صفحه 2 از 79 نخستنخست 12345678910111252 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 787

موضوع: Friedrich-Alexander-Universität Erlangen-Nürnberg

ApplyAbroad Veteran

پیش فرض پاسخ : همه چیز در مورد دانشگاه Erlangen-Nürnberg - دانشجویان پذیرفته شده

نقل قول نوشته اصلی توسط mg84 نمایش پست ها
    فكر كنم تا حالا بايد بهت جواب مي دادن،‌ يك هفته بعد از موقعي كه مدارك من رسيده بود دستشون ايميل زدن كه 2 روز بعدش باهام مصاحبه مي كنند. مصاحبه هم خيلي دوستانه و خوب بود چند روز بعد هم ايميل زدن كه شما پذيرفته شدي. البته نامه رسمي پذيرش نزديك 2 ماه طول كشيد تا بدستم رسيد
    نمي دونم قضيه چي بوده كه امسال به ايرانيها حوب پذيرش دادن(‌ شايد از قبل همينجوري بوده!)
    رنكينگش خصوصن توي نانو و مباحث مربوطه خيلي خوبه و كلن رنكينگش 200 تا 300 هستش
    شما دورتون انگلیسی بود؟ اینها امروز به من ایمیل دادن که مدارک رو به کمیسیون دادن و به محض اینکه برسه جوابش ندا می دن......هیچ صحبتی از مصاحبه هم نکردن...

ApplyAbroad Veteran

پیش فرض پاسخ : همه چیز در مورد دانشگاه Erlangen-Nürnberg - دانشجویان پذیرفته شده

الان که تو سایت چک کردم دیدم نوشته از یه معدلی به پایین رو مصاحبه می ذارن...نوشته بود که مصاحبه راجع به مسائل تکنیکی و مربوط به رشته و انگیزه و این حرفاست....از بچه هایی که سابقه دارن خواهشمندیم بگن داستان چی بود...مخصوصا اینکه راجع به مسائل تخصصی رشته چه قدر سخت می پرسن و واقعا 20 دقیقه طول می کشه یا بیشتره؟

معدل من 14/5 هست. شايد هم با ت وجه به معدل باشه. حالا اگه مصاحبه نداري خوب بهتر بيخودي استرس نداشته باش. آره مصاحبه با من همون 20 دقيقه طول كشيد با يكي از دانشجوهاي دكتراشون كه درس هم ارائه ميده. اصلن سوال درسي از من نپرسيد فقط مي خواست سطح زبان انگليسي و آلماني ام را چك كنه كه با توجه به اينكه طرف هندي بود اصلن مشكلي نداشتم.
    كورس من 80 درصد انگليسيه!

Junior Member shawnxpress آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه تهران

والا عجیبیه که شما دیدی کسانی که معدل پایین داشتن مصاحبه داشتن چون تو پروسه ثبت نام تو فایل پی دی افی که مربور به رشته ی منه (MAOT) نوشته که مرحله ی دوم، مصاحبه هست.
    مصاحبه هم خیلی ساده بود و از من کمی در مورد پروژه ام پرسیدن بقیه اش سوالای عادیه!
    عجیبه اینقدر دیر شما مدارکتون بررسی میشه چون جواب همه اومده که...
    The End Justifies The Means

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط shawnxpress نمایش پست ها
    والا عجیبیه که شما دیدی کسانی که معدل پایین داشتن مصاحبه داشتن چون تو پروسه ثبت نام تو فایل پی دی افی که مربور به رشته ی منه (MAOT) نوشته که مرحله ی دوم، مصاحبه هست.
    مصاحبه هم خیلی ساده بود و از من کمی در مورد پروژه ام پرسیدن بقیه اش سوالای عادیه!
    عجیبه اینقدر دیر شما مدارکتون بررسی میشه چون جواب همه اومده که...
    من در مورد رشته خودم دیدم دوست عزیز که نوشته معدل زیر 2.5 مصاحبه می خواد وگرنه خیر.....نمی دونم والا من مدارکم رو دیر فرستادم البته....الان حدود 20 روزه که من مدارک رو فرستادم

Junior Member shawnxpress آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط vaguecreature نمایش پست ها
    من در مورد رشته خودم دیدم دوست عزیز که نوشته معدل زیر 2.5 مصاحبه می خواد وگرنه خیر.....نمی دونم والا من مدارکم رو دیر فرستادم البته....الان حدود 20 روزه که من مدارک رو فرستادم
    پس ایشالا به زودی پذیرشتون میاد. الان مشکل یکم بزرگتر مسئله ی وقت گرفتن از سفارته. یکی از دوستانم که پذیرشش اومده هر کاری میکنه نمیتونه وقت بگیره چه با مکاتبه با بخش فرهنگی چه حضوری. اگر موفق شدین وقت بگیرین روششو مطرح کنید لطفا.
    مرسی
    The End Justifies The Means

Junior Member hamed_j آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Advanced Opical Technology

نقل قول نوشته اصلی توسط vaguecreature نمایش پست ها
    شما دورتون انگلیسی بود؟ اینها امروز به من ایمیل دادن که مدارک رو به کمیسیون دادن و به محض اینکه برسه جوابش ندا می دن......هیچ صحبتی از مصاحبه هم نکردن...
    من دوره ام انگلیسی هست ... من حدود یک ماه و نیم پیش مصاحبه شدم(همونطور که دوستان گفتند) و یک هفته بعدش جواب پذیرش اومد.
    اگه دوره به صورت آلمانی برگزار میشه ... زیاد عجیب نیست چون دیرتر جواب میدن . اما حتماً باهاشون مساله ویزا رو مطرح کنین تا زودتر جواب بدن.
    امیدوارم که وقت سفارت هم گرفته باشین.

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط shawnxpress نمایش پست ها
    پس ایشالا به زودی پذیرشتون میاد. الان مشکل یکم بزرگتر مسئله ی وقت گرفتن از سفارته. یکی از دوستانم که پذیرشش اومده هر کاری میکنه نمیتونه وقت بگیره چه با مکاتبه با بخش فرهنگی چه حضوری. اگر موفق شدین وقت بگیرین روششو مطرح کنید لطفا.
    مرسی
    اتفاقا من به این موضوع خیلی فکر کرده بودم تا اینکه چند روز قبل رفتم سفارت و دیدم که اینها بالاخره فهمیدن که باید یه سری استثنا قائل بشن....دانشجویی که لنگ وقت خیلی فرق داره با یکی که واسه گردش داره می ره....جلوی من یه آقایی که خیلی نگران بود اومد و مشکل رو با اطلاعات مطرح کرد اونها هم نامه پذیرشش رو دیدن و وقت دادن بهش.....راهش همینه دوست عزیز

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed_j نمایش پست ها
    من دوره ام انگلیسی هست ... من حدود یک ماه و نیم پیش مصاحبه شدم(همونطور که دوستان گفتند) و یک هفته بعدش جواب پذیرش اومد.
    اگه دوره به صورت آلمانی برگزار میشه ... زیاد عجیب نیست چون دیرتر جواب میدن . اما حتماً باهاشون مساله ویزا رو مطرح کنین تا زودتر جواب بدن.
    امیدوارم که وقت سفارت هم گرفته باشین.
    این کار رو انجام دادم دوست من ....اون یارو خانومه که مسئول ایرانیا بود گفت که پروندرو فرستاد کمیسیون و به محض اومدن نتیجه من رو خبر می کنه....حالا من نمی دونم دیگه این کمیسیون چیه داستانش و کی جواب می ده

Junior Member

سلام
    آيا كسي مي تونه به من در مورد گرفتن پذيرش در مقطع دكتري در اين دانشگاه اطلاعاتي بده؟
    من فوق برق - قدرت دارم ؛ معدل فوقم 15.7؛ 9 تا مقاله دارم (1 ژورنال isi؛ 2 كنفرانس IEEE و 6تا هم داخلي)؛ 5 تا كار پژوهشي انجام دادم و 4 سال هم سابقه تدريس دارم. ايميل من matin.meskin@gmail.com هست. لطفا اگر كسي اطلاعاتي داره و همينطور در مورد احتمال پذيرش من هم چيزي مي دونه به من ايميل بزنه
    ممنون

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)