صفحه 1 از 79 123456789101151 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 787

موضوع: Friedrich-Alexander-Universität Erlangen-Nürnberg

Junior Member hamed_j آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Advanced Opical Technology

پیش فرض Friedrich-Alexander-Universität Erlangen-Nürnberg

با توجه به زیاد بودن تعداد دانشجویان امسال دانشگاه Erlangen-Nürnberg لزوم چنین تاپیکی به نظر می رسید.
    از این تاپیک برای اطلاعات کلی دانشگاه یا آشنایی دانشجویان پذیرفته شده استفاده کنید.
    ویرایش توسط MMoHH : January 4th, 2014 در ساعت 06:05 PM

رشته و دانشگاه

پیش فرض پاسخ : همه چیز در مورد دانشگاه Erlangen-Nürnberg - دانشجویان پذیرفته شده

این دانشگاه در ایالت Bavaria قرار داره که از ثروتمند ترین ایالت های آلمانه ... معروفترین شهر این ایالت مونیخ است.
    دانشگاه در شهر Erlangen که حوالی Nürnberg (حدوداً از 15 دقیقه با خودرو) قرار داره.
    مهمترین نکته در مورد این دانشگاه و شهر اینه که دومین مرکز زیمنس در این شهر واقع شده و این مزیت مهمی برای صنعت شهره.
    دوستان لطف کنند اطلاعات رو تکمیل و یا احیاناً اصلاح کنن و نتیجه پذیرش خودشونو هم اعلام کنن.

Junior Member shawnxpress آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه تهران

پیش فرض پاسخ : همه چیز در مورد دانشگاه Erlangen-Nürnberg - دانشجویان پذیرفته شده

ممنون حامد جان از تاپیک مفیدت. من هم امسال از این دانشگاه پذیرش گرفتم و دنبال ویزا ام. امیدوارم بتونیم اطلاعات خوبی رو با هم تبادل کنیم
    The End Justifies The Means

خيلي كار خوبي كردين. منم براي سيستم هاي اطلاعاتي پذيرش گرفتم. نامه پذيرشم هم هفته پيش بدستم رسيد. وقت ويزاي من 28 جولاي هست كه باعث نگرانيم شده كه نكنه دير بشه. البته manidiba چند روز پيش بعد از 4 هفته ويزاش اومده كه خيلي اميدوار كنندست.
    - يه جايي توي همين سايت يكي از دوستان نوشته بود كه يكي از كارمنداي دانشگاه بهش گفته امسال چون ايراني زياد گرفتند با اداره اقامت هماهنگ مي كنند تا در روند ويزاشون مشكلي پيش نياد كسي از صحت اين قضيه خبر داره؟

- در مورد زيمنس درسته من پروفايل اساتيد و دانشجوهاي دكتراشون توي دانشكده مهندسي و مديريتشون كه چك مي كردم ديدم اكثرن توي زيمنس سابقه كار دارند.
    دوستان اگه در مورد رشته و دانشكده اشون هم اطلاع بدهند خوبه چون دانشكده ها توي دو تا شهره مثلن رشته من كه بين رشته اي حساب ميشه توي نورنبرگ هست در دانشكده Wiso

رشته و دانشگاه

من رشته Advanced Optical Technologies -MAOT پذیرش دارم.نکته جالب اینه که امسال 5 نفر ایرانی از این رشته پذیرش گرفتن. که البته الان با همشون آشنا هستم ... یکی همین shawnxpress خودمونه.
    احتمالاً این تعداد بالا در فرایند ویزا کمک کنه ... حداقل امیدوارم.وقت سفارت منم 25 جولای هست...ایشالا که دیر نیست. البته کلاس های MAOT دو هفته زودتر شروع میشه.

Junior Member shawnxpress آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه تهران

حامد جون مانی رو هم به لیست ضافه کن که خدا رو شکر ویزاش هم اومد و من یکی رو که خیلی خوشحال کرد. امیدوارم ویزای هممون اوکی شه و به زودی اونجا استارت بزنیم...
    The End Justifies The Means

ApplyAbroad Veteran

دوستان من یه چندتا سوال دارم....من این ترم واسه این دانشگاه اقدام کردم که هنوز جوابش نیومده...من واسه مستر مکانیک اقدام کردم عجیب اینکه رنکینگ این دانشگاه تو دااد نیست برای مکانیک.....سطح رشته های منیش چه جوریه؟ چند وقته جواب پذیرش رو می دن؟ چه قدر سخت گیری می کنن تو پذیرش؟ ممنون

فكر كنم تا حالا بايد بهت جواب مي دادن،‌ يك هفته بعد از موقعي كه مدارك من رسيده بود دستشون ايميل زدن كه 2 روز بعدش باهام مصاحبه مي كنند. مصاحبه هم خيلي دوستانه و خوب بود چند روز بعد هم ايميل زدن كه شما پذيرفته شدي. البته نامه رسمي پذيرش نزديك 2 ماه طول كشيد تا بدستم رسيد
    نمي دونم قضيه چي بوده كه امسال به ايرانيها حوب پذيرش دادن(‌ شايد از قبل همينجوري بوده!)
    رنكينگش خصوصن توي نانو و مباحث مربوطه خيلي خوبه و كلن رنكينگش 200 تا 300 هستش

راستي يه جايي توي سايتشون نوشته بودن كه بعضي از رشته ها كه مكانيك هم جزئشون بود دانشجوهاش بايد قبل از ثبت نام يه دوره كارآموزي بگذرونن. گفتم اطلاع داشته باشي شايد مهم باشه

صفحه 1 از 79 123456789101151 ... آخرینآخرین

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)