صفحه 6 از 79 نخستنخست 1234567891011121314151656 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 787

موضوع: Friedrich-Alexander-Universität Erlangen-Nürnberg

پیش فرض پاسخ : همه چیز در مورد دانشگاه Erlangen-Nürnberg - دانشجویان پذیرفته شده

نقل قول نوشته اصلی توسط vaguecreature نمایش پست ها
    بالاخره ما نمردیم و خبری ازین دانشگاه رسید بهمون بعد از حدود 1 سال ارسال مدارک......آقایون دعوت فرمودن ما رو به یک مصاحبه ی شفاهی....جالب اینکه مصاحبه مستقیم در خود دانشگاه برگزار می شه و آنلاین نیست......جالب تر اینکه اصلا نمی گن تو ویزا داری که می خوای بیای یا نه.......تاریخ مصاحبه 4 روز قبل از پرواز منه...می خوام تماس بگیرم ببینم می ندازنش عقب یا نه.....ولی در نهایت شدیدا دو دلم بین اینجا و دانشگاهی که قرار بود برم.....
    آين ديگه واقعا عجيبه! چيزي به شروع ترم نمونده تازه گفتن بيا مصاحبه حضوري؟ شما ديگه از كدوم دانشگاه پذيرش داري؟
    راستي يه بسته هفته قبل واسه من فرستادن پر از بروشور و نقشه شهر و جاهاي ديدني و از اين جور چيزا (‌اين كارشون باحال بود)
    Bon Voyage

پیش فرض پاسخ : همه چیز در مورد دانشگاه Erlangen-Nürnberg - دانشجویان پذیرفته شده

Finally, I am here in Nürnberg. Any of u friends already in here?
    Bon Voyage

سلام دوستان
    من می خوام برای مستر 2011 رشته advanced materials and process اقدام کنم. کسی از سطح این رشته اطلاعاتی داره؟

Junior Member

سلام دوستان، یه سوالی داشتم. برای erlangen رشته MAOT من جایی ندیدم که جزو مدارکی که می خوان نمره تافل هم باشه. درست میگم یا جایی را از قلم انداختم؟

Junior Member hamed_j آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Advanced Opical Technology

آره درسته..زنگ میزنن باهات حرف میزنن..سطح زبان دستشون میاد.

راستی‌ یه نکته،،اینجا همه ایرانین!!

Junior Member

سلام، من ميخوام واسه Computational Engineering اقدام کنم. کسی هست که بخواد اقدام کنه يا تو اين رشته پذيرش گرفته باشه؟ ممنون

Junior Member hamed_j آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Advanced Opical Technology

نقل قول نوشته اصلی توسط saba_saeb نمایش پست ها
    سلام، من ميخوام واسه Computational Engineering اقدام کنم. کسی هست که بخواد اقدام کنه يا تو اين رشته پذيرش گرفته باشه؟ ممنون
    من دوستانی که اینجا این رشته رو اینجا - ارلانگن - می خونن میشناسم اما بعیده روی این سایت بیان

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed_j نمایش پست ها
    من دوستانی که اینجا این رشته رو اینجا - ارلانگن - می خونن میشناسم اما بعیده روی این سایت بیان
    چطوری ميتونم باهاشون در تماس باشم? چند تا سؤال دارم ازشون. امکانش هست E-mail يکيشون رو بهم بدين؟ ممنون

Junior Member

سلام دوستان. یه سوال داشتم، در فرم اکسل که همراه با اسکن یک سری مدارک باید ایمیل کنیم به دانشگاه، در قسمت سابقه شغل که نوشته: (Please list, if you have any job experience which would be somehow relevant for MAOT.) فقط کارای مرتبط با این رشته را باید بنویسیم یعنی؟ اگر کارمون مشخصا مربوط به MAOT نباشه یعنی هیچی نباید بنویسم؟

Junior Member

سلام من میخوام برای MAOT اقدام کنم. جزو مدارکی که باید براشون بفرستیم motivation letter هم هست و گفته حدود یک صفحه باشه. من میتونم همون SOP ایم رو براشون بفرستم؟ یا باید فرمتش رو بصورت نامه در بیارم؟ در ضمن جای یک صفحه اگر دو صفحه بشه ایراد داره؟ ممنون میشم دوستانی که در این زمینه تو این دانشگاه تجربه دارن راهنمایی کنن.
    (تفاوت SOP و motivation letter رو جاهای دیگه فروم خوندم، میخوام ببینم دوستانی که با این دانشگاه سروکار داشتن نظرشون چیه و آیا دانشگاه ارلانگن این دوتا رو یکی میدونه؟)
    ممنون میشم سریع جواب بدین deadline داره تموم میشه

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)