صفحه 17 از 79 نخستنخست ... 78910111213141516171819202122232425262767 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 161 تا 170 , از مجموع 787

موضوع: Friedrich-Alexander-Universität Erlangen-Nürnberg

Junior Member

پیش فرض پاسخ : همه چیز در مورد دانشگاه Erlangen-Nürnberg - دانشجویان پذیرفته شده

نقل قول نوشته اصلی توسط shahab_a نمایش پست ها
    سلام دوستان. ببخشید میشه لطفا بگید که دانشگاه ارلنگن نمره زبانIELTSچند می خواد؟ برایcomputational engineering
    ممنوون
    تو سایت دانشگاه زده تافل 560 که فک کنم 6.5 میشه،ولی بازم به شرایط بستگی داره.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : همه چیز در مورد دانشگاه Erlangen-Nürnberg - دانشجویان پذیرفته شده

باور کن کلی خسته شدم.اینا کلا چند نفر بر میدرن؟

در ضمن من درتمدم(Dortmond) اپلای کردم
    نقل قول نوشته اصلی توسط saba_La نمایش پست ها
    ان شا الله .bochum ،گرایش خاصی نداره،ولی فک کنم بیشتر برای بچه های مکانیک مناسب باشه.این لینک درساشه.
    http://compeng.rub.de/index.php?opti...d=41&Itemid=35
    گرایش ارلانگن خیلی متنوع تره فرضا برای سیالات (گرایش خودم)
    http://www.ce.uni-erlangen.de/studen...ter/?topic=tfd

نقل قول نوشته اصلی توسط saba_La نمایش پست ها
    لطف میکنین بگی که مدارکو کی میل کردینو کی جواب دادن؟من 10 آپریل میل کردم ولی تا حالا جوابی ندادن!!
    (omputational engineering)
    ببخشید من الان پست شما را دیدم. من 23 مارچ مدارکم را ایمیل کردم و اواخر آپریل گفتند وقت بدم برای مصاحبه

Junior Member

Angry پاسخ : همه چیز در مورد دانشگاه Erlangen-Nürnberg - دانشجویان پذیرفته شده

نقل قول نوشته اصلی توسط soheil4 نمایش پست ها
    ببخشید من الان پست شما را دیدم. من 23 مارچ مدارکم را ایمیل کردم و اواخر آپریل گفتند وقت بدم برای مصاحبه
    بله،احتمالا application منو دوستای دیگه رو گذاشتن تا پایان deadline تمام applicationها برسه همه رو با هم بررسی کنن!

Junior Member

Unhappy پاسخ : همه چیز در مورد دانشگاه Erlangen-Nürnberg - دانشجویان پذیرفته شده

ددلاین که تموم شد. من از سال بالاییا هم پرسیدم و اونا میگن که حداثر ۴ هفته ای جوابها در مییومد.....امسال چی شده نمیدونم......!!!!
    در ضمن کسی هست که به گرایش ابتیکز یا کنترل اتوماتیک از کامپیوتیشنال انجینییرینگ اپلای کرده باشه؟؟؟؟؟؟؟؟

یه چیزه دیگه: آیا این کامپیوتیشنال انجینیرینگ مصاحبه هم داره؟؟؟!!!!!

من امروز مصاحبه برای مخابرات داشتم. کلا بد نبود. سوالها هم بیشتر از سیگنال سیستم و مخابرات بود.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط abol123456 نمایش پست ها
    ددلاین که تموم شد. من از سال بالاییا هم پرسیدم و اونا میگن که حداثر ۴ هفته ای جوابها در مییومد.....امسال چی شده نمیدونم......!!!!
    در ضمن کسی هست که به گرایش ابتیکز یا کنترل اتوماتیک از کامپیوتیشنال انجینییرینگ اپلای کرده باشه؟؟؟؟؟؟؟؟

یه چیزه دیگه: آیا این کامپیوتیشنال انجینیرینگ مصاحبه هم داره؟؟؟!!!!!
    تااونجایی که میدونم CE مصاحبه دانشگاه نداره،پارسال که اینطور بود!

Junior Member

میگم ها کسی تا حالا از CE اکسپت گرفته امسل؟

دوستان erlangrnرشته computational engineering برای winter2012 کیا پذیرش گرفتن.
    اگر کسی پذیرش داره لطفا پیام بده تا با هم برای بقیه کارا اقدام کنیم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shahab_a نمایش پست ها
    دوستان erlangrnرشته computational engineering برای winter2012 کیا پذیرش گرفتن.
    اگر کسی پذیرش داره لطفا پیام بده تا با هم برای بقیه کارا اقدام کنیم
    ببخشید دوست عزیز. مگه نتایج پذیرش شما اومده؟؟؟
    آخه من مدت زیادی هست که منتظرم و هنوز خبری نیست. در ضمن میتونم بپرسم کدوم گرایشش اپلای کردین و در چه تاریخی؟؟؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)