صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 40

موضوع: لیست دانشگاه های اروپایی که مدرک زبان برای دانشجویان ایرانی خارج از کشور نمی خواهند

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Junior Member

پیش فرض لیست دانشگاه های اروپایی که مدرک زبان برای دانشجویان ایرانی خارج از کشور نمی خواهند

سلام
    من چند وقتی هست دارم دنبال دانشگاه هایی که مدرک زبان از دانشجویان دکتری که در مقطع فوق لیسانس ،درسشون رو در دانشگاه اینترنشنال به زبان انگلیسی خوندن می گردم.
    اگه میشه دوستان اطلاعاتی در این زمینه دارن ممنون می شم در اختیار ما هم بگذارن ، تا بلکه برای من و دوستان بعدی مورد ملاحظه قرار بگیره.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : لیست دانشگاه های اروپایی که مدرک زبان برای دانشجویان ایرانی خارج از کشور نمی خ

طبق تجربهء شخصی، چند تا از دانشگاههای خوب اسپانیا مدرک زبان از شما نمیخوان. تا جایی که من اطلاع دارم دانشگاههای زیر اینطوری هستن:

Universitat de Barcelona
    Universitat Autonoma de Barcelona
    Universitat Politecnica de Catalunya
    Universitat Politecnica de Madrid

اگر برای گرفتن پذیرش از این دانشگاهها نیاز به راهنمایی داشتین پیغام خصوصی بدین، در خدمتتون هستم.

Junior Member combi13 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : لیست دانشگاه های اروپایی که مدرک زبان برای دانشجویان ایرانی خارج از کشور نمی خ

نقل قول نوشته اصلی توسط asemaneh نمایش پست ها
    طبق تجربهء شخصی، چند تا از دانشگاههای خوب اسپانیا مدرک زبان از شما نمیخوان. تا جایی که من اطلاع دارم دانشگاههای زیر اینطوری هستن:

Universitat de Barcelona
    Universitat Autonoma de Barcelona
    Universitat Politecnica de Catalunya
    Universitat Politecnica de Madrid

اگر برای گرفتن پذیرش از این دانشگاهها نیاز به راهنمایی داشتین پیغام خصوصی بدین، در خدمتتون هستم.

سلام
    من از پلی تکنیک کاتالونیا پذیرش دارم -توی مدارکی که باید ارائه بدیم مدرک زبان هست . تافل 88 iBT و.....

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط combi13 نمایش پست ها
    سلام
    من از پلی تکنیک کاتالونیا پذیرش دارم -توی مدارکی که باید ارائه بدیم مدرک زبان هست . تافل 88 iBT و.....
    من 3تا پذیرش Master از UPC دارم ولی هیچکدوم ازم مدرک زبان نخواستن. رشته ها اینا هستن:
    Electronics Engineering
    Photonics
    Computer Architecture, Networks and Systems

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Post-doc at Tübingen

نقل قول نوشته اصلی توسط combi13 نمایش پست ها
    سلام
    ببخشید میشه بگین در چه مقطعی پذیرش گرفتین؟و شما مقطع قبلیتونو بیرون ایران گذروندید؟ و برای upc مدرک زبان ارائه دادین؟
    و بحث برای کسایی هست که مقطع قبلی رو توی یک دانشگاه اینترنشنال یا بیرون از ایران گذروندن......
    با تشکر

Junior Member combi13 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط SHIMAN نمایش پست ها
    ببخشید میشه بگین در چه مقطعی پذیرش گرفتین؟و شما مقطع قبلیتونو بیرون ایران گذروندید؟ و برای upc مدرک زبان ارائه دادین؟
    و بحث برای کسایی هست که مقطع قبلی رو توی یک دانشگاه اینترنشنال یا بیرون از ایران گذروندن......
    با تشکر
    بله ایران خوندم در مقطع کارشناسی وبرای ارشد اپلای کردم. توی مدارکی که برای رشته ما خواسته مدرک زبان هست- متاسفانه بقیه رشته ها رو نمی دونم! ظاهرا برای بعضی رشته ها سخت نمیگیرن!!
    نه اصلا بحث اینترناشونال یا غیره نیست. زیاد فرقی در پذیرش نداره(فقط ریزنمرات -مقاله ها-پروژه -رزومه خوب-سابقه کاری مرتبط اهمیت داره) ولی در مورد ویزا شاید اینترنشنال تاثیر مثبت داشته باشه!!
    موفق باشید

Junior Member

درود بر شما. در مورد دانشگاههای اسپانیا رمودید اگه سوالی دارید میتونید بپرسید 09159301862

Member
    رشته و دانشگاه
    PhD in Electrical Engineering

خیلی ممنون
    بحث خوبیه
    اونوقت اینا بورس هم دارن ؟
    کدومشون توی برق بهترن ؟

Member Aranjuez آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    معماری شهید بهشتی

در مورد دانشگاههای اسپانیا باید رشته تون رو مشخص کنید. بعضی رشته ها اصلا مدرک زبان نمی خوان ولی بعضی ها هم تافل می خوان هم دله (مدرک زبان اسپانیایی).

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش از دانشگاههای اروپا ( بجز سوئد )

سلام من از یکی از دانشگا ه های ایران(یزد)مدرک کارشناسی الکترونیک دارم(پایان خدمت و مدتی مشغول به کار) با معدل 63/14 و قصد دارم در مقطع کارشناسی ارشد در یکی از دانشگا های خارج کشور ادامه تحصیل بدهم . مدرک زبان ندارم ،ترجیح می دهم زبانم رو دانشگاه مقصد تقویت کنم ! امکان داره من و راهنمایی کنید کدام کشور و کدام دانشگاه بدون مدرک زبان پدیرش داره؟ و با این رزومه رو کدام کشور و دانشگاه تمرکز کنم ،موسسه معتبری هم اگه می شناسید ممنون می شم معرفی کنید

صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین