صفحه 4 از 4 نخستنخست 1234
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 40

موضوع: لیست دانشگاه های اروپایی که مدرک زبان برای دانشجویان ایرانی خارج از کشور نمی خواهند

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    دیپلم معماری

پیش فرض پاسخ : کدام کشور اروپا بدون مدرک زبان

دانشگاه uitm لهستان مدرک زبان نمیخواد خودش براتون دوره آموزشی برگذار میکنن
    ویرایش توسط MMoHH : December 5th, 2014 در ساعت 10:46 PM

نقل قول نوشته اصلی توسط PILAPILA نمایش پست ها
    دانشگاه های اسپانیا مدرک زبان نمی خوان و راحت پذیرش میدن اما تا اونجا که من متوجه شدم ویزا سخت میدن (بهتره بگم نمیدن).
    اتریش هم بدوم مدرک زبان پذیرش میده اما باید دوره زبان آلمانی رو اونجا بگذرونی.
    ایتالیا هم برای رشته هایی که به ایتالیایی تدریس میشه یک دوره فکر کنم 6 ماهه میزاره بعد ازت امتحان میگیره اگر قبول شدی اجازه گرفتن پذیرش را پیدا می کنی.
    سلام - مرسی اگه بگین کدوم دانشگاه اتریش بدون مدرک زبان انگلیسی پذیرش میده برای کارشناسی -- اگه میخواد چه نمره ای؟!

ApplyAbroad Senior Veteran
    PILAPILA آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کامپیوتر/نرم افزار

نقل قول نوشته اصلی توسط morteza1986 نمایش پست ها
    سلام - مرسی اگه بگین کدوم دانشگاه اتریش بدون مدرک زبان انگلیسی پذیرش میده برای کارشناسی -- اگه میخواد چه نمره ای؟!
    همه دانشگاه های اتریش بدون مدرک زبان آلمانی پذیرش میدن ولی شما باید اتریش آلمانی بخونی و اینم بگم که رشته های به زبان انگلیسی خیلی کم هست(نایاب، نمیگم پیدا نمیشه)

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط PILAPILA نمایش پست ها
    همه دانشگاه های اتریش بدون مدرک زبان آلمانی پذیرش میدن ولی شما باید اتریش آلمانی بخونی و اینم بگم که رشته های به زبان انگلیسی خیلی کم هست(نایاب، نمیگم پیدا نمیشه)
    با تشکر از شما.
    حالا اینکه شما برای تحصیل زبان اونجا باید بری یا بطور همزمان می تونی هم تحصیل کنید و هم زبان المانی بخونید؟؟ من شنیده بودم سفارت برای صدور ویزا به گواهی اشتغال به تحصیل یا قبولی در ازمون ارشد ایران رو شرط برای صدور ویزا گذاشته است!!! البته نمیدونم بنده که الان به هیچکدوم از این 2 شرط دسترسی ندارم.

ApplyAbroad Senior Veteran
    PILAPILA آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کامپیوتر/نرم افزار

نقل قول نوشته اصلی توسط IELTS نمایش پست ها
    با تشکر از شما.
    حالا اینکه شما برای تحصیل زبان اونجا باید بری یا بطور همزمان می تونی هم تحصیل کنید و هم زبان المانی بخونید؟؟ من شنیده بودم سفارت برای صدور ویزا به گواهی اشتغال به تحصیل یا قبولی در ازمون ارشد ایران رو شرط برای صدور ویزا گذاشته است!!! البته نمیدونم بنده که الان به هیچکدوم از این 2 شرط دسترسی ندارم.
    شما بعد گرفتن پذیرش از دانشگاه اگر مدرک زبان نداشته باشی یا به سطح لازم از زبان آلمانی نرسیده باشی میری اونجا دانشگاه بهت یک موسسه معرفی میکنه(شاید خود دانشگاه موسسه داشته باشه)و شما باید اول زبانت رو تکمیل کنی بعد می تونی تو اون رشته ثبت نام کنی.
    در مورد سوال دومتون تا اونجایی که اطلاعات ناقص من میگه می تونید از دانشگاهی که توش درس خوندید یک گواهی مبنی براین که منعی برای ادامه تحصیل ندارید بگیرید و این کفایت میکنه.
    البته منم دقیق نمی دونم.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : کدام کشور اروپایی نیاز به مدرک زبان ندارد ؟

برای تغییر رشته به هنر کدام دانشگاه کشورهای اروپایی هست که نیاز به مدرک زبان ندارد آیا من که فوق روانشناسی دارم می تونم برای فوق هنر اقدام کنم چه شرایطی داره

Junior Member

پیش فرض پاسخ : لیست دانشگاه های اروپایی که مدرک زبان برای دانشجویان ایرانی خارج از کشور نمی خ

با سلام
    من دانشجوی دکتری مکانیک داخل هستم
    و دو مقاله آی اس آس و دو مقاله کنفرانس داخلی دارم
    تافل آی بی تی 70 دارم و معدل 15.09
    میخواستم بدونم شرایطم برای پذیرش دکتری به چه صورت هست. ممون

پیش فرض پاسخ : لیست دانشگاه های اروپایی که مدرک زبان برای دانشجویان ایرانی خارج از کشور نمی خ

سلام دوستان
    آیا دانشگاهی در آلمان یا فرانسه و یا سوئد هست که بدون مدرک زبان پذیرش بده و قبل شروع ترم، خود دانشگاه کلاس زبان بذاره؟

Junior Member

درود بر شما. در مورد دانشگاههای اسپانیا رمودید اگه سوالی دارید میتونید بپرسید 09159301862

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناس مهندسی it دانشگاه صنایع

پیش فرض پاسخ : لیست دانشگاه های اروپایی که مدرک زبان برای دانشجویان ایرانی خارج از کشور نمی خواهند

با سلام و وقت بخیر
    من و خانواده ام قصد مهاجرت به اروپا ( نروژ )را داریم . سوالی که دارم اینه که ایا دانشگاه بدون شهریه وجود دارد یا با شهریه پایین و از کجا میتونم لیست شهریه ها را دقیق بگیرم .
    برای تحصیل در مقطع ارشد رشته مهندسی it کدام دانشگاه را با در نظر گرفتن شرایط زبان و شهریه پیشنهاد میکنید
    تشکر میکنم از همگی و منتظر پاسخ دوستان هستم

صفحه 4 از 4 نخستنخست 1234