صفحه 12 از 337 نخستنخست ... 234567891011121314151617181920212262112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 3368

موضوع: آرشیو شده: مسایل مربوط به آزاد کردن مدرک از طریق عدم کاریابی

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به آزاد کردن مدرک از طریق کاریابی

به بیشتر از یک نسخه احتیاج دارم و دانشگاه مقصد تاکید کرده که کارنامه رسمی در پاکت بسته دانشگاه میخواد.

ApplyAbroad Champion
    Pink Floyd آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    این حساب کاربری غیر فعال می باشد.

نقل قول نوشته اصلی توسط Masoum
    به بیشتر از یک نسخه احتیاج دارم و دانشگاه مقصد تاکید کرده که کارنامه رسمی در پاکت بسته دانشگاه میخواد.
    شما اگه دانشنامه گرفتی (همونطور که خودت میگی) یه ریز نمرات تایید شده بهت میدن که شما ببرش دارالترجمه صد نسخه ترجمه کنن .

JudyAbbott
    Guest

سلام
    چند سوال از پينك فلويد داشتم اگر لطف كنيد پاسخ دهيد
    1. بين فارغ تحصيلي ليسانس و شروع فوق من 1.5 سال فاصله است و سابقه كاري همراه با بيمه ندارم مي تونم از اين قانون براي هر دو مقطع استفاده كنم؟

2. آيا بايد گواهي موقت پايان را همراه داشته باشم؟ من 3 ماه فوق ليسانسم تمام شده ولي هنوز كارهاي فارغ تحصيلي تمام نشده و اين مدرك رو ندارم آيا بايد صبر كنم. تا مداركم آماده بشه؟

3. گفته بوديد "به یکی از مراکز کار یابی خصوصی که میدونید زیاد گیر نیست مراجعه کنید و درخواست کار بدید و اگه دیدید طرف آدم حسابیه حتما بگید براتون کار پیدا نکنه ، ضمنا اگر در تاریخی غیر از شش ماه اول درخواست دادید سعی کنید حتما تاریخ درخواست شما رو توی شش ماه اول بزنه..." ممكنه اگر مراكزي با اين شرايط ميشناسيد معرفي كنيد.
    ممنوم

ApplyAbroad Champion
    maryamgoli آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط JudyAbbott
    سلام

2. آيا بايد گواهي موقت پايان را همراه داشته باشم؟ من 3 ماه فوق ليسانسم تمام شده ولي هنوز كارهاي فارغ تحصيلي تمام نشده و اين مدرك رو ندارم آيا بايد صبر كنم. تا مداركم آماده بشه؟
    سلام
    از زمان فارق التحصيلي فوق ليسانستون بايد يه سال بگذره .

ApplyAbroad Champion
    Pink Floyd آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط JudyAbbott
    سلام
    چند سوال از پينك فلويد داشتم اگر لطف كنيد پاسخ دهيد
    1. بين فارغ تحصيلي ليسانس و شروع فوق من 1.5 سال فاصله است و سابقه كاري همراه با بيمه ندارم مي تونم از اين قانون براي هر دو مقطع استفاده كنم؟

3. گفته بوديد "به یکی از مراکز کار یابی خصوصی که میدونید زیاد گیر نیست مراجعه کنید و درخواست کار بدید و اگه دیدید طرف آدم حسابیه حتما بگید براتون کار پیدا نکنه ، ضمنا اگر در تاریخی غیر از شش ماه اول درخواست دادید سعی کنید حتما تاریخ درخواست شما رو توی شش ماه اول بزنه..." ممكنه اگر مراكزي با اين شرايط ميشناسيد معرفي كنيد.
    ممنوم
    شما برای گرفتن دانشنامه هر دو مدرک باید بعد از این لیسانس باید درجا فوق پذیرفته شده باشی پس فکر میکنم باید لیسانس رو بخری .
    همین فردا به یک مرکز کاریابی خصوصی برو و ثبت نام کن بعد از گذشت شش ماه یه نامه به شما میدن که بعد از پایان فرصت یکساله از فارغ التحصیلی فوق میبری دانشگاهت ، پس فعلا" نگران گواهی موقت نباش فرصت زیاد داری.

بین لیسانس و فوق من هم فاصله بود بعد از فوق مدرکم را گذاشتم و حالا که یک سال از فوق گذشته هر دو را آزاد کردم وقتی داشتن نامه را مینوشتن گفتم برای لیسانس هم میخوام و دو نامه جدا خطاب به هر کدام از دانشگاهها نوشتن
    خیلی هم راحت هر دو مدرک را آزاد کردم .

بچه ها یکی از مراکز کاریابی که اسممو نوشته بودم زنگ زده میگه کار پیدا کردیم. منم گفتم فعلا نمیتونم بیام. بعدش دو بار دیگه زنگ زدن.
    چکار باید کنم؟ کمک کنید. :-\
    درود بر کورش بزرگ، بنیانگذار امپراطوری پارس

ApplyAbroad Champion
    Pink Floyd آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط pedrak
    بچه ها یکی از مراکز کاریابی که اسممو نوشته بودم زنگ زده میگه کار پیدا کردیم. منم گفتم فعلا نمیتونم بیام. بعدش دو بار دیگه زنگ زدن.
    میدونم که میتونید تا دو بار پیشنهاد اونا رو رد کنید.
    اگه این مرکز کاریابی نشد یه جا دیگه ثبت نام کنید

Junior Member

سلام.من الان تو فرجه سربازيم.ميتونم برم اسممو به موسسه كاريابي بدم؟يا تنها راهش برا من خريد مداركه؟

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط pedrak
    عجب! همون اول که فرم رو پر کردين، واسه چي پر کردين؟ من واسه آزاد شدن مدرک پر کردم و بهش گفته بودم. فکر کنم اوناي که واسه کار پر ميکنن فرمشون فرق داره و ازشون راجع به کاري که ميخوان ميپرسه. مثلا چندين سال قبل، برادرم که از اين طريق مدرکشو آزاد کرده، توي فرم درخواست کارش يه کاريو نوشته با حقوق خيلي بالا که مطمئن باشه که پيدا نميشه. احتمالا اين کاري هم که واسه شما پيدا کردن بايد شرايطي داشته باشه و شما بايد قبول کنين. وگرنه که بزور نميشه هر کاريو به شما بدن!!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)