صفحه 2 از 337 نخستنخست 12345678910111252102 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 3368

موضوع: آرشیو شده: مسایل مربوط به آزاد کردن مدرک از طریق عدم کاریابی

ApplyAbroad Veteran

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به آزاد کردن مدرک از طریق کاریابی

توکل به خدا دیگه ببینیم چی می شه. ممنون از راهنماییتون. یه شیرینی پیش من دارین اگه کارم به مشکل نخوره انشالللللللله! ;D
    I've got a little black book with my poems in / got a bag with a toothbrush and a comb in / when I'm a good dog, they sometimes throw me a bone in.

Senior Member

دوستان شرمنده، من چون هنوز فارغ التحصیل نشدم زیاد از این پروسه اطلاعی ندارم.
    ببینم این مراحل برای آزاد کردن مدرک لیسانس برای همه باید طی بشه؟ هم دانشگاه آزاد و هم سراسری؟ حالا این مدرک آزاد شده به چه دردی می خوره؟
    بعضی دانشگاه های خارج از کشور مدرک اصلی رو بعد از ثبت نام می خوان. برای اینکه این مدرک اصلی رو به اون دانشگاه بدیم که نباید این مراحل رو طی کنیم، نه؟
    Never, never, never, never give up.<br />Albert Einstein

ApplyAbroad Champion

دانشگاه آزاد لزومي به اين پروسه نداره . چون براي تحصيلشون پول دادن
    منم براي كاريابي كه رفتم برخورد يارو خيلي بد بود و گفت حتما برام كار گير مياره ;D
    منم دارم امروز مي رم ليسانسم رو بخرم . حالا بي خيال فوق شدم . چون خيلي گرونه اميدوارم كاري پيدا نشه و من بتونم مجاني فوقم رو آزاد كنم.

سلام دوستان
    برای تسویه حساب از طریق کاریابی حتماً باید یک سال از تاریخ فارغ التحصیلی گذشته باشه؟ یعنی من که دی ماه 85 فاغ التحصیل شدم باید تا دی ماه صبر کنم بعد به وزارت کار مراجعه کنم؟

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط pegah57
    سلام دوستان
    برای تسویه حساب از طریق کاریابی حتماً باید یک سال از تاریخ فارغ التحصیلی گذشته باشه؟ یعنی من که دی ماه 85 فاغ التحصیل شدم باید تا دی ماه صبر کنم بعد به وزارت کار مراجعه کنم؟
    والا من شنیدم دو سال از فارغ التحصیلی و یک سال از پایان خدمت یا معافی باید گذشته باشه.
    I&#39;ve got a little black book with my poems in / got a bag with a toothbrush and a comb in / when I&#39;m a good dog, they sometimes throw me a bone in.

Junior Member

باید یک سال از فارغ التحصیلی گذشته باشه. قانون جدیده. هر روز یه چیز میگن.

سلام
    کسی می دونه چه زمانی باید اصل مدرک لیسانس رو واسه دانشگاهی که پذیرش گرفتی ببری؟
    آیا دانشگاه های آمریکا زمان خاصی رو در نظر گرفتن؟ مثلا می دونم دانشگاه های مالزی اصل مدرک رو هنگام فارغ التحصیلی ازت می خوان.

Junior Member

سلام
    نیازی به صبر کردن یک ساله نیست. شما الان هم می تونید برای خرید اقدام کنید. فقط مزیت گذشت مدت از تاریخ فارغ التحصیلی اینه که در ازای اون زمان سپری شده اگر گواهی اشتغال (حتی بدون سابقه بیمه) ببرید از میزان هزینه ای که ازتون خواهند گرفت به نسبت کم خواهد شد.
    موفق باشید
    پاسبان حرم دل شده‌ام شب همه شب ، <br />تا در اين پرده جز انديشه او نگذارم ..

ApplyAbroad Champion

سلام
    من شهریور برای کاریابی ثبت نام کردم
    فوق مهندسی مکانیکم
    کسانی که قبلا تجربه داشتن : چقدر احتمال داره که به من برگه عدم کاریابی بده ؟ چقدر ممکنه اذیت کنن ؟

اگر دوستانی که تجربه ازاد کردن مدرک با کاریابی دارن مراحلش رو بگن واقعا لطف میکنن
    من تا ماه آینده 6 ماه از گذاشتن مدرکم تو کاریابی میگذره و یک سال هم از فارغ التحصیلی.
    ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)