی هیچ فرقی نداره

البته برای دکترا توصیه نمیکنم از این نوع پذیرشا بگیرید
    بعد یک مسئله دیگه هم هست
    تا حالا کسی را ندیدم بدون نمره زبان فاند گرفته باشه پذیرش دیدم ولی همهشون بدون فاند بودش
    هدف بنده صرفاً یادگیری ایست؛ یادگیری علم، یادگیری اخلاق، ...
    هدف خودسازی ایست، نه خوشگذرانی

نقل قول نوشته اصلی توسط amirdevi نمایش پست ها
    سلام
    من تمامی مدارکم رو ترجمه کردم و آماده هست
    و در درجه اول به فاند و اسکولار نگاه نمیکنم
    می خواستم بدونم کدام از کشور های اروپا بدون نیاز به مدرک زبان انگلیسی پذیرش میکنند؟
    امیدوارم سوالم رو بیجا نپرسیده باشم.
    با تشکر پیش ا پیش از دوستان
    دانشگاه های انگلیس IELTS بالایی نمیخوان مثلا دانشگاه Leeds انگلیس واسه دکترا IELTS 6 میخواد ... رنک QS اش هم 80 هست ... اتفاقا با همین نمره بورس هم میده
    اکثر دانشگاهای اسپانیا و پرتغال، فنلاند و نروژ IELTS نمیخوان
    اتریش : دانشگاه صنعتی وین IELTS 6 میخواد
    استرالیا : دانشگاه South Australia ، اگر یک مقاله انگلیسی چاپ شده داشته باشی IELTS نمیخواد
    هلند و سوئیس IELTS های پاییئن رو قبول دارن

کلا در نظر داشته باش خیلی از دانشگاه ها اگر ببینن شما چند مقاله معتبر چاپ شده داری ، با صحبت استاد مربوطه میتونن بدون نمره IELTS پذیرشت کنن

Junior Member

مرسی phpkar
    ولی من فکر نکنم نروژ و فنلاند بدون مدرک زبان بشه! چونکه من الان دقیقا لنگ مدرک زبان هستم برای فنلاند!
    پرتغال ... در سایت هاش اسمی از مدرک زبان نیاورده
    اسپانیا هم هر دفعه من رفتم توی سایت هاش گیج میشدم... چونکه کمی انگلیسی و کمی اسپانیایی هست!...!

صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین