صفحه 5 از 79 نخستنخست 12345678910111213141555 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 787

موضوع: Friedrich-Alexander-Universität Erlangen-Nürnberg

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    electrical engineering,University of Tabriz

پیش فرض پاسخ : همه چیز در مورد دانشگاه Erlangen-Nürnberg - دانشجویان پذیرفته شده

سلام
    اشتوتگارت هم میشه پول رو دستی برد؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamed_j نمایش پست ها
    تبریک به امیرحسین از بچه های MAOT-Erlangen امروز ویزاش داخل پاس خورد..موافقت کردن که پولو دستی ببره..دوستان منتظر ویزاهاشون باشن ایشالا.

Junior Member hamed_j آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Advanced Opical Technology

پیش فرض پاسخ : همه چیز در مورد دانشگاه Erlangen-Nürnberg - دانشجویان پذیرفته شده

راستش اینکه کدوم شهر قبول می کنه، کدوم نمیکنه ..یه لیسته که دست سفارته...دو تا راه حل هست که خیالت راحت شه و روزه شک دار نگیری !
    1 - به سفارت میل بزن و خیلی خلاصه بپرس (در کنارش به نهاد مربوطه اون ایالت هم ایمیل بده ... می دونم پیدا کردنش سخته اما چه میشه کرد)
    2 - در تاپیک تحریم بانک صادرات همچنان منتظر باش تا کسی از این ایالت ویزاشو بگیره
    موفق باشی

Hi to all my friends, Erlangen University is one of the best specially in Optics,
    Erlangen is in the eastern part of Germany and the city is very nice
    You all will get your visa, if your documents are compeleted
    About the flight to germany i should say, just get the Lufthanza airline, because in Frankfurt airport they are easier to check for this flight's passenger.
    and the flight is very reliable and safe as well.
    Have a safe journey and nice time in Germany.
    شب سردي است، و من افسرده. راه دوري است، و پايي خسته. تيرگي هست و چراغي مرده. مي کنم تنها از جاده عبور: دور ماندند ز من ادمها. سايه اي از سر ديوار گذشت، غمي افزود مرا بر غمها. فکر تاريکي و اين ويراني بي خبر آمد تا با دل من قصه ها ساز کند پنهاني. نيست رنگي تا بگويد با من اندکي صبر سحر نزديک است. هر دم

دوستان اگر بگيد توي كدوم شهر قراره برين هم خوبه ارلانگن يا نورنبرگ. من خودم قراره برم نورنبرگ، البته نميدونم پرونده ويزام براي كدوم ارسال شده.
    در مورد پرواز شايد اين دوستمون (nafas)‌ بهتر اطلاع داشته باشه و اگر بيشتر تجرباتشون را در اختيار ما هم بزارند خوبه. ولي يك پرواز هم هست با تركيش كه اول ميره استانبول و بعد از 2 ساعت مستقيم ميره نورنبرگ. از اونجا هم تا ارلانگن فكر نكنم بيشتر از يك ربع باشه.

رشته و دانشگاه

ممنون از اطلاعات خوبتون ... دوستان MAOT کلهم در شهر شهید پرور ارلانگن سکنی خواهند گزید.
    شنیده ها حاکی از اونه که نورنبرگ شهر بسیار زیباییه ..ایشالا دوستانی که نورنبرگ هستند سری به ارلانگن بزنن و در ارلانگن بمهمان ما باشند و صد البته برعکس !

آقا اين پيدا كردن خوابگاه هم عجب مكافاتي شده واسه ما. بعد از كلي وقت كه خوابگاه دولتي شون جواب داد كه جا نداريم براي ترم اول،‌ديگه الان خصوصي ها هم پر شدن. آپارتمان تنها هم كه خيل يگرون ميشه ميمونه آپارتمان هاي اشتراكي كه مثل هندونه ميمونه يا سفيده يا سرخ.
    كسي از دوستان تونسته خوابگاه قطعي بگيره نه اينكه فقط فرم پر كرده باشه،‌از كي اقدام كردين؟
    Bon Voyage

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط mg84 نمایش پست ها
    آقا اين پيدا كردن خوابگاه هم عجب مكافاتي شده واسه ما. بعد از كلي وقت كه خوابگاه دولتي شون جواب داد كه جا نداريم براي ترم اول،‌ديگه الان خصوصي ها هم پر شدن. آپارتمان تنها هم كه خيل يگرون ميشه ميمونه آپارتمان هاي اشتراكي كه مثل هندونه ميمونه يا سفيده يا سرخ.
    كسي از دوستان تونسته خوابگاه قطعي بگيره نه اينكه فقط فرم پر كرده باشه،‌از كي اقدام كردين؟
    برادر mg84 .. جوابو خصوصی برات فرستادم... با عذرخواهی از دوستان ..

ApplyAbroad Veteran

و اما ما همچنان در کف رسیدن پذیرش یا ریجکت.......دیگه برای من قضیه از حال و هوای گذشته درومده و بیشتر جنبه ی درام-کمدی یافته.....فقط می خوام بشینم ببینم کی قراره برسه....یه جورایی دیگه قضیه سریالی شده واسه من منتظر قسمت آخرشم فقط........فک کنم نیم ساعت مونده به شروع کلاس ما رو در جریان بذارن....دمشون گرم واقعا دانشگاه با حالی دارن ما که با سابقه ی طولانی در امر اپلای همچین چیزی ندیده بودیم تا الان.

رشته و دانشگاه

لازم به بیان نیست که من هم مثل سایر دوستان این فروم،خوشحال میشیم که جواب پذیرشت بیاد...ایشالا هم میاد...اما خودت بهتر میدونی که اصل موضوع پیگیریه.
    دوستان اعلام کنن چند نفر رو میشناسن که امسال ارلانگن میان.چه رشته هایی..به هر حال اونجا کارمون به هم میفته !
    بچه ها MAOT چهار نفرن ...

ApplyAbroad Veteran

بالاخره ما نمردیم و خبری ازین دانشگاه رسید بهمون بعد از حدود 1 سال ارسال مدارک......آقایون دعوت فرمودن ما رو به یک مصاحبه ی شفاهی....جالب اینکه مصاحبه مستقیم در خود دانشگاه برگزار می شه و آنلاین نیست......جالب تر اینکه اصلا نمی گن تو ویزا داری که می خوای بیای یا نه.......تاریخ مصاحبه 4 روز قبل از پرواز منه...می خوام تماس بگیرم ببینم می ندازنش عقب یا نه.....ولی در نهایت شدیدا دو دلم بین اینجا و دانشگاهی که قرار بود برم.....

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)